İç Giyim ve Gecelik - Sabahlık - Pijamalar Biz Kadınlar Neden Tanga Giyer?

Bende çoğunlukla eşime giyerim özel anlarda:KK53:nasılsa hemen çıkacağı için:KK1:
çünkü sevmiyorum pek rahat değil bana göre...

herkesın kendı secımı sonucta ısteyen esıne gıyer ısteyen dısarıda gıyer yanı tercıh meselesı benm ıcın farketmıo kendımı nasl rahat hıssedıosm ozaman gıyıyorm

Adet günlerim haricinde mutlaka tanga giyerim. Genelde kumaş pantolon giyiyorum. Haliyle iç çamaşırımın izi kumaş pantolonda daha da belli oluyor. Tanga giydiğim zaman bu kötü görüntüyü ortadan kaldırıyorum. Ben teşhircilik diye adlandıran arkadaşlara katılmıyorum yani. Kötü görüntü meselesine gelince de sıkı bir poponuz varsa eğer bıngıl bıngıl sallanmaz kalçalarınız. Bıngıl bıngıl sallanmasının sebebi tanga değil daha çok fazla kilolardır.

:) bence poponun aşırı sıkı olmamasından kaynaklı kas yığınıda ben dusunemıorum guzel olsun sallanmazda:KK70: guzel de olmaz bence:) akıl var mantık var erkek gıbı ne öyle:KK1: bence pantalonda ız konusu da sacma:) cunku ız yapmayan camasırlar mevcut secenek genıs artık ama secım meselesı ayıp deılkı:)bu
kendın ıcın yapamıyorsan esın falan hıkaye bence onun kolesımısın o senın ıcın ne gıyıyor?
:KK64:

bunda kiskanilcak ne var ben anlamadim
pantolondaki normal kulot izi bence cok kotu ve cok belli agindaki cizgi bile gozukuyor
eger teshircilik diye goruluyorsa(ki ne alaka anlamadim) dieri tam teshirciliktir o zaman

erkeklerın fantazı dunyasın bızımkı gıbı deıl:)) eskı nısanlımdan bılıorum popoun arasında olanın dusuncesıyle poponun ustune olan ızı bır dusunmuorlar eeh sonucta onlar erkek:KK70::KK68:

katılıorm sonucta erkek onlar yanı daha cok dıkkat lı oluolar bole bırını gorduklerınde

Ben tanga gıymezken hastasuı oldum mayo tanga da gıyemıyordum hem dahda guzel oluyo

benim popom büyük ve dışa doğru bir brezilyalı kübalı veya zenci kalçası gibi :) dışarda giysem eşim beni ne yapar acabaaa :)) küser valla çok kıskançtır o konularda sexy olmamı istemez :)) dışarda tabiki :))

benim popom büyük ve dışa doğru bir brezilyalı kübalı veya zenci kalçası gibi :) dışarda giysem eşim beni ne yapar acabaaa :)) küser valla çok kıskançtır o konularda sexy olmamı istemez :)) dışarda tabiki :))

brezılya kubalılarınkı onlarınkı guzel askında ama kot gıydığınde bıngıl bıngıl kotu oluyo ya

yo benimki kotla süper duruyor :))) kumaşlada :) ama biraz bıngıldıor kumaşla :))) sarkıklıkla veya kiloyla alakası yok bunun yapıyla ve çoğu kişi benim popom gibi poposu olmasını çok istiyor genç kızlık dönemlerimde yani 14-18 arası çok takar utanırdım popomdan nefret ederdim :) ama sonra çoook seviyorum çoookk ama tanga giymiştim ne bilim ya aslında kotlarla giyilebilir :)) deneyim bari :KK52:

yo benimki kotla süper duruyor :))) kumaşlada :) ama biraz bıngıldıor kumaşla :))) sarkıklıkla veya kiloyla alakası yok bunun yapıyla ve çoğu kişi benim popom gibi poposu olmasını çok istiyor genç kızlık dönemlerimde yani 14-18 arası çok takar utanırdım popomdan nefret ederdim :) ama sonra çoook seviyorum çoookk ama tanga giymiştim ne bilim ya aslında kotlarla giyilebilir :)) deneyim bari :KK52:

dene bakalım nasıl olucak :::

ben neyle gıyersem yakısıo ya tasımayı bılceksın yanı neyın nasl gıyıldıgını bılmek gerek

iz bırakmaması tercih nedenim. alışınca cok rahat

ben neyle gıyersem yakısıo ya tasımayı bılceksın yanı neyın nasl gıyıldıgını bılmek gerek

bir bakımdanda zevkler farklıdır herkesın göz acısı farklıdır senın begendıgını o beğenmeye bılır:

çoğunlukla tanga giyenin tanga giydiğini hatta tanganın belli olduğunu farkediyorum. bu arka tarafı tamaen ip olnalar belli olmuyor ama üçgen kısmı olanlar nrmal külodun belirginliği kadar birebir belli oluyor ve o da normal külot kadar köt görüntü veriyor.
birde tabi popoda önemli her önüne gelende giymesin kardeşim. 36 beden kçük popolu bir çok bayanda bile çok iğrenç bir görüntü oluyor bunun nedenide poponun sıkı olmaması yani sadece kilolularda bıngıl bıngıl oluyor değil. ay hele selülitte varsa aman yarabbi o pantolonun üzerinden bile belli oluyor ya portakal kabuğu bayılasım geliyor.

bir çok giyim kuşamda olduğu gibi yakışan ve rahat eden için güzel bişey. sağlık açısındada dokotrların tavsiye etmediğini biliyorum

benim var ama giymiyorum dışarıda, inanılmaz rahatsız ediyor beni. onun yerine etek veya kumaş giyindiğimde paçalı boxer gibi olanlardan giyiyorum daha taş daha diri bir görüntü elde ediyorum :KK61:

bence küçük ve kalkık bir popoda çok güzel görünüyor ama şu da var ki güzel bir model bulmak epey zor. tangada kullanılan aşırı seksapel onu itici gösteriyor bence ve masum ayrıntılarsa daha çekici gösteriyor. bu zıtlığın bütünleyiciliği kuşkusuz diye düşünüyorum :)

bencede sade ve cekıcı olması herseyden dhaa guzel asırı abartılı olanları bende sevmıorm sade ve etkıleyıcı olan modellerde mevcut yanı :KK9:

bencede sade ve cekıcı olması herseyden dhaa guzel asırı abartılı olanları bende sevmıorm sade ve etkıleyıcı olan modellerde mevcut yanı :KK9:

cnm zaten coğu etkıleyıcı nerdeyse hepsi etkıleyıcı

baslı basına etkıleyıcı dıosun yanı bakılmıcak gıbı deıl kı :KK70: baktıttırıo sen ıstemesende :KK70:

X