Bişektomi(yanak yağı) ameliyatı oldum

Yani ben de tereddüt ederek gittim ama allahtan memnunum :). Kontrol olarak gitmene gerek yok. Sadece zaman geçtikten sonra fotoğraf ister. Zaten işlem öncesi yine foto çekiyorlar. Sorun yaşayacağını zannetmiyorum. İnstada sorduğun sorulara da cvp verir zaten. Takip et bence. Benim 6 gün oldu şişliğim az kaldı acıkcası. Sol taraf hafiften çökmeye başladı bile. Biraz önce attığım hikayeyi de paylaşıyorum buraya. Tombiklerden eser yok şimdi :)
Bu arada gözlerinizde lens mi var lens kullanmak istiyorum bende sag gozumde bozukluk varda markalar olsun kalite olayı olsun hicbirsey anlamadim ekrana boş boş baktim durdum:confused:

Harikaaa bencede çöküntü başlamış çok iyi tekrar geçmiş olsun :21: insta kullanmıyorum ne yazık ki ama eğer kontrol gerektirmiyorsa eşimle bir Konya ziyareti yaparsak geri döneceğim gün yaptirabilirim çok iyi olur :rolleyes: zaten 2.5 bin liradan daha uyguna yapan biryer oldugunu sanmiyorum 😂
Evet bende çok araştırdım bu kadar uygunu yok :) iyice otursun bir de jawline patlatacağım 😂

Bu arada gözlerinizde lens mi var lens kullanmak istiyorum bende sag gozumde bozukluk varda markalar olsun kalite olayı olsun hicbirsey anlamadim ekrana boş boş baktim durdum:confused:
Lens yok kendi gözüm. Benimde gözler bozuk lens kullanamıyorum batıyor hepsi. Mecbur gözlük arada :KK43:

Lens yok kendi gözüm. Benimde gözler bozuk lens kullanamıyorum batıyor hepsi. Mecbur gözlük arada :KK43:
Çok güzel rengi var Allah nazarlardan korusun :KK16: jawline bende istiyorum cok araştırdım ama 1 yil icin o kadar para veremem ki :KK61: çene hattına da yağ enjeksiyonu yapılıyor aslinda onu da araştırdım ama yag enjeksiyon ücreti ne kadardir hicbiryere sormadım bilgim yok ücret konusunda:KK43:

Çok güzel rengi var Allah nazarlardan korusun :KK16: jawline bende istiyorum cok araştırdım ama 1 yil icin o kadar para veremem ki :KK61: çene hattına da yağ enjeksiyonu yapılıyor aslinda onu da araştırdım ama yag enjeksiyon ücreti ne kadardir hicbiryere sormadım bilgim yok ücret konusunda:KK43:
O çok ağrılı bir işlemmiş. O kadar acı çekemem valla😛

Bende çok iyi araştırıp, Muğlada bu işi çok iyi yapan bir doktora (Dr. Tahsin Oğuz'a) bişektomi ameliyatı ve masseter botoksu yaptırdım. İkisinin fiyatı 5000 tl. Pek popüler olmayan bir şehirde ve doktora yaptırdım bu işlemi ama araştırdığım kadarıyla doktor çene ve ağız alanlarında uzman ve bişektomiyi defalarca yaptığını belirtti. Yani doktorun özgeçmişine kadar araştırdım gayet güvenilir bir doktor olduğu kanısına vardım ve lokal anesteziyle bu işlemi bugün yaptırdım. Olurken çok rahattım vir kere doktorun eli çok hafifti sadece çok az ağrı hissettim onda da tekrar tekrar uyuşturdular zaten. Şuan 2.günüm ve yanaklarım oldukça şiş ve sert. Sıvı ile beslenmeye çalışıyorum çorba, yoğurt, vs. ama canım muz istemişti ezdim yedim aynı şekilde yumuşak meyveleri de ezip yiyebildim, patates püresi de dahil çok abartmaya gerek yok☺ yiyecekler yan taraflarındaki dikiş kısımlarına gelmesin yeter yumuşak türdeki yiyecekleri ezip yiyebiliyorsun rahatça. Antibiyotik ve ağrı kesici ye başladım düzenli. Gargararımı ve yanaklara buz kompresimi yapıyorum. Şişlikler 1 hafta sonra inmeye başlayacakmış,kontrolüm var zaten. Şimdilik bu şekilde bakalım ilerleyen süreçte yanaklarım nasıl bir şekil alcak 😌

X