Bittimi?

1kumtanesi

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
12 Temmuz 2006
127
10
61
Demek Bitti...
Başın göğe erdimi ki sevgili ? En büyük sen oldun mu ? Herkes seni parmakla gösteriyor mu artık,işte bu o diyorlar mı?
Yazık...Neler yaşamıştık oysa,neler hissetmişti şu kalbimiz,nasıl üzülmüştük mesafelerin uzunluğuna...Yazık be AŞKIM,sessizce çekip gitmek yakışıyor mu bu aşka???
Ne yaptım ben sana ? Ne istedinde olmadı..Neyi düşledinde gerçekleşmedi?Benden daha çok seven varmıydı?
Hayret!Bakmaya doyamazdın gözlerime...Ya şimdi yüzüme bile bakmıyorsun..Nasıl başardın bunu..Nasıl yıkmaya elverdi yüreğin anıları...

Olmadı değilmi?Bulamadın benim gibisini,bulamadın böyle seveni..Çünkü bende hainlik yoktu,bende kahpelik yoktu...Sırf sen vardın,sevdan vardı..Şimdiyse sen yoksun ama hala sevdan duruyor aynı yerinde...
Dinlemedin bile giderken,demek hatırda kalmadı..Sen değilmiydin saatlerce telefonumu bekleyen,sen değilmiydin beni göremeyince üzülen!!!Benimde hayallerim vardı kendime dair...Ne zaman seni düşünsem,ne zaman rüyaya dalsam hep sendin yanımda...Evlenirken sendin kolumdaki,gülerken yanımdaki sendin...Güzel bir yer görsem,orada hayal ederdim ikimizi...Ayakkabı görsem ayağın,yüzük görsem parmağın..Her güzel şeyde sen gelirdin aklıma..herşeyi sana yakıştırırdım..Herşeyim SENDİN!!
Delimi diyorsun?Dersin tabii!!Sensiz kalmadığın için dersin,sensizliğin hasretini çekmediğin için dersin..Sensiz kalda gör..Nasıl korkarsın güneş doğacak diye,insanlar uyanacak seni dşünemeyeceğim,sana birşeyler yazamıyacağım diye nasılda korkarsın..SENSİZ kalda gör!!!
Çıkamazsın dışarı,kaçarsın insanlardan..Kendini geceye mahkum edersin..Ağlarsın güneş doğarken,çilem başlıyor diye..Başını yastığa koyarsında uyuyamazsın..Ve nihayet yine güneş batar...Sensizliğin resmine bakarsın aynada...

Eski günler geliyorda birer birer aklıma..Beraber şarkılar söylerdik..En güzel şarkılar ikimizindi..En güzel besteler hep bizim içindi..Mutluyduk sevgilim değilmi??Aldığım nefes,içtiğim su,yürüdüğüm yol,herşeyde senden izler varken söyle nasıl unutabilirim seni?Yinede bana çok şey öğrettin..Başta sevmeyi sevilmeyi..Ben herşeyi paylaşmak istedim seninle ömrüm boyunca..ama sen bu sorumluluğu almadın üzerine..

Birinden,delice sevdiğin birinden ayrılmak zorunda olmak ama ayrılırken onuda içinde götürmek,ondan uzaklaştığın her adımda içinde onun büyüdüğünü,içine sığmadığını hissetmek..bütün bunların acısını duydun mu hiç???
Ben,bir sabah beni sıcak öpücüklerle uyandıracağına dair umutlar büyüttüm kendimce,gelinmez yollardan geldim..Senden yine vazgeçmedim..Ellerim unutmadı sıcaklığını..
Seni gördüğüm hergün,her gece,her sabah benim gözlerime yerleşen o parıltıyı seninde taşımanı istedim..Ben varken çalan telefonları açıp yanında olduğumu söylemeni..
Bazen otobüste iki sevgilinin başlarını yaslayıp uyurkenki rahatlığında,bazen sokakta babasının elinden tutan bir çocuğun gözlerindeki güvende buldum seni..Oysa sen içinde yaşadıklarını birgün bile söyleyemedin bana tam anlamıyla!!!

Şimdi yeni birini arıyormuşsun,yeni sevgili..Beni yıkmak derbeder etmek için mi bu yolu seçtin..Daha insaflı olupta öldüremezmiydin beni..Taparcasına sevdiğim için günahkarım zaten Allah'ın huzurunda..Ne olur tatlı canıma kıymayı ellerime bırakma,sen yap şu işi al canımı ellerinde ölmeyi nasip et bari bana...

Yıllardır istediğim mutluluğu bulmuştum senin kollarında..İnkar edemem bunu asla..Bak bunu sana korkakça değil işte böyle cesurca söylüyorum...SENİ HALA ÇOK AMA ÇOK SEVİYORUM...
Ben gidiyorum artık..Kaderimmiş yanlızlık..Bundan sonra sevmek haram bana..Hele evlenmek mi başkasıyla? Hayır sevgilim ASLA!!!Sana böylesine taparken giremem bir başkasının günahına..

DEMEK BİTTİ DİYORSUN ÖYLEMİ??

ellerine sağlık kum tanesi harika bir yazıydı
güllüşah ile siyah gece sizde boş verin gitsin erkeklerin hepsi bir birinden berbat yaratıklar onları düşünüpte üzülmeye değmez

X