Birşeyler yapmalıyım..

Baharyagmuru35

Guru
Kayıtlı Üye
7 Ağustos 2011
14.264
14.658
Üç boyutlu kağıt rölyef kursuna gidiyorum kursumuz iki haftaya bitiyor çok güzel tablolar yaptım el emeği ve maddi değeri yüksek.. Ama satışı baya zor herkes bayılıyor ama almaya gelince almıyorlar hiçbiryer de satmıyor. Birkaç yeri telefon ile aldım kimse dükkanına koymuyor tabi görünce fikirleri değişirdi eminim. Küçükler 200 den büyükler 400 den başlıyor tabloların. Neyse satmak için bugün birileri ile görüştüm yardım edeceğini söyledi bir kadın. O kadın da belediyenin genel sekreteri imiş engelliler derneğinde çalışıyor kendisi beni birkaç WhatsApp grubuna dahil etti etkinlik olunca birşeyler ayarlayacağını söyledi.bir de meslek edindirme kurdu önerdi form doldurdum. Biri işaret dili diğeri de cam dan süs eşyası yapımı.
Bunlardan iş bulursun dedi. Araştırdım ama hiç iş ilanı yok maalesef bunlarla ilgili. Şimdi kursa gitsem birşey kaybetmem kazanırım ama boşa zmn da harcamak istemem. Lise mezunuyum. 22 yaşındayım. Daha önce hiç çalışmadım evliyim. Evde çok sıkılıyorum o yüzden kursa gidiyorum şimdi kurs bitecek ve evde tekrar oturmak istemiyorum. Ne işine girsem ne yapsam bu işaret dili kursuna gitsem bununla ilgili iş bulabilir miyim bulamazsam direk kurs değilde işe mi girsem düşünce içindeyim önerilerinize ihtiyacım var...

X