Biz İnandık Siz de İnanın! ⭐

Selam kızlar nasılsınız ? Ramazandı bayram haftasıydı derken hic ugrayamadım ,tartilarda gordugum genel olarak artilardayiz birkac kisi haric su anda 2 3gun hasta yaticak oldugumu bilsemde salı tartısindan once detoks dusunuyorum bende,sadece tarti icin degil tabiki arkasından destekleyerek hizlica +lari eritmek istiyorum

Dutt Tamda seni sormak icin topice geliyordum.
Naptin kayin aile ile
Napam gülüm sabah 7 de kalktım hazırlığa devam 10 da geldiler ele bi sofra hazırlamışım ki inan olsun diyet dışına çıkmamışım
Kahve yanı servisi ile aynı keza
Saçlarını boyadım kaş bıyık aldım yedirdim içirdim uğurladım işleri rast gide

Sali menu bildirimi

Tek ogun oldu bugun

13.30 civari
Koy ekmegi ile sandevic
Icinde aci sos
Barbeku baharatli tavuk
Domates
Marul

40 gr kuru seftali

1 L su
26 km bisiklet
15 bin adim
1 tur gunun Spor videosu. Felaket hamlamisim
Heryerim agriyor

Chocolita

Eklentiler

• Screenshot_20240423_203041_Pedometer.jpg
    60,2 KB · Görüntüleme: 13
Kimin kaşlarını aldın?

cok dikkat et kuzum kendine, cocuklarla yolculuk zor, bir de hastasiniz.
Allah kolaylik versin.
Iyi yolculuklar.
sagol canım ,tum gun pert oldular ilk kez ikiside uyudular ucusta ama ben uyuyamadım cok sukur evimizdeyiz ben uyurken yine uyuyakalmışlar simdi uyandiricam yemek icin birkac gune atlatırız , dinlenme sırası sende

Merhabalar
Chocolita
23 Nisan, Salı günü
Menüm:
Kahvaltı:
*sahanda yumurta (2 yumurta ile)
*3 zeytin
*1 dilim kaşar peyniri
*domates
*1 dilim tam buğday ekmeği
Ara:
*cafe latte
Akşam yemeği:
*2 etli biber dolması
*4 y.k. zeytinyağlı fasulye
*1 kase yoğurt
*yarım dilim tam buğday ekmeği
Ara:
*1 greyfurt
Su:2 lt.
*bugün dışarı çıkarken adımsayar bilekliğimi şarjda unutmuşum. telefona da adımsayar yüklemeyi unutunca sayamadım.

İyi geceler kizlar bugun bayagi yoğun ve yorucu gecti oglumun okuldaki 23 nisan gösterisi kızıma patladı gunes geçmiş başına yarı oyun alani yarı hastane derken gün nasıl geçti anlamadım menum de şöyle
Kahvaltı yok
Öğle yok
15.00: 2 dilim ekmek+ 4 yk doner+2 kupa ayran
18.00:1 kase çorba
Ara : maden suyu
Su : 1.5 litre
Chocolita A Arrietty_

Eklentiler

• 20240423_224650.jpg
    80,3 KB · Görüntüleme: 7
4 turu zorladin mi? Yatalim mi evdeyim yarin. Inşallah yagmur yagmaz. Göle yuruyus planim var

Evet salona gittim, buna ek bir de bacak hareketi ekledim, valla benim yarim saatimi aldi, 15 dakikalik falan degil. Tabi ben aralarda yatis

Yarin cocuklara calisicam ben, misafir cagirmislar, onlara hamur isi yapicim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…