Bahçe Bakımı ve Çiçekler Bitkilerimiz 🌱🌵🌿🍀🍃

Sukulenti evde yaşamaya zorlamazsan çok su vermezsen ölmez kolay kolay
Suluyoruz galiba biz, bir de gölgede olduğundan kurumuyor 😅
Onun çıkarılması gerektiğini biliyorum bende fazladan su tutup kökü ıslak bırakıyomuş
Kafam çok karışık, dün bir tane çiçekçi de çıkarmayın zararı yok demiş, hatta eve alır almaz saksı değişimi yapıyorsunuz, yapmayın diyor.😅
Bu arada çiçeğim;
D7EC54BC-E102-4BE6-BFC0-C307D73AAA48.jpeg

Yanındaki iki saksıda dikenler tacı var, suda köklendirip diktim. Bakalım gelişecek mi, çiçekleri çok minnoştu.

Suluyoruz galiba biz, bir de gölgede olduğundan kurumuyor 😅

Kafam çok karışık, dün bir tane çiçekçi de çıkarmayın zararı yok demiş, hatta eve alır almaz saksı değişimi yapıyorsunuz, yapmayın diyor.😅
Bu arada çiçeğim;
Eki Görüntüle 2955506

Yanındaki iki saksıda dikenler tacı var, suda köklendirip diktim. Bakalım gelişecek mi, çiçekleri çok minnoştu.

Eve gelin bi iki hafta bekleyip ortama ayak uydurmasını beklemwk ek iyisi ama o süngeri bilemedim. 2 tane aldın sen birini çıkardıysan birini çıkarma

Eve gelin bi iki hafta bekleyip ortama ayak uydurmasını beklemwk ek iyisi ama o süngeri bilemedim. 2 tane aldın sen birini çıkardıysan birini çıkarma
Öncekini çıkarmıştım, baya da zor çıktı, köklerine zarar mı verdim diye düşünüyorum.
Bugün migrosta çiçek gördüm, iki tane gül aldım. Oradaki Atatürk çiçekleri çok daha gösterişli ve sağlıklı görünüyordu :KK70:

Öncekini çıkarmıştım, baya da zor çıktı, köklerine zarar mı verdim diye düşünüyorum.
Bugün migrosta çiçek gördüm, iki tane gül aldım. Oradaki Atatürk çiçekleri çok daha gösterişli ve sağlıklı görünüyordu :KK70:

Çok hızlı gidiyosun ama

Bende öyle bırakmıştım merve geçen ay diktim yeniden soğanı bekliyorum çimlenmesini

Bende öyle bırakmıştım merve geçen ay diktim yeniden soğanı bekliyorum çimlenmesini
Hiç ellemedim ben kuruyanlarını aldım attım. Koydum bi kenara. Çimlemdiğini de farketmedim. Iste 15 gün önce filan sulamışlar bana da minik bi yeşillik vardi suladık ama o neydi filan dediler. 🥲 o zamandan beri iki katı olmuş valla. 🥲

X