bluetooth ile ilgili sorum var bakarmısınız

gulibik

Nirvana
Kayıtlı Üye
11 Temmuz 2008
5.371
63
34
kızlar bugün iş yerindeyken bluetooth um açıktı baktım biri bişey yolluyo bende kabul ettim bi baktım yükleniyor demeye başladı hemen iptal ettim virüstü galba ama korktum yani hani pc ye karşıdan giriliyo ya cep telefonundada virüsle telefonumun içindeki fotoğraflara,videolara ulaşılabilirmi lütfen bilginiz varsa cevaplayın

canım bnm bir yakınımında bluetooth u açık kalmıştı senin gibi. tüm bilgilerini almış, ve konturlerini de almışlardı.. seni üzmek istemem ama bu gerçek dikkat et hemen servis sağlayıcına başvur bence. yada kapat hattını.

bende biryerde okumuştum
telefonun bluetooth unu sürekli açık tutmak iyi değilmiş
gerçekten virüs girebiliyormuş a.s

Benim telefonum kulakliga bagli oldugu için surekli acik...Onceden onay istemesi gerekmiyormu telefona girmek için..
Birde komik olacak ama ben kulakligimi nereye koydugumu hatirlamiyorum iki gundur...Evde ama nereye koydum cocuklarmi aldida biryere koydu bilmiyorum oglan ufak ugrasir oyle seylerle baya da... :))) Nasil bulabilirim bilen varmi seside yok kulakta caliyor telefon caldiginda...Baska bir yol bilen varmidir ki ?

ogünden sonra kesinlikle gerekmedikçe açık bırakmıyorum virüs girdimi onuda bilmiyorum bir problem yok şuan tel imde

X