Bit derdi 😢😦

Evlat Kokusu

Kötü Kalpli Kullarından Koru Allahım,💜
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
9 Temmuz 2019
2.365
1.720
Merhaba hanımlar.
Eltimin ilk okula giden kızı var bitlenmiş dün akşam bizdeydi resmen kafasında geziniyorlar😓😲☹ Bit sirkee,,,
Nefret ederim ya.huylanırım çok Her akşam kızımla oynamak için geliyor. Ve geçen yıl komşumuzun çocuğu rahatsızlandı kulağından 3 tane bit çıkarmış doktor çok korkuyorum kızlar ne yapacağımı bilmiyorum 😢😢 kızım 3,5 yaşında. Çocuğa gelme diyemem yazık ne suçu var çocuğun . Annesi desem temizlemez uğraşmaz çocuğun saçları gür uzun kestirmez. . Ne yapayım bilmiyorum kızımda yok baktım zaten azıcık saçı var ama tedirginim tecrübeli anneler ne yapayım.

bit koruyucu sprey var ondan sıkın ama bence görüşmesinler garanti olsun.annesi temizlemiyorsa evet gelme deyin yani yapacak birşey yok.benim de başıma gelmişti arkadaşım bitlenmiş anneside anneme söylememiş bizde onlara gelince banada bulaşmıştı.saçımı kestirmek zorunda kalmıştım.

Reklam olacak ama oglum iki senedir okulun ilk aylarinda bitleniyo hatta her seferinde banada geciyo bu sene lavanta yagi kullanmamiza ragmen geldi tek cozum paranit tekrarlamiyo sirkeleride olduruyor sanirsam kafamda iki uc tane bulmustum cunku cikmamis ama bitte olmamis yani
Bunda utanilacak birsey yok belki annesi farkinda degildir soyleyin temizleyene kadar getirmesin temizlemezse ayip

Eltinize şey diyin. Benim kız nerden kaptıysa bilmiyorum bitlenmiş senin kızla oynuyor onada geçirmiş olabilir. Eczanelerde şampuan satılıyor onla yıkayın. Eltinizede önerin oda kullansın bitsin gitsin. Yani hem kırmamış hem çözümü üretmiş olursunuz.🤔
Hepimiz çocukken okuldan alıp tüm evi bitlendirmiş nesilleriz. 🙊 Eskiden daha zordu şimdi şampuanları tarakları var. Eskiden tek tek ayıklıyodu analarımız bide gaz yağı kullanıyolardı vay bee. Canım anam çok uğraştırmıştım seni be 😍

Eltinize şey diyin. Benim kız nerden kaptıysa bilmiyorum bitlenmiş senin kızla oynuyor onada geçirmiş olabilir. Eczanelerde şampuan satılıyor onla yıkayın. Eltinizede önerin oda kullansın bitsin gitsin. Yani hem kırmamış hem çözümü üretmiş olursunuz.🤔
Hepimiz çocukken okuldan alıp tüm evi bitlendirmiş nesilleriz. 🙊 Eskiden daha zordu şimdi şampuanları tarakları var. Eskiden tek tek ayıklıyodu analarımız bide gaz yağı kullanıyolardı vay bee. Canım anam çok uğraştırmıştım seni be 😍
Aldım geçen sene bu yıl yine aynı ben alırsam kullanıyor yoksa rahat

Aldım geçen sene bu yıl yine aynı ben alırsam kullanıyor yoksa rahat

Eltinizle çözemiyosanız kaynınıza eşiniz söylesin madem. Eşi söylerse ilgilenir herhalde o kadarda rahat değildir.
Ben olsam yine alırım çocuğuma geçmesindense 3-5 kuruşu ve kadının rahatlığını bekleyemezdim. Hatta kendim yıkardım. Emin olmak için. 😁

Eltinizle çözemiyosanız kaynınıza eşiniz söylesin madem. Eşi söylerse ilgilenir herhalde o kadarda rahat değildir.
Ben olsam yine alırım çocuğuma geçmesindense 3-5 kuruşu ve kadının rahatlığını bekleyemezdim. Hatta kendim yıkardım. Emin olmak için. 😁
Eşi saçı kesilmesin diyor sadece

Eşi saçı kesilmesin diyor sadece

Erkek sonuç odaklı gider sanıyor ki adam bitlenince saç kesilir. Açıklayın o kadar zor değil saçının kesilmesine gerek yok. Sadece eczaneden alacağınız bir şampuanla 2 kez yıkamanızla çözülür derseniz olay biter.

Erkek sonuç odaklı gider sanıyor ki adam bitlenince saç kesilir. Açıklayın o kadar zor değil saçının kesilmesine gerek yok. Sadece eczaneden alacağınız bir şampuanla 2 kez yıkamanızla çözülür derseniz olay biter.
Canım çocuğun saçı kıvırcık uzun ve çok gür o yüzden annesi temizleyemiyor ben aldım verdim babası inat🙄😢

X