blue house ürünleri ?

bak sana ufak bir araştırma yaptım bu sitede kargo bedava ve daha ucuz

Son düzenleyen: Moderatör:
canım benim tavsiyem kettle alma
onun yerine arkadaşlarında dediği gibi çaycılar varçay makineleri onalrdan al
çok daha kullanışlı
blender ı beğendim zaten tefal manyağıyım
ekmek kızartma makinasına gelince
ben tost makinasında kızartılmış ekmği sevmiyorum ne bilim ekmek kızartmada daha güzel oluyo sanki
ama cidden bunlar çok yer kaplıyo

bak sana ufak bir araştırma yaptım bu sitede kargo bedava ve daha ucuz
canım benim çok teşekkür ederim benim için uğraşmışsına.s. ewt burda daha uygun gerçekden ama güvenilebilir bir sitemi acaba :sm_confused:

Son düzenleyen: Moderatör:
arkadaşım bunların içinden süpürge ile blendır setini al derim. süpürgeden bende çeyizime aldım. dediğin gibi bende çok araştırdım.olumlu yorumlar bu süpürgeyle ilgili. ama tost makinası ile kettle yi daha uygun fiyatlara alabilirsin. örneğin biz evde sinbonun tost makinasını kullanıyoruz ve çok memnunuz. bir ara arçelik aldık ama hiç memnun kalmadık. kettle yi de felix miydi neydi ondan aldım çeyizime 30 tl falandı yani. çok para vermeye ne lüzum var ? ama örneğin elektrikli süpürge öneli bir eşya o nedenle iyi olmasını ve çok para harcanabilirliğine kanaat getiririm ama diğerleri işini görsün yeter. hem zaten o kadar parayı sırf renginden dolayı alıyorlar emin ol

cnm sen süpürgeyi kaça almışdın acaba CADIARZU

cnm bende bel fıtığı var o yüzden bu süpürgeye odaklandım diğerlerine hiç bakmadım bide onun dışında otamatik filtre temizleme özeliğide var diyebiliyoruma.s

kullanimi nasildir bilmiyorum cunku bu markalari tanimiyorum ama renk olarak cok guzeller

canım 2.5 seneliik ewli biri olarak fikri mi sölim kesinlikle süpürgeni en iyisinden al,ki bu süpürgeden alanlar çok memnun benimkide bunun maraton olanı çok memnunum
küçük ew aletlerinden de blendır seti muhakkak al braunuda düşünebilirsin
çaycı daha kullanışlı özellikle kalabalık misafirlerde benim emektar
ya tost mak.al ya da ekmek kızartma derim aslında 2side gereksiz
bi de cnm çok karışmak gibi olmasın ama kırmızıyı düşün derim çünkü çabuk modası geçebilir tabi senin zevkin önemli
herşey gönlünce olsun

canım 2.5 seneliik ewli biri olarak fikri mi sölim kesinlikle süpürgeni en iyisinden al,ki bu süpürgeden alanlar çok memnun benimkide bunun maraton olanı çok memnunum
küçük ew aletlerinden de blendır seti muhakkak al braunuda düşünebilirsin
çaycı daha kullanışlı özellikle kalabalık misafirlerde benim emektar
ya tost mak.al ya da ekmek kızartma derim aslında 2side gereksiz
bi de cnm çok karışmak gibi olmasın ama kırmızıyı düşün derim çünkü çabuk modası geçebilir tabi senin zevkin önemli
herşey gönlünce olsun[/QUOTE
teşekkür ederim fikirlerin için a.s.

süpürge pahalı ama ihtiyacına göre düşüneceksin tabiki
ama gerisinden kızartma makinesini alma
tost makinesi yeterli
bir de bluehouse gerçekten iyi bi markamı
tst makinesi neden okadar pahalı ki
100 liraya süper tost makineleri var
kenwood hg 400 aldım ben mesela
renk kırmızı olacak diye fazla para vermem ben
robotum kırmızı sadece o da ucuz bulmuştum kingin takımı:))

iyice araştırmak lazım en önemli eşyalarda gerçekten fiyatlar yüksek aynı kalitede daha uygun şeyler bulabilirsinopuyorumnanaktan

X