Biz İnandık Siz de İnanın! ⭐

Inşallah istedigimiz hedeflere ulasiriz 🤗
Ay inşallah arri. Kuzenim 130 kiloydu mide ameliyatı oldu. 4 ay da 100 kiloya düştü. Yakında benim kiloma gelir. Ben senelerdir 80 den 60 a düşmek için planlar yapıyorum çabalıyorum. Tam olarak kafaya koymamistim demek. İnşallah bu sene nasip olur

Ay inşallah arri. Kuzenim 130 kiloydu mide ameliyatı oldu. 4 ay da 100 kiloya düştü. Yakında benim kiloma gelir. Ben senelerdir 80 den 60 a düşmek için planlar yapıyorum çabalıyorum. Tam olarak kafaya koymamistim demek. İnşallah bu sene nasip olur
Cidden tam kafaya koymayinca olmuyor. Ben cok guzel vermistim cuma yarislari kapanmadan Kisa sure once.

Ozaman da karb I dusuk tutup 20 bin ustu yuruyordum. Suyu da 3 L icerdim.

Hani yapilacak sey nedir biliyoruz, ama odaklanmiyoruz. O yuzden bir ileri iki geri devam ediyor böyle

Cidden tam kafaya koymayinca olmuyor. Ben cok guzel vermistim cuma yarislari kapanmadan Kisa sure once.

Ozaman da karb I dusuk tutup 20 bin ustu yuruyordum. Suyu da 3 L icerdim.

Hani yapilacak sey nedir biliyoruz, ama odaklanmiyoruz. O yuzden bir ileri iki geri devam ediyor böyle
Aynen öyle. Yapılacak şey nedir biliyoruz. Bu yaşları kaçırmamali. Bir 5 yıl daha ertelemicez inşallah

uykum var :uykucu:

dun cok calistim, bir de ustune cok gece kadar kitap okudum.
simdi cezasini cekiyorum,
yagmur yagmasa yuruyuse cikardim mis gibi, tikildim kaldim ofiste, kahve kahve ustune :KK51:

bugunun eyyorlamasi bu kadar
ahaha

minik patates aldim aksama, ne yapayim, haslayip sade haliyle yiyim mi, ozlemisim sanki ya :KK72:

uykum var :uykucu:

dun cok calistim, bir de ustune cok gece kadar kitap okudum.
simdi cezasini cekiyorum,
yagmur yagmasa yuruyuse cikardim mis gibi, tikildim kaldim ofiste, kahve kahve ustune :KK51:

bugunun eyyorlamasi bu kadar
ahaha

minik patates aldim aksama, ne yapayim, haslayip sade haliyle yiyim mi, ozlemisim sanki ya :KK72:

Bu tarif hosuma gitti benim
Birde su

En Kisa zamanda denicem ikisinide

X