Böcek-Sinek İlacı

magiccharm

Üye
Kayıtlı Üye
8 Eylül 2022
244
159
Kızlar merhaba 4 aylık hamileyim. Tüp bebek ve ikiz gebelik olduğu için riskli gebelik grubundayım her seye cok dikkat etmeye calısıyorum. Dün akşam bir komşumuz artık ne yaptı bilmiyorum havalandırmaya mı ilaç boca etti bizim evimizin içi tuvalet havalandırmasından böcek ya da sinek ilacı kokusu doldu. Tüm camlar pencereler açık olmasına rağmen. Koku yayılana kadar ne olduğunu anlayıp kaynağını bulmaya çalışana kadar tabi ki solumuş oldum ilacı. Bebişlerim iyidir değil mi :KK43: bu şekilde bir ilaçlamaya maruz kalan oldu mu aranızda benzer bir şey yaşayan bilgisi olan?

bisey olacagini sanmiyorum seni etkileyecek derecede bir koku olsa bi ihtimal diycem ama sende iyisin kokudan fenalaa durumun olmadi anladigim kadariyla

bisey olacagini sanmiyorum seni etkileyecek derecede bir koku olsa bi ihtimal diycem ama sende iyisin kokudan fenalaa durumun olmadi anladigim kadariyla
Çok teşekkür ederim yanıtınız için yok hayır ben iyiyim ama baya bir solumuş oldum ondan korktum :KK43: insanların habersiz iş yapması yüzünden malesef

X