Bişektomi(yanak yağı) ameliyatı oldum

Merhaba kızlar. 3 hafta önce bişektomi ameliyatı yaptırdım, bir yanağımda ödem geçti ve tam istediğim gibi duruyor, diğer yanakta ta hala sertlik var ve tam sertlik olduğu yerde yanağım biraz içe çöktü, maalesef bu durumdan hiç memnun değilim. Sertlik geçince çökük yanak diğer yanak gibi düzleşir mi acaba? Böyle bir durum yaşayanlar var mı?

3 hafta önce yaptırdım diyip

Anladım, inşallah istediğiniz gibi olur. Peki sağ yanağınızdaki çukur zamanla geçer mi öyle mi kalacak? Doktor ne dedi size bu konuda? Ben de yaptırmayı düşünüyorum da o yüzden o kadar detaylı merak ediyorum. Ben de sizin gibi çukur olsun istemiyorum sadece yüzüm biraz zayıflasın istiyorum. Yüzün çökme konusunda doktora katılmıyorum çünkü her yüz çökmüyor etrafımda birkaç örnek var yüzleri değil çökmek daha da tombul oluyor yaş ilerledikçe. O yüzden üzülmeyin deyim

pazar günü bu hesabınız ile yaptırmayı düşündüğünüzü yazmışsınız.

hep diyorum mutlaka psikolojik bir teste tabi tutmalılar.

Allah akıl fikir versin bu nasıl bir manyaklı ise

Merhaba kızlar, bişektomi ameliyatı olalı 3 gün oldu merak edenler için ben de bahsetmek istedim.
Lokal anestezi altında ön hazırlık uyuşturma vs dahil yarım saat sürdü çok ince bir iğne ile uyuşturdu neredeyse hissetmedim uyuşturduktan sonra ise hiç bir acı ağrı olmadı sağ yanağım daha kolay oldu sol yanakta yağa ulaşmakta biraz zorlandı öyle oluncada sol yanağımı daha fazla kurcaladı haliyle sol yanağım daha sedyeden kalkarken şişmişti bile bugun 3. Günüm çok az kaldı o soldaki şişlik sanırım 2 gün hiç kalmaz. Bu arada nihai sonuç üç ay desede operasyonun yarısında foto çektim ilk yarıda farkı görebilmek için ödemli halimle birlikte dosya eklemeye çalışacağım. Sadece sıvı demesine rağmen ben çok tutamayıp kendimi ufak tefek fazla zorlamadan yumuşak bişeyler yedim ağrı acı sonrasındada olmadı genel olarak sorunsuz ve kolay bir operasyondu çok çeşitli fiyat aldım araştırdım en uygun 4000 e anlaştım istanbul da. olmak isteyenlere şimdiden iyi şanslar diliyorum sevgiler.
şimdi nasılsınız memnunmusunuz istediğinişz gibi zayıfladımı yüzünüz

Merhaba mehmet öztan’a ameliyat olanlar son durumlarından bahseder mi biraz. Nasıl oldunuz memnun musunuz istediğiniz sonucu aldınız mı? Ben de kendisine olmayı düşünüyorum

Merhaba kizlar, bende 2 Nisanda Yaman tip merkezi / istanbulda bisektomi ameliyati oldum. Daha once arastirdigim icin beni nasil bir surecin bekledigini biliyordum. Ameliyat gununden itibaren Mehmet Bey sagolsun hep yardimci oldu ilgilendi. Hastanede odama ciktim uzerimi degistirdiler ameliyathaneye indim. Lokal anestezi yapildi. Ilk ameliyatimdi hayatimdaki , cok korkuyordum. Aci esigim cok dusuk oldugu icin yanagima vurulan igne bile cok yakmisti beni. Cok panik olmustum ameliyathanede. Sonra odama cikarildim, o gun agrim oldugu icin hastanede kaldim. Normalde bi kac saat sorna taburcu oluyorlarmis. Bu surecte buz kompresi cok onemli, cok fazla odem olusuyor ve yuz sisiyor pogaca gibi oluyor. Ilk iki gunum sor ve agrili gecmisti. Sivi seyler yedim, corba vs hatta bir hafta sadece siviyla beslendim. Odemim 1. Haftadan sonra inmeye basladi. Net sekil 3 ila 6 ay arasinda belli oluyormus zaten. Ama surecten ve hastanenin ilgili olmasindan memnun kaldim. Sizinle pylasiyim dedim

Merhaba kızlar, bişektomi ameliyatı olalı 3 gün oldu merak edenler için ben de bahsetmek istedim.
Lokal anestezi altında ön hazırlık uyuşturma vs dahil yarım saat sürdü çok ince bir iğne ile uyuşturdu neredeyse hissetmedim uyuşturduktan sonra ise hiç bir acı ağrı olmadı sağ yanağım daha kolay oldu sol yanakta yağa ulaşmakta biraz zorlandı öyle oluncada sol yanağımı daha fazla kurcaladı haliyle sol yanağım daha sedyeden kalkarken şişmişti bile bugun 3. Günüm çok az kaldı o soldaki şişlik sanırım 2 gün hiç kalmaz. Bu arada nihai sonuç üç ay desede operasyonun yarısında foto çektim ilk yarıda farkı görebilmek için ödemli halimle birlikte dosya eklemeye çalışacağım. Sadece sıvı demesine rağmen ben çok tutamayıp kendimi ufak tefek fazla zorlamadan yumuşak bişeyler yedim ağrı acı sonrasındada olmadı genel olarak sorunsuz ve kolay bir operasyondu çok çeşitli fiyat aldım araştırdım en uygun 4000 e anlaştım istanbul da. olmak isteyenlere şimdiden iyi şanslar diliyorum sevgiler.
Ayy çok güzel görünüyorsunuz kim bilir şimdi daha da güzel olmuştur, oturmuştur. Kime oldunuz acaba ?

arkadaşlar bişektomide elmacık kemiğinin üstündeki yağları alıyorlar mı? yüzümde vücuduma göre çok fazla yağ var, yüzüm çok geniş sebebi bu yağlar resmen. bir de yanak içinden yağ alıyorlar sadece deri aynı kalıyor, sarkma olmuyor mu?

Herkese merhaba, bişektomiyi olalı yaklaşık 4 gün geçti. Sol yanağımda hiçbir zorluk yaşamadım ödem elbette oldu ama rahattım hep. Sağ yanağım ise oldukça ödemli ve lu am dikişler biraz acıyor. Oysaki asıl sorunum dudaklarımı normal bir şekilde hareket ettirememem. Hala uyuşukmuş gibi yamuk hareket ediyor 😔 Aslında yüzümde elimi gezdirdiğimde her yeri hissediyorum ama bu durum canımı çok sıkıyor. Ameliyat çok yeni farkındayım fakat baya sabırsızım. Doktorum ödemden dolayo sinir sıkışması meydana gelmiştir dedi. Yine de bir bilen bir deneyimi olan güzel bir haberi olan biri olsa içim çok rahatlayacak. Bilen yazarsa çok çok sevinirim 🙏🏻

smas high orta yüz ve boyun germe ameliyatı oldum Dr serdar Altun'a. 4. Günüm, yazıp resim koymaya başladım, konu açtım.

Kızlar ben de bişektomi yaptırdım, 1 yıl geçti hatta, sonuç iyice oturuştu, çok ama çok güzel oldu, yıllarca hep yanaklarımı ısırırdım, hepsi geçti, o minnoş görüntün gitti, yerine seksi daha öz güvenli bir hal geldi. Ameliyatım da çok rahattı. Herkese tavsiye ederim

Kızlar ben de bişektomi yaptırdım, 1 yıl geçti hatta, sonuç iyice oturuştu, çok ama çok güzel oldu, yıllarca hep yanaklarımı ısırırdım, hepsi geçti, o minnoş görüntün gitti, yerine seksi daha öz güvenli bir hal geldi. Ameliyatım da çok rahattı. Herkese tavsiye ederim
Canım simdi yorumunu burda gordumde .vallahi bende de aşırı özgüven kaybı var bu aralar iyice saldım kendimi zaten kiloda almaya başladım psikolojik olarak sürekli biseyler yiyorum bari bı yerden başlayayım istiyorum yanaklar boyutlansin da bana da motivasyon olur boylece .Ciddi fark olsun istiyorum yüzümde yaptirdigima değsin .Senin adına çok sevindim memnun kaldığına

Canım simdi yorumunu burda gordumde .vallahi bende de aşırı özgüven kaybı var bu aralar iyice saldım kendimi zaten kiloda almaya başladım psikolojik olarak sürekli biseyler yiyorum bari bı yerden başlayayım istiyorum yanaklar boyutlansin da bana da motivasyon olur boylece .Ciddi fark olsun istiyorum yüzümde yaptirdigima değsin .Senin adına çok sevindim memnun kaldığına
Sağol canım özelden istediğini sorabilirsin. Benim öz güvenime çok iyi geldi, inşallah sende istediğim sonuçları alırsın

X