Bõcek ilaçlama ve bebek

Pinkie Pie

Goodness is godness.
Kayıtlı Üye
11 Haziran 2020
267
702
36
Bugün öğleden sonra apartman ve dairelere bocek ilaçlaması yapılacak. 8.5 aylık kizim var. Ve kedim var bu durum onların sagligi icin bir tehdit oluşturur mu? Geçen sene hamileyim diye ilaclatmamıştım, bütün sene şu bakliyatlara falan giren böceklerden çektik, haliyle bu sene ilaçlatmaktan başka secenek kalmadı.
İlaçlama firması zararsız diyor ama yine de tam güvenemiyorum.

Bu konuda tecrübesi olan arkadaşlar yardımcı olursa çok sevinirim.

bende zararsız diye biliyorum ama yine de tehlikeye atmamak için kızınızı da kedinizi de alıp parka veya bir yakınınızın evine gidebilirsiniz

Bugün öğleden sonra apartman ve dairelere bocek ilaçlaması yapılacak. 8.5 aylık kizim var. Ve kedim var bu durum onların sagligi icin bir tehdit oluşturur mu? Geçen sene hamileyim diye ilaclatmamıştım, bütün sene şu bakliyatlara falan giren böceklerden çektik, haliyle bu sene ilaçlatmaktan başka secenek kalmadı.
İlaçlama firması zararsız diyor ama yine de tam güvenemiyorum.

Bu konuda tecrübesi olan arkadaşlar yardımcı olursa çok sevinirim.
Ilaclama sırasında evde olmayın. Ilaclamadan bir süre sonra dönün. Ikisini de penceresi açık ve bol hava alan bir odada tutun ev havalanama kadar.

Ilaclama sırasında evde olmayın. Ilaclamadan bir süre sonra dönün. Ikisini de penceresi açık ve bol hava alan bir odada tutun ev havalanama kadar.
Balkon acik kediyi evde bıraksam bı şey olur mu ki? Eve girmeden de babası ya da ben evi havalandırip öyle gireriz diye düşündüm

X