Birinden vazgeçtiğimi nasil belli ederim pişman ederim?

Evet tam ondan vazgeçicem bir şekilde kendini hatırlatıyor iletişim kurmasak bile

Böyle düşünmeye devam ederseniz hayatta pişman olmaz. Siz de onun umurunda değilsiniz belli ki. Farkında olmadan saçma hareketlerde bulunup siz pişman olabilirsiniz. Sadece hayatınıza odaklanın, önünüze bakın.

valla pişman olur mu bilmiyorum ama
gerçekten vazgeçtiğini ve artık önemsemediğini göstermenin en iyi ve net yolu sessiz kalmak ona karşı
yani ararsa açmamak msj atarsa cevap vermemek falan
tamamen yoksaymak ama bu esnada kendi hayatına devam etmek
özellikle sosyal medyada kendi hayatına devam ettiğini gösterebilmek ve tabi doğru gösterebilmek önemli
uzun uzun msjlar bana hiç vurucu gelmez onlar düpedüz ben hala seni umursuyorum demektir
ama tamamen cevapsız kalmak veya her ne sebeple yazdıysa illa cevap verilmesi gerekiyorsa çok kısa bir cümle ile geçiştirmek daha vurucudur
öyle sen bana şunu yaptın bunu ettin diye isyanlar içinde olmak falan değil
artık konuşmaya ifade etmeye dahi gerek duymamak asıl koyuyor insana emin ol

Bir insana, ondan vazgeçtiğini göstermeye çalışarak gösteremezsin. Hele whatsapp ya da instagrama story atarak hiç gösteremezsin. Hiçbir şey yapmamak, onu tamamen yok saymak en etkili yöntemdir

Mesajlarına cevap verme. Aramalarını açma. O kişiyi yok say. Bak bakalım nasıl köpek gibi intikamını almış oluyorsun. Bir insana yapılabilecek en kötü şey onun varlığını yok saymaktır.

Ayrılan erkek arkadaşımı nasil pişman ederim vazgeçtiğimi gösteririm
İletişim kurmayın o adım attığında. Oldu bitti. Diğer türlü öneriler ergence olur. Yok yeni sevgili yapayım ya da yapmış gibi göstereyim yok onsuz mutluymuşum gibi göstereyim...

Bu ne böyle sen beni terk ettin edemezsin anca ben terk ederim.....ona harcayacağın enerjiyi sifalanmaya yeni güzel bir başlangıç yapmaya harcasan süper olur.....terk edildim ettim vakti zamanında.....biten bitmiş adam gitmiş gelse gene gider ilişkinin ömrü dolmuş o kalbi zorla bitkisel hayatta attirmaya ne gerek var .....Değişir düşünceleriniz zamanla vakit kaybı hırs bu sevgi değil .....kola gibi düşün der ünlü bir düşünür asidi kaçmış niye içeceksin tekrar .........

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…