Birinciler Sırlarını Paylaşıyor!

Hafta sonu çok yoğun olacağım için unutmadan yazmak istedim
4 haftadır üst üste bireysel siralamanin birincisi oluyorum benim 3 haftadır yazdiklarim dışında yazabileceğim herhangi bir sırrim.yok açıkçası. Tek sırrim hep dediğim gibi muhteşem bir takımda kendime yer bulabilmiş olmam bunun içinde öncelikle Kaptanligi layigiyla yapan sevgili Zipzip- Zipzip- 'a daha sonra o takimin üyeleri olan

N Nidsalii

selensu82 selensu82

asysss asysss

PAPATYAM PAPATYAM

birbeste birbeste

@sena zeynep

Elhan Elhan

@Tesnim1989

E Elif_Eylul

madamhd madamhd

askrhpozitif askrhpozitif

Kmsl Hnd Kmsl Hnd

@I-cell_84

@birazhuzurdu2008

Tutku44 Tutku44

Kahvesel Kahvesel

@Migi_magid11

@Cordeliaa

T timesinfinity

D Dileksnr

@SATURN71

S sulisim

@Cedarice

@onlinenurse 'ye tek tek tesekur ediyorum.Verdiginiz güven gösterdiginiz hoş görü ve iradenizle bu yolda sizinle olabilme firsatini bana verdiğiniz için hepinize sonsuz tesekur ederim .IYKI VARSINIZ 6.Takımın muhteşem çıtırları ❤❤❤
İsteyin vazgeçmeyin başarmanın hazzina varın..

Aslında sırrımı paylaştım geçen hafta aynı o şekilde besleniyorum değişiklik yok menülerimde her gun farkli sporlar yapıyorum bunun dışında hep ayni
Önce istemeliyiz ki başaralım çünkü bir kadının isteyipte başaramayacağı hiç birşey yoktur
Takım gücü diyelim buna gercekten ortam da çok önemli başta Zipzip- Zipzip- kaptanım olmak üzere tüm takım arkadaşlarıma teşekkür ederim onlarla ayni gurupta olmak ayri bi güzel ayrı bi heyecan🥰 umarım herkes hedeflerine ulaşır ❤❤❤

Merhabalar :KK36: :KK36:
Şubat ayinda baslamis oldugum 6.takimda 85kilodan 68.4 le mezun olup uzun süre kilomu koruyup tabiki gel git 2 3 kilo aldim ama hic diyetimi bozmadim yediklerimi abartmadan yedim 1ay oncesi tekrardan 65 kiloya düşmek icin listeye girdim doktor tarafindan bana yaramayan süt ve süt ürünlerini biraz hayatimdan çıkarmami söyleyince benimde bagimli oldugum peynirden sutten yogurtan uzak olmam kilodan vermemi sagladi cunku bana alerji yapiyomus neysedi doktor kontrolundeyim🤗
Kisacası artık 65 kiloyum artık bu kiloyu korumaya belkide 1 2kilo daha vermeyi planliyorum...
Ben basta buzamana kadar beni yanliz birakmayan hep yanimda olan kaptanim Zipzip- Zipzip- ve takim arkadaslarima çokkk tesekkur ederim
Hedefinize odaklanin bizlerin yapamicagi birsey yok hepinize saglikli gunler dilerim:KK52:

İnsanların yaptıklarıyla ilgilenmek yerine ben neler yapabilirim diyorum ve her geçen gün kendimle yarisiyorum neden daha iyisini yapmayayim ki sizde isteyin sizde yapin...
Sadece ben zayiflamak istiyorum demekle oturdugunuz yerden verilmiyor kilolar uzgunum birakin saginizdaki solunuzdaki kaç kilo vermiş ne yemis ne içmiş siz kendi vucudunuza bakin bu vücuda ne iyi geliyor ne iyi gelmiyor ben bu vucudu nasıl onaririm onu dusunun onu arastirin.Lafta değil gercekten kilo vermeyi sağlıklı olmayı isteyin ve kendinize inanın bu isin tek sirri bu istemek azmetmek emek vermek ve nefsi kontrol etmek
😉😉😉😙

Selamlar aslında pek bi sırrım yok detoks vs ile beslenmiyorum normal bi diyet menüsü uyguluyorum
ekstradan spor ve bol su

sadece Istemek önemli yani güzel kilo vermemin tek sebebi budur çabalıyorum uğraşıyorum makine degilim sonuçta bende
Yoruluyorum spor yaparken hatta bazen su içerken bile ..

aklımdan birçok şeyi geçiriyorum tatlı vs gibi 🤭🤭ama irademe sahip çıkıp yemiyorum ilk önce istemelisiniz kimseye bakmayın herkesin metabolizması da bir olmuyor ama isteyince başarabileceğinizi bilin ondan sonra iradenize sahip çıkın 🤗

Iyi günler
Galiba buraya Ilk gelisim :-)
Bu hafta bireyselde 1.olmusum
Sirrim ise son kilolardan kurtulmak icin diyetisyene basvurmam oldu.
Sivi tuketimim cok azdi. Daha fazla su nasil icebilirim diye birkac sey denedik. Limon halkali naneli su. Tarcin ve limonlu su gibi. Ve boylece su sorunum cozuldu
IF i bozmadan ve günlük karbonhidrat i 10gr altinda tutmamda yardimci oldu diye dusunuyorum.
Hayatimda hic bu kadar yesillik yedigim bir hafta olmamisti 😳
Sporu da unutmayalim. Crossfit tarzi (amrap, emom, endurance) sporu ekledim.. Haftanin 1 günü haric hergun 10bin adimi gecmeyi hedefledim kendime.

Bu kadar benim Sirrim 🤭

Selamlar pek sır diye bisey kalmadı🤭
ama yinede bir kaç birşey yazıp cikayim
6 kasımdan bu yana 40kilo verdim şaka gibi çünkü hic inanmıyordum vereceğime ben başardıysam sizde başarırsınız kendinize inanın ben biraz hızlı verdim ama sarkma olmadi sadece alt karin biraz yumuşak onuda sporla halledecegime inanıyorum
Ben diyet yapmadan önce çok düzensiz yerdim gece yemekleri ekmek ağırlıklı kola vs gibi zararlı şeyler yiyip içerdim ve hiç su içmezdim diyete başladığım zaman terk ettim hepsini ve metobolizmam yaşımdan dolayıda düzene girdi wc sorunum kalkti ortadan duzenli ve sağlıklı beslenme ile spor konusunda zorluk çekmiyorum cardio squat plank yaparken rahat yapıyorum alıştım çünkü spor bana cok yarıyor etkisini gösteriyor yag yakıcı egzersiz ve cardio ozellikle

Yani lafın kısası isterseniz başarabilirsiniz bu yolda herkese başarılar diliyorum bol eksiler🤗

Merhabalar
Ben 10-11 kilo verdikten sonra kilom durma noktasina geldi o yuzden bu hafta bir cok sey denedim hangisi tutarsa diye 🤭🤭 neyseki bosa gitmedi madde madde yazayim belki birine lazim olur 🤗

1. Cuma cumartesi pazar hurma yogurt detoksu yaptim
2. Detoks yaptigim icin hemen geri almayim diye haftaici cok az karbonhidrat tukettim ve kalori alimina dikkat ettim
3. Pazartesi sali 2.5 litre limonlu su ictim
4. 1 gun 24 saatlik aclik suresi tuttum
5. Hergun sabah kalkinca ve aksam yatmadan 1 cay bardagi elma sirkeli su ictim
6. Sporumu artirdim

Veee en onemlisi motivasyon bugun bu kilolari verdiysem kaptanim E Emnis ve 5. Takim sayesindedir 🤗🤗🤗

:KK68::KK68::KK68: IYIKI 5. TAKIM SEVIYORUM KIZLAR SIZI:KK68: :KK68: :KK68:

Merhabalar
Ben 10-11 kilo verdikten sonra kilom durma noktasina geldi o yuzden bu hafta bir cok sey denedim hangisi tutarsa diye 🤭🤭 neyseki bosa gitmedi madde madde yazayim belki birine lazim olur 🤗

1. Cuma cumartesi pazar hurma yogurt detoksu yaptim
2. Detoks yaptigim icin hemen geri almayim diye haftaici cok az karbonhidrat tukettim ve kalori alimina dikkat ettim
3. Pazartesi sali 2.5 litre limonlu su ictim
4. 1 gun 24 saatlik aclik suresi tuttum
5. Hergun sabah kalkinca ve aksam yatmadan 1 cay bardagi elma sirkeli su ictim
6. Sporumu artirdim

Veee en onemlisi motivasyon bugun bu kilolari verdiysem kaptanim E Emnis ve 5. Takim sayesindedir 🤗🤗🤗

:KK68::KK68::KK68: IYIKI 5. TAKIM SEVIYORUM KIZLAR SIZI:KK68: :KK68: :KK68:
Tebrik ediyoruz canım azmettin başardın bu da ayrı bir zevk ve motivasyon kattı diyet sürecine 🤗🤗 bizi de gururlandırdın çok sağol bizde seni seviyoruz :KK68:

Öncelikle herkesa merhaba ☺️ bu hafta birinci olmanın mutluluğu çok başka birşey heyecan verici ve anlatması zor 🙈
Geçen haftalarda uyku problemimiz vardı oğlum 2.5 yaşında geceleri 2 bazen 3 de uyuduğumuz bile oluyordu ve kilom sabit çıkmıştı bu hafta hem diyetisyene gittim hemde uyku problemimizi çözdüm bu yüzden haftalardır gram gram verdiğim kilolaları bu sefer kg olarak verdim. Uyku düzeni beslenmek kadar önemliymiş bu süreçte onu anladım.
Bu hafta bol proteinli beslendim az az sık sık yedim
Ve ananaslı ödem atıcı çaya da borçluyum sanırım 🤭
Benim canım kaptanım Arrietty_ Arrietty_ ve 4.takım arkadaşlarım iyiki var birbirimizi görmesekte yürekten seviyorum hepsini iyiki varlar 😍 moral motivasyonlarını hiç eksik etmediler benden canım destekcilerim 4.takım💓💓💓

Merhaba oncelikle herkesin haftasonu umarim guzel geciyordur.
5. Etapta E Emnis kaptanimin onculugunde yer aliyorum. Nikinik Nikinik sayesinde oradayim 🥰
Hamilelik incesindeki kilom 58 ve tekrar o rakamlara dusebilmek icin buradayim hamileligimde tam 25 kilo aldim suan 66.3 kilodayim bu hafta 2.2 kilo verdim kabizlik sorunumdan dolayi yavas kilo veren hizli alan bir bunyeye sahibim formun kayisi cayi ve kiraz sapi cayini bir arada tukettigimde bu sorunum %50 oranda azaldi bununda etkisi var verme hizimda onun disinda takim iceraindeki orti ve rakip olayi insani tam anlamiyla hedefine odakliyor E Emnis kaptanim bu konuda cok guzel eslesmeler ve diger adini sayamadigim doger takim arkadaslarim oldukca fazla destek veriyor spor ve diyet konusunda resmen zorla oturdugim yerden kalkiyorum 😂 gun icersinde cok yogun calistigim icin minimum gida tuketip aksam hafif besleniyorum. Benim sirrim aslinda takimim 👍👍👍 bu hafta ins basarabilirsem 3 gunluk detox la bu hizkmi kesmeden devam etmeyi planloyorum.

Selam 🙋‍♀️ ben 9. Takımdan TemelinSafinazi TemelinSafinazi
Öncelikle benim buraya yazmamdaki en büyük destekçilerim olan takım arkadaşlarıma çok teşekkür ediyorum 😍 birlikte başaracağız inşallah 🙏
26 yaşında 1 çocuk annesiyim
Doğumdan sonra 80 kg ya kadar ulaşmıştım
Kendi çabamla 3 4 kilo verdim ama baktım bu tek başıma çok da zevkli gelmiyordu
Ben de kendimi burada buldum 9.takımda yarıştım 76.8 kg ile başladım ve 57 ile mezun oldum
Tabi mezun olunca buradan ayrıldım ve kendimi bıraktım geri kilo aldım hemen buraya koştum
Bu defa 66.15 kg ile yola cıktım ve su an 63 kg oldum bile 😍 neyse
Gelelim bu haftaki birincilik sırrıma
Bu haftayı 1 ara 1 ana öğün olarak tamamladım
Yani kahvaltı yerine kahve ve yanında diyetlik ürünler yedim ana öğünü akşama sakladım
Yanında elimden geldiğince spor yapmaya çalıştım ve her zaman en önemlisi bol su içmeye özen gösterdim hepsi bu 👍
Bu mesajı okuyan arkadaşlarım kendinize inanın gerisi gelecektir 💐
Hepinize başarılar 💋

Merhabalar bu haftanın bireysel birincisi ben oldum. Aslında bu hafta bu kadar çok kilo verebileceğimi düşünmemiştim ama 5. Takım arkadaşlarımın ve sevgili kaptanım en büyük destekçimiz olan E Emnis in Motive etmeleri ile oldu😊 Aslında benim özel olarak yaptığım bişey yoktu diyetimde. 2 öğün beslendim hafta da en az 3 gün spor yaptım. Aklıma geldikçe aç karna elma sirkesi de içiyorum. Bu hafta kendimde farkettiğim bişey oldu suyu sadece canım istedikçe ortalama en fazla 1lt içtim. Daha çok içtiğimde kilo vermem az oluyordu. Benim bu hafta uyguladıklarım bu kadar. Bence kilo vermede etkili olan şey Motive olabilmek bende 5. Takım sayesinde bunu bulabildim. İyiki yolum takımım ve arkadaşlarımla kesişmiş

Öncelikle herkese merhabalar bu haftanın 1. Olarak bikaç şey yazmak isterim.2 haftadır 4.takımda sevgili Arrietty_ Arrietty_ sedulu sedulu H3RA_ H3RA_ kaptanlarım canım CEYDOS CEYDOS um ve tabi ki şahane 4.takım güzelleriyle birlikteyim ve bana yaşattığınız güzellikler, azim, motivasyon için çok teşekkür ederim🥰🥰 benim serüvenim 2 ay önce başladı aralıklı oruç tam benim tarzımdı ve karbonhidrat şeker paketli gıdaları hayatımdan çıkardım. Günde iki öğün porsiyon takibi yaparak beslendim saat 13 ile 18 arasında yemeklerden herşeyi yedim ama kararında (zararlılar haricinde tabi🤭) 18den sonra hiçbişey yemedim😊 13 kilo verince 4.takımla tanıştım ve o kadar şahane insanlar ki bu 2 hafta içinde hem Sporları mı düzene soktum hem de bütün takımdan şahane bilgiler aldım ve bana uyanları kullandım. Sonuç olarak bu hafta 1.oldum. Ayrıca bu hafta yeşilçay detoksu yaparak motive olup daha güzel kilo verdim ve tabi ki bırakmayıp aralıklı oruç ile beslenmeme eskisi gibi devam ediyorum. Eğer sizde duraklama dönemindeyseniz ya da motive olmak isterseniz bu detoksu deneyebilirsiniz. Tekrar herkese teşekkür ederim benim canım 4.takımla birlikte daha nice birinciliklere 🥰🥰🥰

Iyi aksamlar kizlar, bu haftanin birincisi benmisim inanin cok saskinim 😊 oncelikle 9. Takim arkadaslarima ve kaptanmz UcanSupurge UcanSupurge ye cok tesekkur ediyorum destekleri ile motive oldum 😊 aralikli oruc yaptim ve hafta ici hic karbonhidrat almadim, UcanSupurge UcanSupurge nin onerileri ile aksam ogununu sebze ve yogurt ile kapattim, kahvaltilarda daha once tukettigm tatlilari biraktim sadece bazi gunler kuru kayisi yedim, spor olarak da bol bol ip atladim 😊

Bu haftanın 1.olarak tekrar merhaba iki hafta öncede 1.olarak yazmak nasip olmuştu bana o yüzden gerçekten çok mutluyum bu süreçte bana şahane motivasyon oldu❤️❤️
Tabi ki bu süreçte yanımda olan kilo veremediğim hafta beni motive edip hırslanmama vesile olan 4.takımın şahane hatunlarına Arrietty_ Arrietty_ sedulu sedulu H3RA_ H3RA_ kaptanlarıma ayrı ayrı teşekkür ederim 😍 Gelelim bu hafta neler yaptığıma ☺️
Bu hafta pazartesi günü hafif klasik bir kahvaltı yaptım ben karbonhidratı en düşük seviyede tutuyorum ve akşama kadar sıvı tükettim. Salı günü 1 kilo gitmişti bile💖 sonrasında CEYDOS CEYDOS un sayesinde hollywood diyetini yapmaya karar verdim ve tartı gününe kadar hollywood diyetinin ilk üç gününü yaptım egzersizlerime dikkat ettim muhakkak 3 lt su içtim ve cuma günü -2.200 kg gördüm tartıda💃💃 yani özetle Can yoldaşlar karbonhidratı en az seviyede tutarsanız, protein ve sağlıklı yağı yüksek tutarsanız, günlük 3lt su tüketip, egzersizi de eklerseniz kilo vermeme gibi bir durum kesinlikle olmaz😉. Eğer kilo vermeniz durursa ya da yavaşlarsa size uyan detoksları uygulayarak motive olur ve daha çok hırslanırsınız benden söylemesi🤗🤗 bunlardan biride hollywood diyetidir 💃💃 muhakkak inceleyip yapın derim ❤️❤️ tekrar görüşmek üzere hoşçakalın

Herkese merhaba 💕💕Bu haftanın 1.olarak bir sırrım yok aslında . Covid-19 rahatsızlığı geçiriyorum beni Istahimdan vurdu .Pek bir şey yiyip icemedim çorba meyve tuketebildim buda eksi getirdi..

İlerleyen haftalarda buraya tekrar yazicam inşallah. oZaman azmimle ,irademle ve canım takımim 6. Takımın desteği ile Sevgili kaptanım Zipzip- Zipzip- Ve takım arkadaslarimin desteği ile verdiğimi burda uzun uzun anlaticam😊 ❤️❤️
Hoşçakalin Sağlıkla kalın ...

Herkese merhaba 💕💕Bu haftanın 1.olarak bir sırrım yok aslında . Covid-19 rahatsızlığı geçiriyorum beni Istahimdan vurdu .Pek bir şey yiyip icemedim çorba meyve tuketebildim buda eksi getirdi..

İlerleyen haftalarda buraya tekrar yazicam inşallah. oZaman azmimle ,irademle ve canım takımim 6. Takımın desteği ile Sevgili kaptanım Zipzip- Zipzip- Ve takım arkadaslarimin desteği ile verdiğimi burda uzun uzun anlaticam😊 ❤️❤️
Çok geçmiş olsun canım ❤️

Çok geçmiş olsun. :KK200:

X