Biyokinezi (göz rengi değiştirme)

bende denedim gerçekten açılma oluyo ama yeniyim daha ciddi anlamda bi değişim olmadı

Bende denedim gerçekten ise yarıyor. Çevremde hiç kimseye söylemedim gozlerim kahwedir normalde arkadaşlar im bişeyden konu açıldı bana senin gözlerin kahwe rengi değil ki dediler

beyin gücünüzle dna kodlarınızı da değiştirebilirsiniz. yani boyunuzdan tutun saçınızın rengine, ayağınızın şeklinden kalçanızın büyüklüğüne kadar her şeyi.

Ne kadar sacma seylerle ugrasiyorsunuz? Bunlar ne ya? Açın biraz kitap falan okuyun. Böyle sacma sapan seylere umut baglamayin. Kendinizi oldugunuz gibi kabul etmeyi öğrenin. .

Ne kadar sacma seylerle ugrasiyorsunuz? Bunlar ne ya? Açın biraz kitap falan okuyun. Böyle sacma sapan seylere umut baglamayin. Kendinizi oldugunuz gibi kabul etmeyi öğrenin. .

Şu an bilim dünyasının en yeni alanlarından biri, beyin ve makro dünya arasındaki etkileşimin matematiğinin çözülmesi üzerine. Açıp siz biraz makale okuyun isterseniz çünkü az bilmek en tehlikelisidir=)

Evet ya az bilmek insana ne çareler aratiyor dimi?

Allah Allah daha neler görcez acaba. Arkadaşlar bu tamamen pskolojik birşey bence. Sadece göz renginizin değiştiğini düşünüyorsunuz. Kendinizi bunda inandırıp kendinizi kandırıyorsunuz yani. Yapmayın Allah aşkına

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…