Dudak Makyajı Bitkisel Dudak Nemlendiricisi

Dudak Bakımı (rujlar, kalemler)

KadinlarKulubu

Portal Editör
İçerik Editörü
21 Ağustos 2011
5.186
595
Güzel dudaklara sahip olmak yüz güzelliğini tamamlayan en önemli etkenlerdendir. Bitkisel dudak
nemlendiricisi
dudaklarınıza bakım uygulayarak sizi kurumuş, matlaşmış, kırışık dudaklardan
kurtaracak dudaklarınıza can katacaktır.
Dudak bakımı ihmal edilmemesi gereken bir husustur. Doğal dudak kremimiz susam yağı, bal mumu
ve gıda boyasından oluşmaktadır.
Doğal dudak nemlendiricisi tarifimiz için tıklayınız
http://www.kadinlarkulubu.com/porta...dudak-nemlendiricisi-nasil-yapilir-74373.html

kızlar dudak bakımı için özellikle kullanadığınız bir ürün var mı? Ben Mediwell diye bir marka keşfettim. Eczanelerde 3,5 liraya satılıyor. İçerisinde Shea yağı varmış. Deneme süresindeyim bakalım memnun kalacak mıyım... Başka önerisi olan var mı? Özellikle çatlak dudaklar için.

kızlar dudak bakımı için özellikle kullanadığınız bir ürün var mı? Ben Mediwell diye bir marka keşfettim. Eczanelerde 3,5 liraya satılıyor. İçerisinde Shea yağı varmış. Deneme süresindeyim bakalım memnun kalacak mıyım... Başka önerisi olan var mı? Özellikle çatlak dudaklar için.
hindistan cevizi yağı ve bal sürmek iyi geliyor

Ersağ dudak nemlendiricisi çok güzel canım. Bende kışın sürekli dudaklarımı yaladığım için çok çatlardı, rüzgarda filan berbat olurdu. 3 günde tedavi etti şimdi çok güzel oldular. :KK8:

X