Bizim de Meleğimiz Olacak, Buraya Yazıyoruz :)

Topiciniz hayırlı uğurlu olsun Allah bütün isteyenlere versin
Kimsenin Evini meyvasız bırakmasın onun yokluğu hiç bişeye benzemiyo
gerçi ben hastanelerden hastalerden cenazeden pek sevinicek zamanım olmadı ama
onun içinde olması sana anlıkta olsa çok huzur veriyo mevlam herkeze nasip etsin..

herkese iyi sahurlar..yasemin hazırladığım başlığı gönderdim..bakarsan sevininrm..
bizm buralarda erken okunuyo..hadi iyi geceler..

yasemin sen eger inanmazsan. test sonucumu belki alnıma yapıştıramam ama saana kargoyla gönderirim.. buarada çalışmam itti..biraz uzun istersen kısaltabilirsin..mesaj atıyorum
:KK52: tamam canım bak burda hamiş olan tüüm arkadaşlar testin resmini çekip burda yayınlayacak ona göre, heleki buket arkadaşımız alnına yapıştırıp çekecekmiş fotoğrafı söz verdi bize :KK52: bende yemek tabağına koyar çekerim artık :KK1:
sağol tatlım bakacağım gönderdiğin mesajlara Allah senden razı olsun, bugün çok çok önemli ve acil bir işim var, onu bitirince kafam rahat şekilde düzenlemek istiyorum ilk sayfayı oldumu :KK34:
yeni sayfanız hayırlı olsun kızlar rabbim en kısa zamanda hepinizin meleğini göndersin:nazar::nazar::nazar:
Haticecim canım benim nekadar naziksin, çok çok sevindim bizi ziyartet ettiğini görünce, Allahım sanada kolay ve sağlıklı bir doğum nasibetsin inşallah, bizlerin tanışmasına sen vesile oldun, biz burda dualar ettikçe sevabı sanada gelsin inşallah canım :KK16:
Topiciniz hayırlı uğurlu olsun Allah bütün isteyenlere versin
Kimsenin Evini meyvasız bırakmasın onun yokluğu hiç bişeye benzemiyo
gerçi ben hastanelerden hastalerden cenazeden pek sevinicek zamanım olmadı ama
onun içinde olması sana anlıkta olsa çok huzur veriyo mevlam herkeze nasip etsin..
ALlah razı olsun canım çok sağol, nekadar güzel dualar etmişsin bizler için, Allahım sanada hayırlı bir evlat, kolay doğum nasibetsin inşallah, hayatındaki tüm negatiflikler bir anda kalksın artık bebeğinin tadını çıkara çıkara geçir bu güzel hamilelik dönemini aminnn :KK16:
yaaseminciğim senin kelime-i tevhidin ve duanda tamamdır canım, Allah kabul eder inşallah
oyyyy ilk okuyan sen oldun sanırım Allah razı olsun, Allah sizlerinde ne muradı varsa versin inşallah. çok sağol özlemcim :KK54:
herkese iyi sahurlar..yasemin hazırladığım başlığı gönderdim..bakarsan sevininrm..
bizm buralarda erken okunuyo..hadi iyi geceler..

canımmm yaaa sahurda nasıl uğraşmış ilgilenmiş, emeklerine sağlık bitanem, nekadar güzel bir arkadaşsın sen yaa, şu işlerimi bi bitireyim buketcim öyle yapıcam olurmu, şimdi alelacele uydurmasyon bişey yapmiyim :KK34:

Günaydın Canlarım, Herkese Hayırlı Cumalar,
Bugün bildiğiniz gibi benim dua günüm, hatta kardeş topiğimizdeki dua grubunada katılmıştım ve şu tesadüfe bakın ki, orda da bugün benim dua günüm :KK16:
inşallah ettiğimiz tüm dualar kabul olur bu mübarek günde.
Allah hepimizin gönlündeki hayırlı istekleri en hayırlı ve tez zamanda verir inşallah.
Bende bu ay farklı belirtiler var, normalde hiç olmayan adet belirtileri başgösterdi bakalım sonuç ne olacak, batmalar, dolgunluk hissi, gaz şişmesi, hafif rahim sancımaları, sol yumurtalıklarımda bi tuhaf bi his, bakalım neye işaretmiş. ya bebek yada kist oluştu artık bilemiyorum :KK1:
benim bat 5 ağustos pazar günü, pazartesi ya sevinçli haber verirrim, yada kırmızıları bildiririm bakalım kısmet :KK1:

Bugün çok acele ve önemli bir işim var, ihmal etmeyeceğim sizleri ama saat başı mutlaka uğrayacağım ALlah izin verirse.
Dua ederken bana hem hamişlik, hemde evimin satılıp hakkımda hayırlı yeni bir eve geçmem için dua edin kızlar olurmu. Hepinizi canı gönülden öpüyorum :KK16: Bende cuma vakti Kuran okuyup hepimize toplu dua edeceğim bugün çok mübarek ve önemli bir gün cuma :KK34:

Günaydın Canlarım, Herkese Hayırlı Cumalar,
Bugün bildiğiniz gibi benim dua günüm, hatta kardeş topiğimizdeki dua grubunada katılmıştım ve şu tesadüfe bakın ki, orda da bugün benim dua günüm :KK16:
inşallah ettiğimiz tüm dualar kabul olur bu mübarek günde.
Allah hepimizin gönlündeki hayırlı istekleri en hayırlı ve tez zamanda verir inşallah.
Bende bu ay farklı belirtiler var, normalde hiç olmayan adet belirtileri başgösterdi bakalım sonuç ne olacak, batmalar, dolgunluk hissi, gaz şişmesi, hafif rahim sancımaları, sol yumurtalıklarımda bi tuhaf bi his, bakalım neye işaretmiş. ya bebek yada kist oluştu artık bilemiyorum :KK1:
benim bat 5 ağustos pazar günü, pazartesi ya sevinçli haber verirrim, yada kırmızıları bildiririm bakalım kısmet :KK1:

Bugün çok acele ve önemli bir işim var, ihmal etmeyeceğim sizleri ama saat başı mutlaka uğrayacağım ALlah izin verirse.
Dua ederken bana hem hamişlik, hemde evimin satılıp hakkımda hayırlı yeni bir eve geçmem için dua edin kızlar olurmu. Hepinizi canı gönülden öpüyorum :KK16: Bende cuma vakti Kuran okuyup hepimize toplu dua edeceğim bugün çok mübarek ve önemli bir gün cuma :KK34:

Allah razı olsun..Allahım sen yasemin kardeşime de hakkında hayırlı olacak şekilde, hayırlı bir hamilelik, hayırlı bir evlat nasip et..Eviyle ilgili işlerinin yoluna girmesi için kolaylıklar nasip et.. AMİN::

günaydın arkadaşlar nasılsınız bakalım HERKESE HAYIRLI CUMALAR Yasemincim duanı okudum Rabbim kabul eder inşallah hayırlısıyla

herkese günaydın yeni topik hayırlı vede ugurlu olsun
yasemincim tevhidin tamam rabbim kabul etsinnn
Melekcim canım günaydın, ALlah razı olsun, Allah kabul etsin inşallah, çok sağol :KK16:
herkese günaydın..yasemincim tevhidin tamam..Allah yerine ulaştırsın..
Günaydınnnn benim sağ kolum, nasılsın iyimisin?
Allah razı olsun..Allahım sen yasemin kardeşime de hakkında hayırlı olacak şekilde, hayırlı bir hamilelik, hayırlı bir evlat nasip et..Eviyle ilgili işlerinin yoluna girmesi için kolaylıklar nasip et.. AMİN::
ALlah kabul etsin inşallah, seninde ALlah ne muradın varsa versin inşallah canım benim.
günaydın arkadaşlar nasılsınız bakalım HERKESE HAYIRLI CUMALAR Yasemincim duanı okudum Rabbim kabul eder inşallah hayırlısıyla
Sibel tatlım günaydın, hoşgeldin. Allah kabul etsin ağzına sağlık canımın içi, bende size tam cuma vakti kalpten dualar edip göndereceğim :KK16:

Melekcim canım günaydın, ALlah razı olsun, Allah kabul etsin inşallah, çok sağol :KK16:

Günaydınnnn benim sağ kolum, nasılsın iyimisin?

ALlah kabul etsin inşallah, seninde ALlah ne muradın varsa versin inşallah canım benim.

Sibel tatlım günaydın, hoşgeldin. Allah kabul etsin ağzına sağlık canımın içi, bende size tam cuma vakti kalpten dualar edip göndereceğim :KK16:

hoşbulduk canım ağzına ve yüreğine sağlık

günaydın, sol tarafım:KK66:) sen nasılsın..ben bu gün niyetliyim..hemoroid dışında bi sıkıntım yok:)) :KK1:işlerse biraz kesat..durgun.

günaydın, sol tarafım:KK66:) sen nasılsın..ben bu gün niyetliyim..hemoroid dışında bi sıkıntım yok:)) :KK1:işlerse biraz kesat..durgun.

ay ay ay yerim ben seni yaa bana ne demiş :KK16: canım arkadaşım Allah kabul etsin her sahurda 2-3 tane kayısı yiyip su içiyorsun ve ameliyatlık bile olsan iyileşiyorsun bak unutma. annemde de vardı ameliyat dedi dr, korkusundan hiç aksatmadan yedi bu kayısıyı hergün aç karnına, ve çok şükür maşallah şuanda eseri bile kalmadı o hastalığın :KK34:
senin tersine benimde bugün işler bi acil bi sıkışık sorma :KK30:
ben şimdi çıkıyorum yine saat başında burda olacağım guguk kuşu gibi :KK52:

Son düzenleme:
kayısı olayını biliyorum..ramazanda dengeler bozuluyorya..bide reglydim sahura kalkmadım felan..yeme düseni bozulunca hemen baş gösteriyo..anlayacağın bu hastalığın tek çaresi ameliyatta, dikkat edersen sıkıntı çekmiyorsun..dikkat etmekle hastalık tamamen yok olmuş olmuyo, ağrı vermemiş oluyo..genelde doğumlarda ortaya çıkan bu hastalık streslede oluşabiliyor keza benim düğünüme 1 hafta kala baş göstermişti..:)):KK1:

arkadaşlar hepinize günaydııın bugün çok güzel bi rüya gördüm, rüyamda;sabah uyanıp tuvalete gidiyorum aklımatest yapmak geliyor evdede test varmış (normalde yok evde test) hemen yapıyorum tek çizgi hemen çıkıyor testi evirip çeviriyorum silik bi ikinci çizgi görüyorum sonra birden 2.çizgi kıpkırmızı beliriyor ama çizgiler uzun uzun hemen fotoğrafını çekip buraya koyuyorum,herkese de ben hamileyim diye söylüyorum :KK1:

arkadaşlar hepinize günaydııın bugün çok güzel bi rüya gördüm, rüyamda;sabah uyanıp tuvalete gidiyorum aklımatest yapmak geliyor evdede test varmış (normalde yok evde test) hemen yapıyorum tek çizgi hemen çıkıyor testi evirip çeviriyorum silik bi ikinci çizgi görüyorum sonra birden 2.çizgi kıpkırmızı beliriyor ama çizgiler uzun uzun hemen fotoğrafını çekip buraya koyuyorum,herkese de ben hamileyim diye söylüyorum :KK1:

özlemmmmmm yoksaaaaaaaaaaaaa???

hoşgeldin canım, amin inşallah kabul olur hepimizin duaları. senide listeye ekliyorum ozaman canım, yazmışsın özelliklerini, birtek ismin eksik olmuş, yine geldiğinde söylersin oldumu:KK34::

Aminn inslhhhh canim cook tesekkurederimm.. Ewt listeye eklerseniz cok sevinirimm:KK17: umarim burasi bana da ugur getirsin ve hepimize insallahh... Benm adım zeliha Yaşım 22 ..:KK34:

ZELİHACIM HOŞGELDİN..

özlemcim bende bir ara rüyamda, daha doğrusu rüyalarımda sürekli hamile olduğumu görüyordum..ama istisnasız hergece ya hamileydim, ya doğuruyordum, ya emziriyordum..yaklaşık bir ay sürdü bu rüyalar:)):KK1:
eminim seninki benimkiler gibi değildir..ben sadece kendimden bahsetmek istedim..bu rüyaların akabinde anti depresan kullanınca hepside gittiler..sen benim gibi olmayacaksın biliyorum..:KK16:

X