Birlikte yeniden başlayalım 💥

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Canım çokta saglıklı degilim polikistik over var, haşimoto troidi var insülin direnci var.
Saldıkça sallıyorum 68 kilo ile hamile kalmıştım.

Selam kizlar. Ben burayi tamamrn unutmusum. Okulda simav haftasi isler yogun. Bu p.tesi bildiricem kilomu. Ama bu haftasonu geziye gidiyoruz muhtemelen 57 nin ustunde cikarim bu arqda spor salonu uyeligim bitti onu yeniledim. P.tesi basliyorum

Selam kızlar.
Uzun süredir yazamadım buraya. Siteye de pek giremedim zaten. Sonunda az hasarlı ev buldum. Taşınma süreci, temizlik falan hafta geçti böylece.
İki haftadır tartılamıyordum da. Artık evimde olacağım için tartı sorunum olmayacak.
Beslenmeme dikkat edebileceğim, istediğim gibi spor da yapabileceğim inşallah.
Bu gece ilk defa burada uyuyacağım ve içimde korku var. Umarım uyuyabilirim. Gündüz temizlikti yerlesmeydi derken korkmuyordum ama işte dört ay sonra geceyi bir apartman dairesinde geçirmek biraz korkutucu geliyor. İnşallah alışırım.
Bir apartmana girip uyuyamam diye şehir de degistirmemistim hiç, tanıdıklar davet etse de yapamam demiştim.
Rabbim kimseye yaşadığımız o felaketleri yaşatmasın. Güzel günler görelim.

Bundan sonra her şey çok güzel olsun sizin için

Hayırlı olsun, çok çok zor bir süreçtir eminim ki. Arkadaşım da yeni bir eve geçti aynı korkular onda da var ama alışmaya başladı, düzenini yeniden kurmaya başladıkça psikolojisi de ufaktan toparlanmaya başladı. Yeni eviniz size hep mutluluk getirsin

Sonunda evine düzenine gecmene çok sevindim arteee valla kendim geçmiş gibi sevindim korkularinin olması çok normal zamanla çok daha iyi hissedeceksin inşallah

Sağlıkla,güvenle,mutlulukla,huzurla oturmak nasip olsun inşallah
Çok sevindim artemis tüm korkuların silinip gitsin Allah hiç kimseye bir daha böyle acı, felaket yaşatmasın
Güle güle oturun

okurken senin adina cok sevindim ..insallah hersey gonlunce olsun bundan sonra
ulke olarak boyle felaketleri tekrar yasamayalim insallah

Allah evinde saglikla huzurla oturmayi nasip etsin ben guzel seyler hissediyorum senin icin insallah

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…