Birlikte başlayalım beraber kilo verelim

Sessizperi123

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
18 Eylül 2019
118
53
Merhaba kızlar beraber tartılıp azimle kilo verelim araştırdım kürleri Bi çoğunuda denedim içemedim elma kürü içilmesi kolaymış hatta tadı güzelmiş ve işe yarıyormuş beraber yapalım kilolardan kurtulalım
1 elma
1 limon
1 çubuk tarçın
1 tatlı kaşıgı karabiber (ben tomurcuk attım Bi kaç tane )
Karanfil
1 litre su
Elma limon 4 e bölüp attım diğerlerini ekleyip kaynattım başlıyorum bakalım gün içinde içip ödem atıcaz inşallah 🤲

Merhaba kızlar beraber tartılıp azimle kilo verelim araştırdım kürleri Bi çoğunuda denedim içemedim elma kürü içilmesi kolaymış hatta tadı güzelmiş ve işe yarıyormuş beraber yapalım kilolardan kurtulalım
1 elma
1 limon
1 çubuk tarçın
1 tatlı kaşıgı karabiber (ben tomurcuk attım Bi kaç tane )
Karanfil
1 litre su
Elma limon 4 e bölüp attım diğerlerini ekleyip kaynattım başlıyorum bakalım gün içinde içip ödem atıcaz inşallah 🤲
Ben gebelik planlıyorum yinede yapsam olurmu acaba

Çay 1 gün içtim ditey yapılmadan şuan aç karnına kilom 75. 6 bugun diyet e başlıyorum hadi bakmalım bekleniyorsunuz Zayıflama arkadaşlarım☺️

Hoşgeldinnnn benimde baktım durum kötüye gidiyor bugun ekmek bitti benim için az önce biraz abur cubur kaçırdım onuda bırakcaz beraber hadi inşallah
Hoşbuldum canım :) Annem günde 1 ekmek yiyen kadındı son 1 hafta 10 gündür sadece ekmeği bıraktı göbekten incelme farkediliyo bu kadar kısa zamanda bile darısı başımıza :)

Hoşbuldum canım :) Annem günde 1 ekmek yiyen kadındı son 1 hafta 10 gündür sadece ekmeği bıraktı göbekten incelme farkediliyo bu kadar kısa zamanda bile darısı başımıza :)
Aminn canımmm darısı bize inşallah şuan kaç kilosu n kürü uygulayalım ekmegi bırakalım bol su içip dikkat edersek birazda sporla desteklersek oldu bu iş birbirimizi motive edelim yaparız inşallah

Aminn canımmm darısı bize inşallah şuan kaç kilosu n kürü uygulayalım ekmegi bırakalım bol su içip dikkat edersek birazda sporla desteklersek oldu bu iş birbirimizi motive edelim yaparız inşallah
Valla 69 kiloyum 🙈 ekmek alşkanlığım yok çok şükür ev yemeklerine mesafeliyim maalesef işte ev yemeği yiyip abur cuburu kesme kararı aldım. Sporu geçen sene yapıyodum 2 ayda bile çok güzel sonuç verdi haftasonu başlicam yine

Valla 69 kiloyum 🙈 ekmek alşkanlığım yok çok şükür ev yemeklerine mesafeliyim maalesef işte ev yemeği yiyip abur cuburu kesme kararı aldım. Sporu geçen sene yapıyodum 2 ayda bile çok güzel sonuç verdi haftasonu başlicam yin
Kolay gelsin o halde bizlere inşallah kolaylıkla gider kilocuklar ben ekmegi bugun itibariyle bıraktım tatlı bişeyler sürekli yeme peşindeyim

X