Birinin Sizden Hoşlandığını Hissedebilirmisiniz

Donusunboylemiolacakti

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
22 Şubat 2016
4.513
4.204
Merhaba hanimlar bi konu hakkinda danismak istiyirum anlayacaginiz gibi konu tamamen baslikla akakali ama sorunsa benim

Suan gundemde birsey oldugundan degil ama hayatindan yola cikarak soyluyorum ya ozguvensizligimden dolayi yada yetistigim cevre itibariyke kimsenin benden hoslanamayacagina kendimi o kadar empoze etmisim ki bazen birinin benden hoslandiguni hissediyorum sonra sacmaliyormusum gibi hem o dusunceden utaniyorum hemde kendimi gelin guvey olmusum gibi hissediyorum

Altini cizerwk soylemek isterim ki kucuk bi cevrede buyudum kadina dair hemen hemen herseyin ayiplandigi ilkokuldayken cocuklar biriyle tartisirsa şu sana aşık sen buna aşıksın diye aşk lafini kötü bir silah olarak kulkanildigi bir yer

Bazen belkide bu cevrede yasamis olmamdan kaynakli diye boyle dusunuyirum erkeklerle iyi anlasirim konusurum muhabbet ederim ama zaman zaman birinin benden hoslandigini hissederim sonra dunyada okacak is mi derim unutmaya calisirim

Yani sanki kimse benden hoslanamaz gibi hatta bu dusunceyle sacmalamisligim bile vardir

Misal benden hoşlandığını düşündüğüm benden bir yas küçük birine hanim diye hitap etmene gerek yok istersen abla diyebilirsin bir keresindede kardeşim gibi kıymetlisin demistim (Şimdi düşünüyorumda maksat o benden hoslanmiyorsa benim ondan hoslandigimi dusunmesin diye savunma icgudusu gibi)

Yada hoslandigini hissettigim kisiye bi anda saguk davranip buzdan duvarlar ormem vs

Ama bazende dusunuyorumda niye o toplumdaki cok iyi davranan seven saygi gosteren Ahmet Mehmet icin benden hoslaniyor diye dusunmuyorumda Hasan- Huseyin icin dusunuyorum sevdigini hissetmesem niye oyle hissedeyim diyorum

Yani aslinda konuya niraz kendi ustumden degerlendirme yaptim ama bi kac arkadasimdada benzer konularla karsilastim mesela bi arkadasimin yillarca cok iyi anlastigi arkadasiyla bazi seylerini birlestirince o kisinin arkadadimiza karsi biseyler hissettigini dusunmustuk

Yada bi arkadasim vardi bi arkadasi aylarca ben evlenecegim insan soyle olsun noyle olsun istiyorum diye aylarca arkadasimi ima etmisti hatta en sonunda tamam tamam elime yuzume bulastirdim fakan demisti o zamanlar oda konduramamisti

Simdi demem o ki hanimlar hepinizden az cok hoslanan oldu kiminiz evlendiniz kiminiz ayrildiniz kiminiz platonik takildiniz ama sizce seven insanin sevdigini hissedermisiniz veyahut hissettiniz mi ben hissrtmistim hissettigim gibi cikti diyebiliyormusunuz

Nit:Bu saatten sonra birinin denk gelmesi icin gokten zembille inmesi lazim (cunku artik sosyal dehilim is arkadas vs bi cevremde yok tamamiyle yalnizim)ama olaki olursa diye gecmiste yaptigim htalari yapmak istemiyorum hoslerimin beni rezil edecegi korkusu dogru mu yanlis mi rn azindan bi analiz yapmak istiyirum

Cevaplayan herkese cok tesekkur ederim

X