11 haftalık hamileyim eşim sürekli cinsel ilişki istiyor ve ben korkuyorum😔

Başın sağolsun canım. E hani %90 geçmişti tehlike?
Evet geçtiğini söylemişti doktor ama yine de kanamalarım dewam etti .. ve kanamam çoğalmaya başladı sonra bir gün suyun geldi baya bi hemde araliklarla hastaneye gittim ama bebeğin durumunda hiç bir şey yoktu.. ağrılarım başladı sonrasında 2 3 gün aralıklarla ve bir akşam doğum sancısı gibi ağrıyla çocuğumu düşürdüm benim için felaket bir gündü

Evet geçtiğini söylemişti doktor ama yine de kanamalarım dewam etti .. ve kanamam çoğalmaya başladı sonra bir gün suyun geldi baya bi hemde araliklarla hastaneye gittim ama bebeğin durumunda hiç bir şey yoktu.. ağrılarım başladı sonrasında 2 3 gün aralıklarla ve bir akşam doğum sancısı gibi ağrıyla çocuğumu düşürdüm benim için felaket bir gündü
Rabbim sabır versin canım çok üzüldüm :KK43:

Doktorun yanında bu konu hakkında bilgi almak ister gibi bir şeyler söyle.Tabi eşinde yanında olsun ki tehlikeliyi anlayabilsin.Belki böyle bir şeyleri anlar.Cocugunun hayatı söz konusu anlayışlı olmak zorunda aslında ama daha babalık hissi erkeklerde hemen gelişmiyor işte 🤷

Babalık hissi gelişmesine gerek yok. İnsanlık hissi gelişsin. Kadın istemiyorum dediğinde durmayı bilsin.

Konu sahibi acınızı deşmek istemiyorum. Başınız sağolsun. Tecavüze uğradığınızın Farkında mısınız?

Merhaba, hanımlar ben 11 haftalık hamileyim benim düşük tehlikem vardı, son 1 haftaya kadar o zaman içersinde eşimle zoraki de olsa ilişki yaşamadık.. 2 ay boyunca. Eşim cinsel ilişkiye çok düşkün.Doktor Geçen hafta düşük tehlikem in %90 geçtiğini söyledi ve ben yine de bebeğime bir şey olucak diye çok korkuyorum 😔 Ama eşim bu konuda hiç anlayışlı değil.. Onu çok seviyorum Ama her gün bu olayı yaşamak beni korkutuyor kızlar sizce ben bu konuda ne yapabilirim?? Lütfen fikir istiyorum korktuğum için yapamıyorum.. Bu arada 29 yaşındayım 1 senelik evliyim.

X