Bitmeyen ev derdim! Kızlar akıl verin

Allah razı olsun canım amin inşallah. Biraz onun stresi var galiba. Herşeyden bunalır oldum. Nefes darlığı başladı eve bağlıyorum. Acaba burda nem mi oluyor oksijen yetmiyor mu diye. Düşün düşün kafayı yedim. Ah nasil gecicek bilmiyorum Allahım bir an önce kucağıma almayı nasip etsin inş. Psikolojim bozulmaya başladı Rabbim herkesin evladını bağışlasın anasına babasına :dua:
Amin amin canım. Stresini çok iyi anlıyorum. Çoğu annede oluyordur herhalde. Ben kızım doğduktandsınra hepten manyağa bağlamıştım. Martta doğdu kızım soğuktu hava ama ev merkezi sistem bir ev ve ısınıyoruz çok şükür neyse ben otururken esti bak burası esiyor falan diyordum artık annem faln kızdı ev eser mi ya diye :) hep derim annelik fenalıkmış:)))

Allah askina su insanlarin ne dedigini birakin ya
Ne demek ev kucuk otopark yok basinizi sokacak bir eviniz var dunyadaki bilmem kac milyon insandan sanslisiniz
Herkes otoparkli kiralik ev kadar aidati olan sitelerde oturmak zorunda degil
Sizden cok daha kotu durumda olan insanlar var
Cok istiyorsaniz bence paranizi biriktirmeye devam edin suan ev almak icin hic iyi bir donem degil ne olacagimiz belli degil goruyorsunuz dolar sessizce artmaya devam ediyor
Bunun icinde esinizi kirmayin dunya oyle bos ki iyinin de luksunde sonu yok ama bu hayatin bi sonu var
Ev bizim değil emanet sayılır ama çok şükür başımızı soktuğumuz aç açık sokakta kalmadığımız bir dam var tabi orası öyle. Allah kimseyi yoklukta bırakmasın. Özellikle şu dönemde evim arabam var diye güvencem var sanmak çok yanlış. Esas olan ekmek getirecek düzenli iş. Özel sektörde hergün bir tanıdığımın işsiz kaldığını duymaya başladım ve bu gitgide artacak gibi görünüyor. dolar artis hızıyla doğru orantılı fakirlesiyoruz. Birkaç sene ileriyi şu an görmek imkansız. Ne yapılması gerek bilmiyorum Allah çocuğu olanlara güç kuvvet versin gelecek aydınlık gorunmuyor

Amin amin canım. Stresini çok iyi anlıyorum. Çoğu annede oluyordur herhalde. Ben kızım doğduktandsınra hepten manyağa bağlamıştım. Martta doğdu kızım soğuktu hava ama ev merkezi sistem bir ev ve ısınıyoruz çok şükür neyse ben otururken esti bak burası esiyor falan diyordum artık annem faln kızdı ev eser mi ya diye :) hep derim annelik fenalıkmış:)))
Annelik zor canım. Daha karnındayken sorumluluk duygusu korkular telaşlar başlıyor. Mart bebişi mi seninki yerim onu ya ne tatlıdır şimdi annesi 41 kere maşallah

Ev bizim değil emanet sayılır ama çok şükür başımızı soktuğumuz aç açık sokakta kalmadığımız bir dam var tabi orası öyle. Allah kimseyi yoklukta bırakmasın. Özellikle şu dönemde evim arabam var diye güvencem var sanmak çok yanlış. Esas olan ekmek getirecek düzenli iş. Özel sektörde hergün bir tanıdığımın işsiz kaldığını duymaya başladım ve bu gitgide artacak gibi görünüyor. dolar artis hızıyla doğru orantılı fakirlesiyoruz. Birkaç sene ileriyi şu an görmek imkansız. Ne yapılması gerek bilmiyorum Allah çocuğu olanlara güç kuvvet versin gelecek aydınlık gorunmuyor
Dogru issizlik artacak cunku ureten bir ulke maalesefki degiliz
Beni anlamis olmaniza sevindim ama birikiminiz bile olsa anladigim kadariyla krediyle ev almayi dusunuyorsunuz gercekten dediginiz gibi suan hic uygun bir zaman degil bunun icin
Allah hepimizin yardimcisi olsun iyi maasi olanin bile maasini eritti dolar

Dogru issizlik artacak cunku ureten bir ulke maalesefki degiliz
Beni anlamis olmaniza sevindim ama birikiminiz bile olsa anladigim kadariyla krediyle ev almayi dusunuyorsunuz gercekten dediginiz gibi suan hic uygun bir zaman degil bunun icin
Allah hepimizin yardimcisi olsun iyi maasi olanin bile maasini eritti dolar
Ya kredi ya arabayi satarak anca eşimin istediği yerde düzgün bir ev alabiliriz. paramızın yeteceği evlere de yanaşmıyor, krediye de (ki hak veriyorum). Ama onun düşüncesi, hem iyi bir ev alıp hem de üstüne bebeğimizin geleceği için para tutmak. Bunun için yıllar lazım sanırım. Bebeğim güzel yerde büyüsün istiyorum ama şu durumda da çok şükür ihtiyaçlarını karsiliyabilicez oda verebilicez. Bu zamanda en iyisi oturduğumuz yerde oturmak sanırım. İnşallah zamlar böyle gitmez yoksa mahvoluruz. Allah tüm çocuk sahiplerine yardım etsin güç kuvvet versin inş.

X