Boğuluyorum,nefes alamıyorum artık

Canımm Senı Cokk Iyı Anlıyorum Yasadıkların Sana Cok Acı Bı Tecrube Olmus Senın Yasadıklarının Bı Benzerınıde Yıllar Once Ben Yasadım Bırını Cok Sevdım Herseyım Dedım 3Yılımı Verdım Resmen Kolesı Oldumm Sonra Terk Ettı Benı Sıkıldıgını Soledııı Monotonlasmıstı Zaten Bazı Seyler Ben Yalvardım Yakardımm Aglaya Aglaya Aradım N Olur Bırakma Dıee Ama Yokk Istemıorum Dus Yakamdan Mal Mal Aglama Fln Fln Neler Dedı Bana Bende Bunun Uzerınee Sehır dısına Gıttım 1 Ay N Aradım n sordum Benden Hıc Bı sEkılde Haber Alamadı 1Ayın Sonunda Benı Aradııı N Yapıosun Dıe Sanane Dedım Kapattım tel. Sonra Geldımm Tekrar Kaysrıyee Yolarımı Kesmeler Yalvarmalarr Kapımdaa Yatmalarrr Neler Nelerr Baska Bı Kızla cıkmıs Bır Aylık Surede Ama Hıc Kımse Sen Gıbı Olamıo Dedı Bana Hayır Dedım Bıttı Gururumdan Donmedım 5 6 Ay Snra Gene Bırıyle cıkmaya Baslamıs Msnde Karsılastık Tesadufen Kızda Bız Lısedeyken Buna Asık Olan Ve Tartıstıgımız Kızzz Gene Bana Yalvardı O Kızla Cıkarken N Olur Bı Sans Ver Dıee Bende Bana Yaptıgını O Kıa Yapma Dedımm Bu Lafım cok Koymus Onaa Aglamıss Ole Soledıı Ondan Sonrada Hıccc Karsılasmadıkk Yanı Demek Istedıgım SABRET

canım benim ben cidden çok üzülüyorum benim yaşadıklarımın benzerini yaşayanlara.sabretmek hiç soırun değil ama sonunda sabrettiğime değecek mi,onu beklediğime değecek mi işte bunu bilmiyorum.ama zaten benim aram ailesi ile de kötü.yani beni özlese bile ailesi istemio die aramaktan vazgeçebilir ki üzülüdünü özleidni hiç sanmıorum.dedğim gibi kızla çıkıor,facebokuna kızın resımlerını koymuş albüm yapmış,evine girip çıkıo kız ailesi de bilio.zaten evleri de yakınmış hep birliktedirler.bence benım için hiç ihtimal yok aramicak sormicak.bugün tam 1 ay olmuş.1 aydır onu aramıorum ve görmuorum.ne kadar çabuk vakit geçmiş.yani 1 aydır o kızla çıkıor ve gün gectikçe ona baglanıor bence.ayrıca ayrılsalr bile beni aricanı sanmıorum gider yine başkasıla cıkar.welhasıl benim hiç umudum yok aslında:KK43:((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((
we onun için yaptıklarıma ve gecirdigim zmna bakınca acım dahada büyüor.ben bunları haketmedim.çok çok çok büyük acılar çektirdi bana

bence sen bitti dediğin zaman gerçekten bitirseydin şu an onun peşinde koşan sen değil senin peşinde koşan o olacaktı.birazcık istikrarlı ol lütfen.ailem istemiyo falan gibi zırvalamış,ablası senden ayrıldığı için şort almış.ooo nerde kaldı sendeki gurur?boşverr.hem sabahlara kadar ağlamaya değecek bi insan da değilmiş.bence sen mutlu olmalısın böyle bir insandan ayrıldığın için

cok zor yasadiklarin canim benim ya, onca seyden sonra gelmez bence gelse bile eskisi gibi olmaniz cok zor. 7yil az bir sure degil ben seni unuttugunu veya hic onun aklina gelmedigini dusunmuyorum, zaman zaman oda seni dusunuyordur illaki.
Aile cok onemli bir etki canim, siz ilerde evlenmis olsaydiniz bile ailesinden dolayi cok huzursuz olabilirdiniz. o yuzden simdi ayrilmaniz daha iyi olmus,ilerde evlenipde ayrilmak daha kotu biliyosun.
zamanla sende alisacaksin, guclu olmaya calis. Allahin izniyle herseyi atlatirsin canim. Hakkinda hayirlisi olsun

ve su esyalarini makajlarini istemekden vazgec bence, sanki hala onunla kontakt kurmaya calisiyormussun gibi oluyor. hala pesinde oldugunu dusunmesin bide.

Şeker sen kndını hala hırpalıosun bırak ya esyayı falan kalasın..
Kımsyı aratma sordutma bırak gıtsın artık..
Sen bÖyle yaptıkÇa o daha bı havalara gırıcek cıdden...
Yola devam et artık bundan sana hayır falanda yok..

bence o gelse bile hatta sana yalvarsa bile artık onu kabul etme.sil hayatından.umarım böyle bişi olur.o pişman olup gelir sana.ama sen sakın affetme.

bigun böyle haksızlık yapanların karşımızda pişmanlıklarını görmeyi çok isterimmm inş allah bunu gösterir.......

amin canım,ben de bunu canıgönülden istiyorum.Bize çektirdikleri acıların kat kat fazlasını çeksinler.Hırslandım yine yaa :kızgın:
acaba yani sizce pişman olur mu?

X