Birkez daha istiyorum,bekleyemiyorum...Aylar gecmiyor ki kucagima alayim:(((

Kancicegim

Aysima´nin Annesi:)
Kayıtlı Üye
12 Aralık 2007
3.933
19
slm hanimlar bazilariniz hatirlar belki ben 1.ayda 7 haftalik hamileyken düsük yaptim.Ondan sonra 1 ay adet gordum 2.adetm de yaklasiyor ama ben bebek istiyorum.dr um bebek istiyorsan 3 ay kendi kendine korun dedi.sorum su:eger bu 2 ay icinde kazayla hamile olursam ne gibi sakincalari olabilir???yardim lütfenn bilginize ihtiyacim var

Son düzenleme:
canım dr korun demesinin sebebi rahminin toparlanması adına...
düşük yaptığın için...
zaten 1 ayı geçti değilmi ...
bence bişi olmaz...
bizim tanıdığımızın zızı düşükten sora hamiş kalmıştı.. ve sağlıklı bi bebeği dünyaya geldi...
rabbim hepimize nasib etsin...

insallah canim herkes öyle diyo 1 ay gectikten sonra bisey olmaz diyo acikcasi ben de cok sabirsizim hele de bu dusuk olayindan sonra iyice cocuk ister oldum.insallah hayirlisiyla olur benim ve butun arkadaslarin tek dilegim bu?destegin icin ayrica tesekkurler iyi ki varsiniz

canim benim dusukten sonra doktor birdahaki adetini bekle sonra tekrar baslayabilirsin tedavine dedi sendede bir sakinca olacagini sanmam bir kere adet olman yeterli bence!!!!

bir adet görmüşsün bu rahmin işlevini kazandı demek
hiç endişen olmasın cnm
hele kürtaj gerektirmediyse düşüğün ilk ayda bile bişey olmaz

tesekkur ederim kizlar ilginize icim iyice rahatladi vallahi.ben hemen calismalara start vereyim:)))Hayirlisi olur insallah.zaten 2.adetime de bisey kalmadi umarim bu sefer karnimda gordugum gibi kucagimda da görmek nasip olur.sevgiler

canim ben dis gebelik gecirdim ve tam 6 ay bekledim tekrar calismalara baslayana kadar DR öyle önermisti.4 ay da tekrar olana kadar bekledim simdi hamisim Allahima sükür.Sabirsiz davranma bence dr vardir bi bildigi degilmi.Allah korusun tekrar bisey olsa pisman olmazmisin 1 -2 ay daha sabretseydim diye.Yanlis anlama lütfen seni cok iyi anliyorum.Ama sabir ve duayla Allah sana saglikli bi bebis nasip eder insallah yipratma kendini canim

Bencede canim o kadar beklemene gerek yok.Zaten bakalim hemen tutucakmi?Belki bir dahaki aya anca olur.Bence korunmayi birak calismalara basla :)

bence doktorunu dinle arkadaşım düşük tekrarlarsa cok daha fazla üzülürsün 2. ayın dolmuş sayılır 1 ay daha bekle derim ben acele etme allah sağlığı ile versin inşallah

canım bana da doktorum iki adet dönemin geçsin sonra dedi.
bencede bu seferde adet ol ondan sonra korunmayı bırak.rahim toparlansın bu sürede..
ne kadar süre sonra ilişkiye başladınız peki?

insallah canim herkes öyle diyo 1 ay gectikten sonra bisey olmaz diyo acikcasi ben de cok sabirsizim hele de bu dusuk olayindan sonra iyice cocuk ister oldum.insallah hayirlisiyla olur benim ve butun arkadaslarin tek dilegim bu?destegin icin ayrica tesekkurler iyi ki varsiniz

canım benim bizler burada birbirimize destek adına varız....
rabbim tüm bebek isteyenlerin yüzlerini tez zamanda güldürsün... dualar ve desteklerle ayaktayız.. yoksa delireceğim kendi adıma..... :KK43:

tesekkurler arkadaslar ilginize.ama herkes 1 ay adet gördükten sonra rahim eski islevine dönmüstür bisey olmaz diyo.ben de sabirsizim acikcasi.ben kurtaji bebegim rahime tutuanamayip öldügü icin oldum.tam düsük degildi yani.zaten 1 ya da 2 hafta sonra 2.adetim gelecek.korunmuyorum zaten insallah hayirlisi olur.dr um herseyin normal dedi olur bir daha bebegin dedi.bir de hemen olmaz heralde belki 1 ay sonra belki 2 ay sonra olur diye calismalara basladim ama bir yanimda korkuyor acikcasi ya terkrar düsük olursa diye ama insallah olmaz Allah imin da izniye.ilginize tekrar tekrar tesekkurler iyi ki varsiniz sevgiler

slm hanimlar bazilariniz hatirlar belki ben 1.ayda 7 haftalik hamileyken düsük yaptim.Ondan sonra 1 ay adet gordum 2.adetm de yaklasiyor ama ben bebek istiyorum.dr um bebek istiyorsan 3 ay kendi kendine korun dedi.sorum su:eger bu 2 ay icinde kazayla hamile olursam ne gibi sakincalari olabilir???yardim lütfenn bilginize ihtiyacim var

Bende 7. haftda bebeğimi kaybettim canım ama kalbi durduğu için kürtaj oldum.dr 2 ay korunmam gerektiğini söyledi herkes 1 ay yeterli diyo son kontrolümde rahimim toparlanmıştı zaten dr hiç kürtaj olmuş gibi değil dedi ben bu aydan sonra korunmayı düşünmüyorum ilk reglimide bugün oldum çalışmaya devam

elifcim ben 1 adet gordum ikincisi de yakindir.ben de artik korunmayi dusunmuyorum zaten hi deyince de olmuyor ki dimi?o yuzden biz elimizi cabuk tutalim.benim de drum muayene ettginde bir sorun yok gayet iyi toparlanmissin dedi.bakalim hayirlisi olsun Rabbim hepimize saglikli sihhatli hayirli bebekler nasip etsin insallah

insallah canim tek dilegimiz o degil mi zaten?ben dusuk yapmasaydim simdi 13 haftalik olacakti ya:KK43:((neyse hayirlisi olsun bakalim ama insan dusunmeden edemiyorki.umarim ahirette bulusuruz bebegimle...

X