İç Giyim ve Gecelik - Sabahlık - Pijamalar Biz Kadınlar Neden Tanga Giyer?

ben hiç taşlı giymedim,hep normal benimkiler mesela benimkiler genelde sibel canın tangası kadar büyüklük olarak.

Denıyıcez gorucez ozaman (taslı tanga kullanan arkadaslar bi yardıncı olurmusunuz almayı çok ıstıyorum=)

ben bunu eltimde görmüştüm ilk o diğerleri kadar normal olduğunu bunun sadece biraz fantezi olduğunu sölemiştir.

..............................................................................................................

Son düzenleme:
ben taşlı kullanıyorum gayet rahat kullanımı ama artık çok tnga giyemiyorum sevgilim izin vermiyo ama bu da beni çok heyecanlandırıyo ara da sırada kontrol ediyo giydim mi acaba diye :)):KK69:[

Son düzenleme:
2006 da sibel can bi müzayede de siyah tangasını satışa çıkaracağını sölemişti,acaba türkiye de onun poposu gibi büyük poposu olan bi bayan var mıdır ki o tangayı alsın.

Son düzenleme:
Ayy kızlarrr valla helal olsunn bi çoğunuz giyebiliyormuş..Bi ben miyim şu meretli giyemeyen yaa accayipp rahatsız oluyorummm :KK1:

ilk başta öledir,sonra alışıyor insan ve bunu demenin nedeni tanga da yanlış tercih yapmış olman,

bence tanga normal kilottan cok cok daha iyi. tangaya alismak sadece sabir istiyo, ama bi alistin mi vazgecilmez oluyo.. ben hayatta normal kilot giymem, (adetli gunler sort giyerim)
ustelik tanga cok sexsi duruyo:KK17:

sibel canın ı bana olur galıbada aman kalsın onunki:

nasıl buyuk yani ney buyuk ?

benımde ondan asağı kalır yanım yok totom bana çok buyuk gbı gelıyo sıbelcanla asağı yukarı aynıyız bel bölgem çokbuyuk

benmde hosuma gıttıgı ıcın kendımı gercek bı kadın gıbı hıssettırdıgı ıcın kullanıorm bence cok guzel:KK1:

sibel can'ın ki baya büyük ama.......

evet hem de bayağı büyük,vücudunun yüzde yetmişini kaplıyor,o popoya bakmayan koca ve ergen yaşındakiler yok gibi çevremden gördüğüm kadarıyla:KK61::KK61:

sibel ayrı kategorıde ya onu brezılyalılarla kıyaslamakk gerek fena yanı :KK62:

tam sıbelcanınn kı gbı değil ama baya bi yakın ya aynı
sonunda tangalarım bugun gelıyo hadi hayırlısı

X