Bitmeyen regli ve 4 gün sonra yine regli parçalı

Drdr17

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
12 Eylül 2019
866
557
Merhaba ben buradan çok faydalanıyorum ve merak eden kendine cevap arayanlar için de başıma gelen birşeyi paylaşmak istedim
Polikistover liyim yıllardır ayın 1 inde regli oldum kendi kendime ve çok şaşırdım
Ama aşşırı derecede bir ağrı ile tam 12 gün sürdü yoğun kanamam
Dedim ki heralde 3 aydır regli olmuyorum onları atıyor
Reglim bittikten 4 gün sonra tekrar regli oldum ama normal bir agrı değildi normal bi kanama da degildi bildiğin içimden parça düşüyordu bu arada önceki reglim bitmesine ragmen ağrısı gitmemişti
Çok fazla parça gelince doktora gittim doktor bana rahim duvarın kalınlaşması var onun parçasını atıyosun dedi hormon ilacı verip yolladı
Fakat 10 gün kullanmam gereken ilacı 8 . Günün sabahında karnımda aşşırı gaz ile uyandım ve karın ağrısı ile sürekli gaz çıkarrtmak için elimden geleni yaptım evin işleri ile uğraştım ama karnımın şişliği inmedi
Akşama doğru ağrılarım arttı ve corona dan dolayı hastaneye gitmek istemedim eşimin zoru ile gittik ve benden film aldıktan sonra hemen yatış yaptılar apandist oldguunu söylediler tabı bu olanlar 6 saat sonunda
Sabahında ameliyata alındım doktor kapalı olacağını ve kısa süreceğini söyledi fakat ameliyatım 4 saate kadar sürmüştü ve ameliyattan çıktıgımda karnımda kocaman bir dikiş açık ameliyat olmuşum doktorum bana kamera ile baktıgını ve o sırada karnımın içerisinin komple enfeksiyon sardıgını söyledi şok oldum çünkü bende hiç bir enfeksiyon belirtisi yoktu evet rahimindeki enfeksiyon dışa atamamış karnımın içerisine ilermemiş ve tüm organlarımı yıkamışlar
Apandist de alınmış ameliyat günü regli oldum birde çünkü ilaçlar bittiğinde regli yapıyor
Ameliyat üzerinden bir ay geçti ve enteresan bel ağrısı çekiyorum bugun öğlen başlayan şiddetli regli sancım şimdi kahve leke ve pembe akıntı halinde enteresan bi ağrı kasıklarımda ve belimde ve ben korkuyorum
Bundan beş gün önce kanda gebeliğe de bakılmıştı negatifdi ya kötü birşey varsa diye uyuyamıyorum artık çok uzun yazdım
Velasıl dengesi kanama var ise hemen bir doktora görünün

X