Birlikte Soralım;birlikte cevaplayalım...

Bu topikteki arkadaşlığı ve paylaşımları beğendiniz mi?

• Ankete Katılan
    78
  • Anket Kapalı .
canımm aaa aşkolsun kızlar görmemiştir
ben de sonradan gördüm inan,
hiç dua etmez olurmuyuz canım benim
akşam da gören kızlar alırlar hemencik okuruz olumunekankayizsmile

Bilemiyorum artık :gitme: ama ben çok üzüldüm bu duruma yani ve çok ciddiyim bu konuda, boşa alınganlık ya da naz yapmıyorum yani mafoldumben mafoldumben mafoldumben

sero canım suyun dedıgı gıbı gormemıslerdır canım askolsun yanı neden oyle dusunuyorsun:umursamaz:

sero canım suyun dedıgı gıbı gormemıslerdır canım askolsun yanı neden oyle dusunuyorsun:umursamaz:

Düşündüm bile :umursamaz: ve haksız da değilim :umursamaz: aylardır bu topikteyim ben çıka çıka 4 kişi mi çıktı yani böyle bişey için :umursamaz: :umursamaz: :umursamaz:

Bilemiyorum artık :gitme: ama ben çok üzüldüm bu duruma yani ve çok ciddiyim bu konuda, boşa alınganlık ya da naz yapmıyorum yani mafoldumben mafoldumben mafoldumben

bence de evet canım alınma lütfenn :eek:klava:

kızlşar selammm..

ya benim tpoik açıktı ama ben muhfakta yemek yapmakla mesgulum bayadır karasucum alınmıs valla görseydim bende alırdım .üzüldüm şimdi böle düşünmesine. canımcım biz seni düşünmezmiyiz hiç bitanem..

huuu huu ben yine geldimmmm....
ben okudum bilem 20 tane...allah kabul etsin inş...
partiyede haber verim barim..

aneaammm şerocumm neye küstünn ne okuncekkk kızlarr ne zaman okuncek yeni geldim geçmişemi bakayımm anlatırmısınızzzz

Düşündüm bile :umursamaz: ve haksız da değilim :umursamaz: aylardır bu topikteyim ben çıka çıka 4 kişi mi çıktı yani böyle bişey için :umursamaz: :umursamaz: :umursamaz:

önyargılı olma canım kırılman yersız hadı amaaaa üzme bizi canım serommŞeniz

bence de evet canım alınma lütfenn :eek:klava:

kızlşar selammm..

ya benim tpoik açıktı ama ben muhfakta yemek yapmakla mesgulum bayadır karasucum alınmıs valla görseydim bende alırdım .üzüldüm şimdi böle düşünmesine. canımcım biz seni düşünmezmiyiz hiç bitanem..

Tamam tamam neyse geçti artık :1closedeyes:

seronun bebegı olması ıcın 20 tane ayeterkursi canım

(KötüKediSero için dua yapacağız 153 eksiğimiz kaldı
Daha önceden duaya katılanlar bilir amacımız daha çok kişinin duasını almak.5-10-20 ne olursa
Ayetel kürsi okuyoruz (abdest alıp)
Dua okumak isteyen sevenlerine duyrulur :))
bana haber verirseniz sevinirim
hepinizi öptüm ) şimdi buldum cnm ama ben katılamam :gitme:astayımyaa ama bu gece ebdestlenirimm olursa abdestlendikten sonra okurum bende istediği kadar yeterki şero hamiş kalsın yaniiiolumunekankayizsmile

(KötüKediSero için dua yapacağız 153 eksiğimiz kaldı
Daha önceden duaya katılanlar bilir amacımız daha çok kişinin duasını almak.5-10-20 ne olursa
Ayetel kürsi okuyoruz (abdest alıp)
Dua okumak isteyen sevenlerine duyrulur :))
bana haber verirseniz sevinirim
hepinizi öptüm ) şimdi buldum cnm ama ben katılamam :gitme:astayımyaa ama bu gece ebdestlenirimm olursa abdestlendikten sonra okurum bende istediği kadar yeterki şero hamiş kalsın yaniiiolumunekankayizsmile

Canım ben 20tane okurum bu akşam Allah ın izniyle;haberin olsun

X