Biz kadınların erkeklerden ricasıdır

dreamvox

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
16 Aralık 2011
31
3
Bugün facebookta "erkeklerin kadınlardan ricasıdır" başlığı altında madde madde oluşturulmuş bir yazı gördüm.
Madem ki onlar yazmış
Kadınlarında olmalı dedim. Bende yazdım

BİZ KADINLARIN ERKEKLERDEN RİCASIDIR
*Sizin kadrolu hizmetçiniz değiliz.Bir zamanlar aşık olarak yada severek peşinden koştuğunuz eşiniz olduğumuzu unutmayın

*Lütfen evlenmeden önce Don hujan,Romeo modlarında takılırken evlendikten sonra recep ivediğe dönüşerek bizi dumura uğratmayın.biraz dürüst olun

*Bizler kahvedeki Ahmet abi,yada maç arkadaşınız apo değiliz.kadınlar hassastır bize karşı lanlı lunlu yada emir kipli cümleler kurmayınız!

*Lütfen,getirirmisinin,rica etsem,sana zahmet gibi cümleler ,kurarak istediklerinizi daha kolay elde edersiniz

*Evinizde bakımlı ,hoş,güleryüzlü bir eş görmek istiyorsanız.Hizmetçi muamelesi yapmayınız arada temizlikçi tutunuz yada yemeğe çıkınız.

*Tekrar hatırlatıyorum bizler hassas ve duygusalızdır.Sizin gibi sadece temel içgüdüleriyle hareket edebilecek varlıklar değilizdir

*Bizi sözler ve duygular harekete geçirir.Biraz romantzm,çiçek hoşumuza gider ancak samimi değilseniz,hiçbir işe yaramaz hatta çiçeğin sapı kafanıza geçer

*Kadınlar erkekler konusundaki tecrübelerine dayanarak son günlerin moda sözü “lafa değil,icraate bakmayı” öğrenmişlerdir”

*Bize sevginizi ispatlayacak bir hareket,bir sürpriz,bir fedakarlık yaptığınızda size angelina jolie yle bir hafta gibi bir duygu yaşatabiliriz.

*Siz her ne kadar yea sevgililer günü,doğum günü ,yılbaşı felanda neymiş hepsi tüketim sektörünün uydurması gibi bahanelerin arkasına sığınsanızda.Kadınlar için önemlidir ve evet hediye beklenir.

*Tekrar üstüne basıyorum bizler hassas ve duygusalızdır.Bizi duygularımız harekete geçirir.Duygularımızıda incelikler.

X