Biz İnandık Siz de İnanın! ⭐

Ayyy ben miii
Çok teşekkür ederimm üzerimden yük kalktı
Haftaya 75 i görmek ümidiyle

Midem bulanır benim la öldür Allah yaklasmam içim almaz düşüncesi bile midemi alt üst etti

ahaha
tam benlik isler, hic midem bulanmaz, cok da severim incik cincik isleri,

ama kas almaya yetenegim yok, biri ogretse ne guzel olur Dutt mesela

A Arrietty_ kiz bende su aletten var, beceriksizler icin. Ise yariyor diyemem ama kas alma arasini uzattiginda idare ediyor

seninki yol odemidir kiz ne artin olacak senin, hastaliktan yiyemedin ki bisiler.

Sen soyle meyve sebze detoksu yap madem.
Aslinda su sebze smootilerden denesene, belki seversin, hem de degerlerini artirir.

İyi geceler, 23 Nisan Salı menüm
Kahvaltı; 1 haşlanmış yumurta, peynir, 5-6 zeytin, 2 dilim ekmek, domates salatalık,

Kahve

1 elma

Akşam; 1 büyük kase yoğurt, yulaf ezmesi ve keten tohumu

Çay yanında yer fıstığı

Su 2 litre
4.700 adım Chocolita
Adımım az oldu evde mutfak dolaplarını düzenledim.

Eklentiler

• IMG_3663.jpeg
    51,7 KB · Görüntüleme: 7
geldim canım eve gel ,cocuklari yeidr uyut derken saat farkıni simdi farkettim su anda tartilip gonderiyim mi?kusura bakma cok gec oldu yol sonrasi her turlu arti olurum diye dusunuyorum Chocolita
Tartıyı bekliyorum canım artı da olsa
Çok geçmiş olsun güneş geçmesi kötü oluyor şimdi nasıl? Siteye anca bakabildim. Çocukla ilk tatile gidisimiz geldi aklıma. 2. Gün başına güneş geçti ki şemsiyenin altında durmasına rağmen. Sürekli istifrar etmişti ateşi çıkmıştı. 3 gün otel odasından çıkamadık. Sonra dur dedim 4. Gün olmuş iki guneslenmeden dönmicem. Derken benim.basima güneş geçti mi yatak döşek oldum 7. Günü de öyle tamamladık. Paramızla rezil olup geldik ahaha

tamam canım cekip geliyim o zaman haftaya normale döner

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…