Birlikte yeniden başlayalım 💥

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Kızlar konunun bütün mesajlarını okumadım vaktim yok maalesef ,bebeğim olduğu için . 58 kilo ile evlendim 1 yıl içerisinde 76 kiloya çıktım ve 76 ile hamile kalıp 87 ile doğuma girdim. Doğumdan sonra bir hafta içinde 8 kilo verdim ama lohusalık sürecinde tekrar kat kat aldım verdiğim kiloları şuan 88 kiloyum doğum üzerinden 11 ay geçti ve hiçbir şekilde diyet düşünmedim bile emzirmiyorum bugün kararlı Bi şekilde diyete başladım ve sizinle ilerlemek istiyorum
Merhaba aramıza hoşgeldiniz 💐

Kızlar konunun bütün mesajlarını okumadım vaktim yok maalesef ,bebeğim olduğu için . 58 kilo ile evlendim 1 yıl içerisinde 76 kiloya çıktım ve 76 ile hamile kalıp 87 ile doğuma girdim. Doğumdan sonra bir hafta içinde 8 kilo verdim ama lohusalık sürecinde tekrar kat kat aldım verdiğim kiloları şuan 88 kiloyum doğum üzerinden 11 ay geçti ve hiçbir şekilde diyet düşünmedim bile emzirmiyorum bugün kararlı Bi şekilde diyete başladım ve sizinle ilerlemek istiyorum
Hosgeldin 🥳
Ya diyet demiyelim de vücudu şaşırtıyoruz,az yiyoruz,şok diyetler yapmıyoruz.
Bizde gündüz başlayacağız işte.
Ne yediğimizi yazarız,kilo takibi yaparız,birbirimize gaz veririz.
Çok zorlanmadan ama salmadan kilo veririz.
Aktif olursak destek oluruz bence.
Sabah kahvaltıdan sonra gel sende yanımıza 😘

Hosgeldin 🥳
Ya diyet demiyelim de vücudu şaşırtıyoruz,az yiyoruz,şok diyetler yapmıyoruz.
Bizde gündüz başlayacağız işte.
Ne yediğimizi yazarız,kilo takibi yaparız,birbirimize gaz veririz.
Çok zorlanmadan ama salmadan kilo veririz.
Aktif olursak destek oluruz bence.
Sabah kahvaltıdan sonra gel sende yanımıza 😘
Tamam 😊 yarın kahvaltıdan itibaren yediğim içtiğim şeyleri yazacağım yolum benim çok uzun eski kiloma dönmek ve aynaya baktığımda kendimi eskisi gibi görmek istiyorum 😘

Merhaba hoşbuldum inşallah güzel sonuçlara ulaşırız hep beraber
El ele verip destek olmak ve azimli olmak bizimle olsun 🌹 sadece diyetle değil yeri gelecek güzel pozitif olan düşünceleri de paylaşma alanı olsun burası egzersizler spor aletleri bitki çaylarının faydaları suyun bile düzenli tüketim süreci bir sürü bilgi çıkmış oluyor böylelikle ortaya

El ele verip destek olmak ve azimli olmak bizimle olsun 🌹 sadece diyetle değil yeri gelecek güzel pozitif olan düşünceleri de paylaşma alanı olsun burası egzersizler spor aletleri bitki çaylarının faydaları suyun bile düzenli tüketim süreci bir sürü bilgi çıkmış oluyor böylelikle ortaya
Evet buna gerçekten ihtiyacım var motivasyon motivasyon motivasyon ❤️

Günaydınnnnnnnnn güzel canımlar🤩🤩🤩

NapıyoruZ güne 1 bardak limonlu ılık suyla hemen güzel bir başlangıç yapıyoruz yaşasın

Kahvaltı henüz hazır değilken biraz egzersiz mi yapsak hafif hafif 🏋️🤸🏃💃

Günaydın kızlar maalesef güne su ile başlamayı unuttum. Kahvaltı olarak 2 yumurtadan kaşarlı omlet, domates, salatalık, bir dilim tam buğday ekmek yedim yanında ıhlamur içtim 😊 büyüük bir bardak su içiyorum şuanda

Günaydın kızlar maalesef güne su ile başlamayı unuttum. Kahvaltı olarak 2 yumurtadan kaşarlı omlet, domates, salatalık, bir dilim tam buğday ekmek yedim yanında ıhlamur içtim 😊 büyüük bir bardak su içiyorum şuanda
Ooooo maşallah maşallah 🧿🧿🧿🧿
İşte geldiiiim :KK73: ben bırakırsam beni döve döve geri getirin 😂😂😂
Hepimiz birbirimize yapacağız bunu yoksa bu yolun sonu yok 😁😁😁😁😁
Benim tek sıkıntım şu akşam yemeğini geç yiyoruz eşimin gelmesi falan filan derken. Olmadı erken yerim artık
Bende öyle maleseff 7buçuk 8i buluyor yemek tüketmemiz

Parça parça değil de 1 gün menüsü tam paylaşalım bence böyle çok kafa karışıklığı olur yoksa 🤣🤣🤣🤣 yani şimdi ben 1 litre su içip 1 bardak ananaslı yeşil çay içtimmm vs vs 😀😀😀

Benim tek sıkıntım şu akşam yemeğini geç yiyoruz eşimin gelmesi falan filan derken. Olmadı erken yerim artık
Benim de akşam yemekleri sıkıntı 8 bazen 8 buçuk oluyor eşimin işinden dolayı erkene çekmek la
Parça parça değil de 1 gün menüsü tam paylaşalım bence böyle çok kafa karışıklığı olur yoksa 🤣🤣🤣🤣 yani şimdi ben 1 litre su içip 1 bardak ananaslı yeşil çay içtimmm vs vs 😀😀😀
Evet akşam bugün ne yediysem tamamen paylaşayım böyle karışıklık olacak 👍😃

Günaydın kızlar 😘
Malum ben geç uyuyup uyanıyorum.
Yemek saatlerini buna göre ayarlanmıstim zaten.
2 öğün beslenme 1 ara öğün ile tamamlarsam günü birde porsiyon azaltiyorum.
Kahvaltıdan önce bir su bardagi su içiyorum hergun.
2 dilim tam buğday ekmeği
1 haşlanmış yumurta
2-3 zeytin
Biraz domates salatalık
Biraz peynir ve çay kahvalti öğünüm.

Akşam için mercimek çorbası
Bol salata
Yanına belki yemek yaparım ona göre yazarım 🤗

Günaydın kızlar 😘
Malum ben geç uyuyup uyanıyorum.
Yemek saatlerini buna göre ayarlanmıstim zaten.
2 öğün beslenme 1 ara öğün ile tamamlarsam günü birde porsiyon azaltiyorum.
Kahvaltıdan önce bir su bardagi su içiyorum hergun.
1 haşlanmış yumurta
2-3 zeytin
Biraz domates salatalık
Biraz peynir ve çay kahvalti öğünüm.

Akşam için mercimek çorbası
Bol salata
Yanına belki yemek yaparım ona göre yazarım 🤗
Ho hoooo baya hızlısın beybimmmm🌺

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.