Biz İnandık Siz de İnanın! ⭐

Kızlar bu normalde benimde aklımı kurcaliyor. Size de danismak istiyorum
Diyet dışı yiyip ama akşamı bir çorbayla kapatip kalori hesabı yaptığımı söylesem, ceza gelmeli mi gelmemeli mi?
Şimdi buna ceza gelmese sağlıksız bir beslenme şeklini desteklemiş olmaz mıyım. Sonucta diyet dışı deyince içinde abur cubur var her şey var. Bu sefer alması gereken besinlerin yeri o şekilde kapanmış olacak
Normalde günlük alman gereken kalori aşilsin asilmasin 100 kalori üstünde diyet dışına ceza veriyorum
Mevcut kurallarımız güzel bence de Chocolita Chocolita :KK5:🌺
Gün içerisinde diyetdışı tüketirsek, akşam az kalorili bir öğün yapmak sağlıklı olur dengelemek açısından, iyi olur.

Diyet dışı yiyip ama akşamı bir çorbayla kapatip kalori hesabı yaptığımı söylesem, ceza gelmeli mi gelmemeli mi?
Şimdi buna ceza gelmese sağlıksız bir beslenme şeklini desteklemiş olmaz mıyım. Sonucta diyet dışı deyince içinde abur cubur var her şey var. Bu sefer alması gereken besinlerin yeri o şekilde kapanmış olacak
Normalde günlük alman gereken kalori aşilsin asilmasin 100 kalori üstünde diyet dışına ceza veriyorum

Canim herkese gore kurallari uydurman cok zor olur. O yüzden sana mantikli gelen sekilde devam etmende sakinca yok. Bu diyet konularinda zaten doktorlar anlasamiyor biz hic anlasamayiz 🤪

Mesela kimisi keto yapar, yagli yagli goturur, ama bir dilim ekmek onun diyetini bozar.
Baska birisi az yagli diyet yapar, onun diyeti de keto tarifleri bozar.

Bana sorarsan yeyin caninizin cektigini, olumlu dunya 🤣😂 sonra cezasini cekersiniz. 😇

arkadaslar gibi bende senin fikrine katılırım canım ,cunku bazen ne yediğimizi yazarken bende zorlaniyorum bazen diyet disi olsada bizim uyguladigimiz diyete uygun olabiliyor ama burda yazamiyoruz o konuda benim aklımı karistiriyor😪 sen nasıl istersen oyle devam edelim sonucta her turlu bizim iyiligimiz icin cabalıyorsun

Iyi aksamlar kizlar
Bugunku menum
Sabah 1 haslanmis yumurta
Oglen tavuklu salata
Aksam 10 sarma, yogurt, salata
Su 2 litre
Spor 6606 adim
Chocolita Chocolita

Eklentiler

• IMG_7655.png
    IMG_7655.png
    83,4 KB · Görüntüleme: 7
17nisan
Sabah 1d.yumurtalı ekmek
Öğle 1/2 k.cacık, 1k.kısır
Akşam 1pors patates sote
Su 1.5lt
Spor - 3839 adım
Chocolita Chocolita Arrietty_ Arrietty_

yiitee yiitee cim baktım şimdi uyarı bayram oncesi hafta ceza tamamlanmadığı için gelmis. Mazeretsiz 1 gün eksik olmuş. Onu da 10.000 tamamlayamadigini söylemiştin. Böyle durumlarda kolaylık olması için 45 dk egzersizi tekrar hatırlatmışm bende. Olsun halledersin eminim
Tamamdır. Bugün egzersize başladım. Ama yattığım yerden yaptığım için yarım bıraktım. 🤦‍♀️ Bazen vahim oluyorum 😅😅
Çocukların bisikletlerine binecektim. Yemek saatine denk geldi. O da kaldı. Yarın inş.çaresine bakarım.
Cezan yok şu an canım. Uyarı alınan durumdan ceza adımı beklemiyorum
Bu iyi mi oldu kötü mü bilemedim🫣

Diyet dışı diyet dışıdır. Ama regl dönemi dayanmak çok zor. Ben meyveden alayım şekeri diye çok direndim ama ne mümkün diyet dışından vazgeçmek.
Ceza olmazsa herkes iyice düzensiz beslenmez mi.
Amacımız sağlıklı beslenerek kilo vermek olmalı bence.

Haklısınız kızlar. Yine de danışmak istedim. O zaman aynı şekilde devam ediyoruz. Amacımız sağlıklı beslenmek. Her şey bizim için ❤️

Menümü yazayim
Sabah 2 domates
2 yumurta
1 dilim peynir
1 dilim ekmek
Yarım simit

1 bardak süt

Akşam
Fırında patetes köfte 1 tabak
Yarım tabak pilav
Maden suyu
Afiyet olsun.
Biraz daha düşündüm. Esnetmek istersen haftada 1 gün yapılsa bişey olmaz. Ama sabahtan diyet dışı başlayıp tüm haftayı böyle geçirmek sorun olur bence. İster istemez vücut dengemiz bozulur. Sağlığımız da bozulur. Hem diyet dışıların içinde ne olduğu belli olmayanları var. Beslenemeyince kötü hastalanırız. Daha büyük sağlık sorunları çıkabilir. Sürekli bu şekilde beslenilirse diyorum yani. Yapan olur ben kendimden biliyorum🫣 yaparım teşvik olunca🫣

X