Napmaliyim sizce

Konuştuğum bi cocuk var hatta beraber büyuduk ayni koyluyuz soy isimlerimiz falan ayni 2 aydır beraberliğimiz var çokta güzel ilerliyor çocuk efendi ailemde çok sever ve güven konusunda çok güveniyorum çünkü çocuğun içinide dişini da herseyini biliyor Ama bi sorun var. Bem 28 yaşındayım o 29 bitane kız arkadaşı var 35 yaşında kadın evlenip boşanmış 1 tane de kızı var küçük ve ailesi ile yaşıyor herneyse. Bu kız benimki çok annelik yaptı hani başı sıkışsa hep koştu paraya sıkışsa altinlarini bozdu çıkarttı verdi. Kendi öz annesinden çok annelik yaptı hakkı çok gel gelelimki ben çok takmaya başladım çok üstüne gidiyorum kızın ailesi oğlum dio gidio onlarda kalıyor kızın erkek kardeşiyle yatıyor. Hatta ben sorun ediyorum die orada görüntülü arıyor sabaha kadar açık birakiyor inanmıyorum diye. Yapma bize bunu dio düşündüğün gibi bisey olamaz anne dediğim kardeşim dediğim insanla olmaz hatta çocuklu biri ile ben yapamam dedi ama kadına laf soletmio silemem dostumu dio kim olursa olsun çok emeği hakki gecti ben dün çok üstüne gittim kaza bile yapacaktı o an ağzından dünkü insan için dostumu silemem dedi saol dedim genel söyledim sinirle dedi baska yere kendine cekme dedi senin yerin farklı onlarla kendini kıyaslama bir tutma kıymetlisin benim icin dedi suratına kapattım gece de özür dilemek için aradı diledi kapattım. Bilerek demediğini biliyorum ama ben o kızla gelmesini yatiya gitmesini istemiyorum kıskandığımdan değil kıskanmıyorum güveniyorum ama bi kız olarak sevdiğim adamın bi kızla takılmasın istemiyorum. Kızla buluşacağı zaman haber verio hafta 1 buluşuo ya da telefonla konuşurlar yanımda ya da benimki gider kalır aileinin evine. Seviyorum ama kırıldım dünkü söylediğine ne kadar özürde dilese napmaliyim
Bu ilişki de başka bir şey ne demek evinde kalıyor kızın ailesi ısrar ediyor.... İnsanlar nişanlıyken bile kalmıyor kimse kimsenin evinde pesss.... Bu abla kardeş muhabbeti altından başka şey çıkar demedi deme.... Bu yolla seni saf mı belledi bunlar..... Annesi gibiymiş adı altında manüpülasyon var demedi deme ayrıl bundan hayır gelmez ama yine de sen bilirsin senin hayatın.....

Oha şahsen ben bunu düşüne
Ya özür dilerim tabir için ama fuckbuddyler yani ben 5383939 km öteden anladım. Kız tabi ki sizinle konuşur, ilişkinizi de destekler. Bu kadar saf olmayın. Ne yapacaktı "durdurun bu nikahı" diye düğününüze mi gelseydi?
Kadın evlenmiş boşanmış, kızı var, sizinkinden yaşça büyük orta yaş bir kadın. Bu kadın salak mı sırf seks için sizin olgun olmayan genç sevgilinizle olay yaratsın, ismini duyursun?
İkisi de cinsel birliktelik dışında birbirlerinden beklentileri yok, seks yapıp sonrasında muhabbet ediyorlardır. Neden kadın sizin ilişkiniz baltasın ya da adam sizi görüntülü aramasın. Birbirlerinden bir beklentileri yok ki.

Ha siz de kadının yaş grubunda olsanız, kadın sevgilinizin kendisiyle evlenme potansiyeli olduğunu düşünse size zaten yüz defa kavga çıkaracak destekli kanıtları verirdi ayrılın diye. Şu an ayrılsanız barıştırmaya bile gelir bu kadın sizi.

Ayrıca evlenseniz de bu kadın evlenene dek bu "dostluk" devam eder. Olan size olur.
[/QUOTE
Oha doğru olabilir benim hiç aklıma gelmezdi ama mantıklı pesss

Ya bazı kadınlar gerçekten çok saf bu yılda bu palavralara nasıl inanıyosunuz😄 29 yaşında bir erkek 35 yaşında bir kadınla olsa olsa manita olur flört olur ne annesi 😂 bide aynı evde kalmalar bilmem ne savunurkende canım anam değilde dostum diyor bak sen işe. Çocuklu kadın kendi evladına annelik yapsın seninkiyle flört takılıyolar işte insan kankası olsa habire kalmaz zaten evinde her şeyi geçtim ciddi biri olarak siz varsınız hayatınızda sizide takmıyor madem dostu olan anasıyla takılsın dursun bu kadar saftirik olmayın yarın öbür gün evlenirsiniz ne mesajı biter be görüşmesi sonra bilerek evlendin olur.
Doğru ne anneliği be 30 yaşındaki kazık kazadar adama 35 kadın ne anneliği yapacak pessss bu kadının ailesi de bayağı geniş miş.....

Arkadaş olduklarina emin misiniz ? Seks partneri gibi geldiler

Siz bu ilişkide paravan görevi görüyorsunuz benim anladığım kadarıyla. Çünkü oğlanın ailesi o kadınla olan ilişkiye okey vermeyeceği için sizinle birlikte görünüp hatta belki evlenip onlara seks birlikteliğine devam edecektir.
Aaa vallahi doğru kızı resmen kullanıyorlar paravan gibi sonra oğlan sıkılırsa o kadını başından atıp senle devam edebilir yada boşanmana bile sebep olabilir bu ilişkiden bir cacık olmaz kaç....

Bu kadın sizin başınıza bela olur çok aşikar. Tabi henüz olmadıysa.
Vallahi şimdi olmuyor ama bir evlensinler bu kız gitmiceksin onlara desin bak nasıl olay çıkar...
Bu hikayede sen yanarsın evlendiğinde de biliyorsun benim görüştüğümü derler abuuu açık açık dostu var adamın föüzünğn önünde pesss utanma falan da kalmamış erkeklerde bir de maskeleme var bu adam seni rezil eder demedi deme dünyaya kimsenin oğlunu adam etmeye gelmedin sen....
Bu bildiğin seni kandırıyor ayrıl kızım yol yakın Ken en azından kendine doğru düzgün adam bulursun yolundan çekilsin hayatına bak devam et......

Konuştuğum bi cocuk var hatta beraber büyuduk ayni koyluyuz soy isimlerimiz falan ayni 2 aydır beraberliğimiz var çokta güzel ilerliyor çocuk efendi ailemde çok sever ve güven konusunda çok güveniyorum çünkü çocuğun içinide dişini da herseyini biliyor Ama bi sorun var. Bem 28 yaşındayım o 29 bitane kız arkadaşı var 35 yaşında kadın evlenip boşanmış 1 tane de kızı var küçük ve ailesi ile yaşıyor herneyse. Bu kız benimki çok annelik yaptı hani başı sıkışsa hep koştu paraya sıkışsa altinlarini bozdu çıkarttı verdi. Kendi öz annesinden çok annelik yaptı hakkı çok gel gelelimki ben çok takmaya başladım çok üstüne gidiyorum kızın ailesi oğlum dio gidio onlarda kalıyor kızın erkek kardeşiyle yatıyor. Hatta ben sorun ediyorum die orada görüntülü arıyor sabaha kadar açık birakiyor inanmıyorum diye. Yapma bize bunu dio düşündüğün gibi bisey olamaz anne dediğim kardeşim dediğim insanla olmaz hatta çocuklu biri ile ben yapamam dedi ama kadına laf soletmio silemem dostumu dio kim olursa olsun çok emeği hakki gecti ben dün çok üstüne gittim kaza bile yapacaktı o an ağzından dünkü insan için dostumu silemem dedi saol dedim genel söyledim sinirle dedi baska yere kendine cekme dedi senin yerin farklı onlarla kendini kıyaslama bir tutma kıymetlisin benim icin dedi suratına kapattım gece de özür dilemek için aradı diledi kapattım. Bilerek demediğini biliyorum ama ben o kızla gelmesini yatiya gitmesini istemiyorum kıskandığımdan değil kıskanmıyorum güveniyorum ama bi kız olarak sevdiğim adamın bi kızla takılmasın istemiyorum. Kızla buluşacağı zaman haber verio hafta 1 buluşuo ya da telefonla konuşurlar yanımda ya da benimki gider kalır aileinin evine. Seviyorum ama kırıldım dünkü söylediğine ne kadar özürde dilese napmaliyim
Yok artık daha neler bir de meme verip emzirsin bari :işsiz: 29 yaşında essek kadar adam, 35 yaşında gencecik bi kadın😒 Ana ogul ve kutsal ruh adına amen..

Son düzenleme:
ay yok ayril
Olur da evlenirsen grup 8ler swingerlar falan havada ucar bu ne be
Nasil da kilifina uydurmuslar

X