Şampuan ve Saç Kremleri Bitkisel DEFNE GARLI şampuan ve saç kremi kullanan var mı?

saçlarım kıvırıcık gür kuru ince telli bazı arkdaşlar kuru saça ii gelmez yazmış ya sürekli şampuan değiştirmkten saçta deliye döndü kafam karıştı ii ce yaa :S

Merhaba

Organix'in Shea Butter formüllü olanını denemeni öneririm. Benim saçlarım da kıvırcık ve kuru ve bana oldukça iyi geldi. Eczanelerde satılıyor. Muhtemelen eczacı bu sizin saçınız için değil deyip kıvırcık saç için olan şampuanı önerecektir. Ama onun içinde shea butter yok. Shea butter kıvırcık ve kuru saçlara çok çok iyi geliyor. Bu şampuanın üstünde düz saçlar için yazıyor ama aslında ingilizcesi "smoothing shampoo" . Smooth ise düz değil "üzeri düzgün ve pürüzsüz" anlamına geliyor. Düz saç için "straight" kelimesi var. Ayrıca içinde bir silikon da var yalnız suda çözünen yani saçta kalıntı ve birikinti yapmayan türünden.

ben oldukça memnunum. umarım sana da iyi gelir.

ben bu dfn garlıın maskesini gördm ama kremini bulamadım maskesi dediginiz krem kutuları gibi kutuda olan deme bu dove nin kremleri falan varya onun biraz daha küçükügü degilmi sac kreminin kutusu nasıl?
maskeyi alcaktım kararsız kaldım acıkcası saclarımdan memnunum uzun ve kırık falanda cok az var ama bu aralar mevsimdenmi bilmiyorum dökülme arttı ince telli dalgalı saclarım tavsiye edermisiniz kullanan arkadaslar sampuan ve maskeyi

bende bu şampuanı kullanmaya basladım hatta bı sısesı bıttı dıyebılırım ama sacımı kepek yaptı ve dokulmesı durmadı bayagı uzadı kepek yapmasının sebebı ıyı durulayamadım sanırım sımdı 2. şişeyi alsam mı dıye dusunuyorum bıde bunun içine ne koyabılırız saç kırıkları için falan

bu şampuanla saçlarımı 3.yıkayışım oldu ve farkı birincisinde gördüm.saçlar daha rahat tarandı (maskesini de kullanıyorum) güneşte çok güzel görünüyor. Acayip bi parlama oldu. ben de aktarda görüp denemeye karar vermiştim. satan kişi de çok etkili olduğunu söylemişti zaten. sürekli kullanacağım artık

saç kremini kullanalı tam 8 gün oldu tesadüfen karşılaştım bu mucizevi ürünle dükkan kapatıyordu ve ürünleri hepsi %40 indirimdeydi benim gözüme saç kremi takıldı kokusu niçin aldım ilkin ama sonraki gün kullandığımda pişman oldum neden birkaç tane daha almadım diye ertesi gün bir tane daha aldım.benim saçlarım aşırı boyadan mahfolmuştu yıpranmıştı ve dökülmelerde had safhadaydı.bu kadar az bir zamanda etkisini hemen gösteren bir bakım ürünü ile karşılaşmadım.çok ama çok memnunum özellikle bayalı saçlı hanımlar için şiddetle tavsiye ediyorum

arkadaslar benım saclarım 3 kere ust uste yapılan röflelerden sonra yandı. cok tesadufen defne gar sac kremını aldım ve ılk kullanım dan sonra cıddı sekılde sacım yumusadı ve parladı. muthıs bısey herkese tavsıye edıyorum

bende 2 sene saç kremini kullandım çok memnun kaldım ama sıkılıp bırakmıştım başka markalar aklımı çeldi ama bu kadar tatmin edici sonuç aldığım başka birşey olmadı sanırım geri dönücem

saç kremini kullandım gerçekten yumuşatıyor ama birdaha saç derisine sürmeyeceğim,normalden çok döktü.

Dfn garlı şampuanı aldım ama içinde SLES var. Bitkisel olduğu halde en zararlı maddelerden birisi var. Organicum markasındada ALES varmış. Şimdilik kullanacağım.

ben de defneli zeytinyağlı olanından kullanmaya çalıştım .benim saç tipim kuru.ama hiç yumuşatmadı aksine saçlarımı onunla yıkadığımda banyodan çıktıktan sonra açmak için tarakla ve saçlarımla boğuşuyorum resmen.ben memnun kalmadım bu üründen.bir kaç kullanımdan sonra kullanmadım.babamın iki tutam saçı var o kullanıyor

bende bugun aldm önce sac bakım yagıyla bır saat bekledm daha snra sampuanla yıkayıp maske yaptım ama dökülme oldu sac bakım maskesini diplerine de sürmüştüm o yüzden olabilir mi acaba?diplerinede sürmezsek nasıl köklerden beslenicek ki?uzattığınıda duymuştum o yüzden saç diplerine uygulamak gerekmio mu??

ben kullanıyorum henüz yeni başladım ayrıcada yeni üyeyim forumu sıkça takip ediyordum üye olmak yeni nasip oldu... herneyse aktardan geçenlerde dfn garlı defneli zeytinyağlı şampuanı aldım saç bakım yağı ile birlikte kullanıyorum şuan memnunum saçımın sıkılaştığını parladığını hissediyorum vede aktar tanıdığımız özellikle defneli olanı tavsiye etti en çok tercih edilenin ve memnun kalınanın bu olduğunu söyledi kısacası ben memnunum şimdilik

Bu ürün bana ilk başlarda çok iyi etki etmişti hatta şampuanımı ve maskemi buldum demiştim malum kokusu da güzel olan bir ürün. Fakat sonrasında şampuanı saçımı çok kurutmaya ve de haliyle dökmeye başladı. Kreminden de soğudum zamanla ve bir daha almayı düşünmüyorum Size tavsiyem, dökmeye başladığı anda bırakmanız eğer düzelecek diye beklerseniz zararı artıyor.

yaklaşık 2 senedir şampuan ve saç kremini kullanıyorum. sadece şampuanını kullanırsanız ilk başlarda kuruluk yapıyor alışana kadar. kremiyle kullanırsanız yumuşatırsınız. saçları parlak ve güçlü yapıyor tavsiye ederim. ayrıca çok çabuk uzatıyor.

bende dün aldım kremini , saçlarım çook dalgalı oldugu için birbirine öyle bi giriyoki anlatamam yani, bende kremler çok döküyo diye inatla kullanmıyodum, ama baktımki olacak gibi degil bu sefer banyodan çıktıktan sonra da yolunuyo, daha çok döküntüm oluyo, bende aktardan aldım kremini, de üstünde saç dibine uygulayın diyo, ben genede korkuyorum saç dibime uygulamıcam, uçlarına arasına sürsem yeterlidir diye düşünüyorum,umutluyum hadi bakalım

Son düzenleme:
Pembe elseve şampuan ve kremini kullanıyorum. Bunların yanı sıra haftada 1 garlı saç maskesini kullanmak istiyorum. Henüz almadım fakat en kısa zamanda alıcam.
Sizce şampuan + saç kremi + maske nasıl olur?
Elsevein kremi olmadan saçlarım kazık gibi oluyor ondan vazgeçemem.

Minoxidil şampuanda defnelii.
Dökülme ve kepege iyi geliyor.
1 şişesi 210'luk 30 tl falan.

Şampuanla ilgili başka bir başlıktada yazmıştım. Burayı takip edenlerinde bilgisi olsun diye yazmak istedim.

1 yıl oldu galiba kullanalı çok kötü değil. Şampuan saçımda boya olduğu için kötü yapıyor. Kremi kullanınca düzeliyor, ancak öyle açabiliyorum. Üzerinde yazdığı gibi röfleli saçları düzeltmiyor. Saçlarımın uçlarına serum sürmeden düzgün görünmüyor saçım. Ama artık bırakmayı düşünüyorum. Kremi her sürdüğümde elime birsürü saç geliyor. Değiştirmeyi düşünmemin diğer sebebi de dalinin ecocert sertifikalı şampuanı çıkmış ama boyalı saç için uygunmudur bilemiyorum. Sonuçta bebekler için yapılmış. Şampuanım bitsin deneyeceğim inşallah.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…