Birlikte yeniden başlayalım 💥

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Boyum kısa olduğu için galiba chocum siskoyum diyorum 🤭
10-12 kilo verirsem ideal kiloma ulasirim.
Sadece göbek var bende biraz da yanak.
Diyestisyen de ölçüm yaptırdım tüm yağlar gobisimde.
Boy 152 55 kiloya insem bile yetecek gibi hayal ediyorum 😂
Yanaklarini yerim senin onlar kalsa olma mı 😍🤗😂 ne zamandır 50-55 kilolari goremiyorsun?

Ama ama ben daha tartı almam kilom çok en çok benim galiba :110::110:

Bu da kilo mu cemoss aşk olsun yaaa 😕
O zaman hafif giysiler giyerek bir eczanede tartilabilirsin. Mont ve ayakkabı çıkarma şansın varsa güzel olur. Kaç kilosun canım aşağı yukarı? Hiç sorun değil. Kilon azaldıkça mutlu olmaya başlayacaksın zaten yarın gitmiş gibi gelecek

Ben öyle olmak için nelerimi vermezdim 🤣 pisikilojimi bozmazmısınız lüfeeennn
Yahu siskoyum diyorum gobisim var.
Artık elbise giyemiyorum hamile zannediyorlar beni.
Otobüste yer veriyorlar abla iki canlisin gel otur diye 🙈
Bı ara son fotomu paylaşıp sileyim görün 🥺

6 yıl oldu ben kilo alalı hiç diyet yapmadım 🤗
Hep 50-52 kiloydum sonra galiba rahat yaşamaya başladım.
60 oldum ve 1 kilo bile vermedim rahat 6 yıldır görmedim 🥺
6 yıl sonra bir ilke imza aticaz desene 🤗 birlikte hareket ederek yapicaz bence bu sefer. İşte bak verilecek kilon çok değil aslında ama insan karar vermekte irade gostermekte öyle zorlanıyor ki 6 yıldır yapilamiyor mesela. Ama artık tamam dediğinde de 2 ayda bitiriyor işi

Yahu siskoyum diyorum gobisim var.
Artık elbise giyemiyorum hamile zannediyorlar beni.
Otobüste yer veriyorlar abla iki canlisin gel otur diye 🙈
Bı ara son fotomu paylaşıp sileyim görün 🥺
Benim kollarım göbeğim basenlerim aldı başını gitti toparlayamadım hiç saldıkca saldım boşluğa düşünce

Benim kollarım göbeğim basenlerim aldı başını gitti toparlayamadım hiç saldıkca saldım boşluğa düşünce
Hepimiz yaşadık canım mutlu olma kaynağı olarak görüyoruz yediklerimizi. Kaçış noktası moral kaynağı kendimize ayırdığımız güzel zaman olarak görüyoruz. Ama 10 dk lik bir yeme işinden ibaret işte. Bu şekilde kandırıyor bizi geriye özgüvensiz mutsuz kadinlar bırakıyor

__busra__ __busra__ buna çok güzel bir örnek. Onunda çok kilosu vardı ama hiç moralini bozmadı. 100 den 90 a düşünce bile farkı goreceksin
Gerçekten çok ihtiyacım var azim istek heves sıfır bende tüp bebek sürecim çok yıprattı beni... Hiç tartılmamıştım uzun zamandır doktor görüşmesinde doktorun yanında tartıya çıktım küsürati görünce yerin dibine girdim yeniden bu sürece başlamadan Dr en azından 95 ol dedi kararlar almaya başladım sizde tam üzerine denk gelince böyle böyle hevese getirmek istedim kendimi inşallah bu sefer başarılı olurum ve oluruz 🤗🤗🤗

Gerçekten çok ihtiyacım var azim istek heves sıfır bende tüp bebek sürecim çok yıprattı beni... Hiç tartılmamıştım uzun zamandır doktor görüşmesinde doktorun yanında tartıya çıktım küsürati görünce yerin dibine girdim yeniden bu sürece başlamadan Dr en azından 95 ol dedi kararlar almaya başladım sizde tam üzerine denk gelince böyle böyle hevese getirmek istedim kendimi inşallah bu sefer başarılı olurum ve oluruz 🤗🤗🤗
İnşallah canım oluruz tabi olmamak için hiçbir sebep yok ❤️ ama eski alışkanlıklarından kurtulmak da o kadar kolay değil. Önemli olan yine taşkınlar olursa zaten bozdum deyip pes etmemek. Kilo vermeye başladıktan sonra verdiğin emeğe kiyamamaya da başlayacaksın zaten taskinliklar azalacak. Bunun mutluluğunu da hiçbir yiyecek vermeyecek 🥰

Diyet önce mutsuz ediyor insanı. Önce hepimiz buna bir hazır olmalıyz. Sinirli ve mutsuz ediyor. Böyle bir kızgınsn ama kimse bir şey yapmamış kendi kendine kızgınlık. Sigarayı bırakmak gibi. Onlarda birden bırakamıyor mesela azalta azalta. Ama yinede sinirli oluyorlar. Mutluluk kaynağı gitmiş gibi hissediliyor çünkü her şeyi ona bağlamış. Benim gibi şeker bağımlısı olan insanlar da aynı. Bu dönemde birbirimizi yalnız birakmayalim habire konuşalım bunların üstüne. Bu yokuşu çıktık mi gerisi kolay

Diyet önce mutsuz ediyor insanı. Önce hepimiz buna bir hazır olmalıyz. Sinirli ve mutsuz ediyor. Böyle bir kızgınsn ama kimse bir şey yapmamış kendi kendine kızgınlık. Sigarayı bırakmak gibi. Onlarda birden bırakamıyor mesela azalta azalta. Ama yinede sinirli oluyorlar. Mutluluk kaynağı gitmiş gibi hissediliyor çünkü her şeyi ona bağlamış. Benim gibi şeker bağımlısı olan insanlar da aynı. Bu dönemde birbirimizi yalnız birakmayalim habire konuşalım bunların üstüne. Bu yokuşu çıktık mi gerisi kolay
Bir de bugün üstüne regl eklendi Jumbo paket gibi geldi bana 😬
Bende şeker bagimlisiyim chocum tatlı, çikolata çok yemiyorum ayda bir belki ama çok şekerli çay kahve tüketiyorum.
Bu vesileyle belki şekeri de azaltmış oluruz.

Durmak yok yola devam evde ne tür egzersizler yapıyorsunuz videolar falan atalım destek amaçlı daha yatkınlık olur bizim için de
Bir de bugün üstüne regl eklendi Jumbo paket gibi geldi bana 😬
Bende şeker bagimlisiyim chocum tatlı, çikolata çok yemiyorum ayda bir belki ama çok şekerli çay kahve tüketiyorum.
Bu vesileyle belki şekeri de azaltmış oluruz.
Yıllardır çayı şekersiz içerim yanında çok çok nadir tatlı türevi tüketirim çaydan da ziyade türk kahvesi var ananaslı yeşil çay tüketiyorum çoğunlukla

Bir hello demek istedim bende 78 kiloyum ama derdim kilom değil sıkilasmak ve onun için profilimden de gördüğünüz üzere haftada en az 4 gün spora gidiyorum sıkı spor yapiyorum 😎 zayıflarsamda fena olmaz :KK53: gene 68 leri gorsem iyi olurdu baya zayıf oluyorum
Ahhhhh ahhhh kimler gelmiş 🌺🌺🌺🌺 sen spor yaparken benim içim gidiyor eşim spor salonuna izin vermiyor bende çok gitmek istiyorum yaaaa

Ahhhhh ahhhh kimler gelmiş 🌺🌺🌺🌺 sen spor yaparken benim içim gidiyor eşim spor salonuna izin vermiyor bende çok gitmek istiyorum yaaaa
Eşim izin vermiyor ne demek kız :KK53: ağzına ıslak terlikle vursana 🤣 valla spor kendine yaptığın en guzel şey resmen dinleniyorum kafa olarak ben grup derslerine katıliyorum ama etkili baya bacak ve totomda hemen etkisini gordum 🤤

Eşim izin vermiyor ne demek kız :KK53: ağzına ıslak terlikle vursana 🤣 valla spor kendine yaptığın en guzel şey resmen dinleniyorum kafa olarak ben grup derslerine katıliyorum ama etkili baya bacak ve totomda hemen etkisini gordum 🤤
Bana da spora gitmek zor geliyor bibi ya 🙈
En yakın spor salonu yarım saat uzaklıkta o saat aralığında koşarım, yürüyüş yaparım diyorum ama yapmıyorum 🥺
Gel buraya biz sana diyet gazı verelim sen spor gazı ver 😂

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X