Birinciler Sırlarını Paylaşıyor!

Herkese merhaba.
Bu hafta 1. Ben oldum 10. Takımda ise yine 1. Benim. Gerçekten çok şaşırdım 3 aydır diyetteyim ama 2 aydır burda bir arkadaş aile gibiyiz. Yani tam olarak ne diyeceğimi bilmiyorum heyecanlandım çünkü hiç beklemiyordum. Tamamen diyetime uyuyorum gunluk 2.5 litre suyumu asla eksik etmiyorum 2 ogun tüketiyorum 3 ogun artık aşırı fazla geliyor benim için
kesinlikle sporlarımı aksatmamaya özen gösteriyorum eger o gun spor yapamadıysam 10 bin adım atmaya gayret ediyorum yada yürüyüş fark etmiyor. Eger gerçekten fazla kilolarından şikayetçi arkadaşlarımız var ise hiç zaman kaybetmeden başlayın derim bugun yarın diye diye hep aksatıyoruz ben ilk başlarda hep oyleydm bugun yedim yarın başlarım diye 96 kiloya kadar çıktım Allah'a cok şükür bugun 78.8 kiloya kadar düştüm tabiki daha uzun bir yol var önümde ama yine de benim için cok büyük bir yol oldu tam 17 kg verdim. Kendimle gurur duyuyorum.
Kilo vermek isteyen herkese bol eksiler gönlünüzü ferah tutun ve diyetinize sporunuza sımsıkı sarılın.
moni moni benim için takımını dağıtmayan benim için grubunu bırakmayan emeğimi gördükce benim yanımda duran kaptanımıza da ayrıca teşekkür ediyorum iyiki varsınız 🙈🥰🥰🥰❤️❤️

Merhaba herkese bu hafta hiç ummadığım şekilde birinci oldum yaklaşık 5 aydır buradayım hiç derecem yoktu inşallah son olmaz♥️ Bu hafta hem birincilik hem de 45. Kiloma elveda dediğim için çifte mutluluk yaşadım aranıza 98 kilo ile katıldım burada sizlerle 27 kilo verdim ama diyet sürecim 116 kiloyla bir sene önce başlamıştı burası olmasa büyük ihtimal çoktan pes etmiştim 5. Takımın bir üyesi olmaktan dolayı çok mutluyum öncelikle E Emnis kaptanımız olmak üzere tüm takım arkadaşlarıma destekleri için teşekkür ederim sizleri seviyorum😍😍 Gelelim bu haftaya geçen hafta hem kaçamak yaptığım hem de regl olduğum için ödemim çoktu ve fazla kilo verememiştim bu hafta ise detoks yapmadım ama gerçekten düşük kalorili beslendim hiç kaçamak yapmadım ve ödeme iyi gelsin diye ara öğün niyetine dukan birası içtim spora çok yüklenmedim sadece Leslie yaptım💗inşallah herkes buradan hedef kilosuna ulaşarak ve bir daha da geri almayarak mezun olur💕💕💕

Yaptıklarımdan bahsedecek olursam. Öğünlerimi ölçülü yedim. Her gün spor yaptım. Zaman zaman ödem atıcı içecekler içtim. Takımımın üstün desteği sayesinde de yılmadan yoluma devam ettim. Bu yolda en önemli olan, bazen işler kötü gidebilir, yinede bırakma. Çünkü ancak ısrarla yoluna devam eden sonuca ulaşıyor... 😘😘😘

X