Birisi hakkinda 40 gün guzel seyler soylemek

Miniquie

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
10 Eylül 2020
464
320
Hayatımda sevdiğim ama görüşmediğim zamanında birbirimizi kırdığımız birkaç kişiye bunu uygulamaya karar verdim, 40 gün boyunca hergun o kişi hakkında güzel bisey söyleyeceğim bakalım sonuçlar nasıl olacak

Onun yüzüne mi yoksa onun arkasından mı? Yani içten içe olumlamalarla hayatınıza mı çekmeye çalışacaksınız?

Evet arkasından:) aklıma geldiğinde o kişi iyiliklerini de hatırlamaya çalışacağım ve iyi biriydi hoş biriydi bana şu iyilikleri olmuştu diye düşüneceğim

Ne işe yarıyormuş ki, ben hayatımda olmayanları bana kötü şeyler yaşatsalar da güzel anarım, hayatlarımız kesişti bir şeyler kattık birbirimize sonra hayatlarımız ayrıldı... Ama kırk gün anmam yani anlık onunla ilgili bir konu geçerse ya da aklıma birden gelirse :)

Hayatımda sevdiğim ama görüşmediğim zamanında birbirimizi kırdığımız birkaç kişiye bunu uygulamaya karar verdim, 40 gün boyunca hergun o kişi hakkında güzel bisey söyleyeceğim bakalım sonuçlar nasıl olacak
Bi yerde okumuştum arkasından konuştuğumuz kişilere enerji gidermiş. Şey yazıyordu eşiniz hakkin da kötü düşünüp ondan guler yüz bekleyemezsiniz gibi enerjiye çok inanirim

Bi yerde okumuştum arkasından konuştuğumuz kişilere enerji gidermiş. Şey yazıyordu eşiniz hakkin da kötü düşünüp ondan guler yüz bekleyemezsiniz gibi enerjiye çok inanirim

İyi ya da kötü ne düşünürsek başımıza geliyor bence de. Bir insandan soğumak için sürekli onun olumsuz davranışlarını düşünmek yeterli. Yine bir insanı kabul etmek, sevmek için onun davranışlarını kendi içimizde övmek, olumlu yönlerini düşünüp pekiştirmek yeterli.

X