Bişeyler mi bozuldu anlamadım

Pisman34

Üye
Kayıtlı Üye
2 Şubat 2021
348
140
Cok guzel giden Bi iliskim var cok sukur son zamanlarda ufak tefek seylerden kavga ettik incir cekirdegini doldurmaz konustuk hallettik ama bana bazen eskisi gibi degilmis gibi geliyo her zaman degil bu Bi bulusmada gayet iyi bi bulusmada uzak gibi insanın her gunu birbirini tutmaz elbet de ben yapim geregi kuruntulu bi insanim Bi de ama bilemedim ne yapmaliyim su an aramizda kotu bisey yok acaba iliskide mi degisiklik var yapici yorumlara ihtiyacim var simdiden tesekkur ederimmm

Her ilişki inişli çıkışlı. İyi şeylere odaklanıp kötü yada yanlış giden şeyleri göz ardı etmeyin ya da kötü şeylere odaklanıp herşeyi çok fena görmeyin ölçün. Kendiniz ölçün hislerimiz yalan söylemez. Partnerinizle de en güzeli konuşun umarım herşey gönlünüzce olur🙏

Her ilişki inişli çıkışlı. İyi şeylere odaklanıp kötü yada yanlış giden şeyleri göz ardı etmeyin ya da kötü şeylere odaklanıp herşeyi çok fena görmeyin ölçün. Kendiniz ölçün hislerimiz yalan söylemez. Partnerinizle de en güzeli konuşun umarım herşey gönlünüzce olur🙏
Çok teşekkür ederim haklısınız böyle dönemler olacak elbet insanız kaybetme korkusundan evham yaptım sanırım umarım her şey sizin de gönlünüzce olur 🙏🏻

X