Bahçe Bakımı ve Çiçekler Bitkilerimiz 🌱🌵🌿🍀🍃

Örümcek ağı deyince aklıma kırmızı örümcek ve külleme geldi. İkisinden biri olabilir. Bitkinin fotoğraflarını çekip bir ziraat mühendisine gösterin derim ben. Zirai ilaç satan yerlerin sahipleri genellikle ziraat mühendisi oluyor. En doğru bilgiyi onlardan alırsınız.

Hmmm bu dediğiniz insanları da etkiliyor mu? Ne zaman o bitkime dokunsam ellerim uzun bir süre aşırı derecede kaşınıyor kızarıyor
Tavsiyeniz için teşekkür ederim

Yapraklarının renklerine ve şekillerine hayranım resmen. Hele ısıya duyarlılıkları renk değişimleri hayran bırakıyor kendine, kendime ait bir bahçem olsa kesinlikle sukulent cennetine çeviririm. 12m2 balkon kesmiyor

Hmmm bu dediğiniz insanları da etkiliyor mu? Ne zaman o bitkime dokunsam ellerim uzun bir süre aşırı derecede kaşınıyor kızarıyor
Tavsiyeniz için teşekkür ederim
Ben hiç kaşınmadım, plumeriamda kırmızı örümcek var 3 yıldır ilaçlamaya rağmen kurtaramadım, tam coşuyor, yapraklarında bir tozlanma bir kabarma oluşmaya başlıyor mahvoluyor ağaç. Bu yıl erken yakalamışımdır inşallah da kurtarırım artık. İlaçlayıp duruyorum

Genelde tarcin ve kul önerilir ama. Bide sirkeli su veya arapsabunlu fisfis ile su sıkın.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…