Napmaliyim sizce

LAVINUR

Üye
Kayıtlı Üye
2 Haziran 2022
4
-3
18
Konuştuğum bi cocuk var hatta beraber büyuduk ayni koyluyuz soy isimlerimiz falan ayni 2 aydır beraberliğimiz var çokta güzel ilerliyor çocuk efendi ailemde çok sever ve güven konusunda çok güveniyorum çünkü çocuğun içinide dişini da herseyini biliyor Ama bi sorun var. Bem 28 yaşındayım o 29 bitane kız arkadaşı var 35 yaşında kadın evlenip boşanmış 1 tane de kızı var küçük ve ailesi ile yaşıyor herneyse. Bu kız benimki çok annelik yaptı hani başı sıkışsa hep koştu paraya sıkışsa altinlarini bozdu çıkarttı verdi. Kendi öz annesinden çok annelik yaptı hakkı çok gel gelelimki ben çok takmaya başladım çok üstüne gidiyorum kızın ailesi oğlum dio gidio onlarda kalıyor kızın erkek kardeşiyle yatıyor. Hatta ben sorun ediyorum die orada görüntülü arıyor sabaha kadar açık birakiyor inanmıyorum diye. Yapma bize bunu dio düşündüğün gibi bisey olamaz anne dediğim kardeşim dediğim insanla olmaz hatta çocuklu biri ile ben yapamam dedi ama kadına laf soletmio silemem dostumu dio kim olursa olsun çok emeği hakki gecti ben dün çok üstüne gittim kaza bile yapacaktı o an ağzından dünkü insan için dostumu silemem dedi saol dedim genel söyledim sinirle dedi baska yere kendine cekme dedi senin yerin farklı onlarla kendini kıyaslama bir tutma kıymetlisin benim icin dedi suratına kapattım gece de özür dilemek için aradı diledi kapattım. Bilerek demediğini biliyorum ama ben o kızla gelmesini yatiya gitmesini istemiyorum kıskandığımdan değil kıskanmıyorum güveniyorum ama bi kız olarak sevdiğim adamın bi kızla takılmasın istemiyorum. Kızla buluşacağı zaman haber verio hafta 1 buluşuo ya da telefonla konuşurlar yanımda ya da benimki gider kalır aileinin evine. Seviyorum ama kırıldım dünkü söylediğine ne kadar özürde dilese napmaliyim

Konuştuğum bi cocuk var hatta beraber büyuduk ayni koyluyuz soy isimlerimiz falan ayni 2 aydır beraberliğimiz var çokta güzel ilerliyor çocuk efendi ailemde çok sever ve güven konusunda çok güveniyorum çünkü çocuğun içinide dişini da herseyini biliyor Ama bi sorun var. Bem 28 yaşındayım o 29 bitane kız arkadaşı var 35 yaşında kadın evlenip boşanmış 1 tane de kızı var küçük ve ailesi ile yaşıyor herneyse. Bu kız benimki çok annelik yaptı hani başı sıkışsa hep koştu paraya sıkışsa altinlarini bozdu çıkarttı verdi. Kendi öz annesinden çok annelik yaptı hakkı çok gel gelelimki ben çok takmaya başladım çok üstüne gidiyorum kızın ailesi oğlum dio gidio onlarda kalıyor kızın erkek kardeşiyle yatıyor. Hatta ben sorun ediyorum die orada görüntülü arıyor sabaha kadar açık birakiyor inanmıyorum diye. Yapma bize bunu dio düşündüğün gibi bisey olamaz anne dediğim kardeşim dediğim insanla olmaz hatta çocuklu biri ile ben yapamam dedi ama kadına laf soletmio silemem dostumu dio kim olursa olsun çok emeği hakki gecti ben dün çok üstüne gittim kaza bile yapacaktı o an ağzından dünkü insan için dostumu silemem dedi saol dedim genel söyledim sinirle dedi baska yere kendine cekme dedi senin yerin farklı onlarla kendini kıyaslama bir tutma kıymetlisin benim icin dedi suratına kapattım gece de özür dilemek için aradı diledi kapattım. Bilerek demediğini biliyorum ama ben o kızla gelmesini yatiya gitmesini istemiyorum kıskandığımdan değil kıskanmıyorum güveniyorum ama bi kız olarak sevdiğim adamın bi kızla takılmasın istemiyorum. Kızla buluşacağı zaman haber verio hafta 1 buluşuo ya da telefonla konuşurlar yanımda ya da benimki gider kalır aileinin evine. Seviyorum ama kırıldım dünkü söylediğine ne kadar özürde dilese napmaliyim

açıkçası eşimin böyle bir arkadaşlığı olsun istemem. Arkadaşlığında sınırları vardır. Bunlarınki çok laçka bir ilişki. Tepki vermeniz konusunda haklısınız ama bu ilişkide siz değil o kadını seçer sevgiliniz

kız mı erkek arkadaşınıza annelik yapmış, niye gidip onun ailesinin evinde kalıyo kendi evi yok mu?

ben bu konudan bir şey anlayamadım ya.
Yolu o tarafa düştüğünde uğruyor kızın aileside oğulları gibi görüyor geç oldu sabah gidersin diyorlar hatta beni de davet ettiler

Böyle bir sacmalik olamaz, 29 yaş ve 35 yaş görüntü olarak bile aynıdır ne anneliği ya? Sevgiliniz siz sorun çıkarmayın diye annem gibi diye maskeliyor bu arkadasligi. Hadi gerçekten arkadaşlar diyelim, yatıya falan gitmesi benim için kabul edilecek şeyler olmazdı. Ne kadar iyi anlaştırsak anlaşalım ayrılırdım, rest falan da çekmezdim.

Böyle bir sacmalik olamaz, 29 yaş ve 35 yaş görüntü olarak bile aynıdır ne anneliği ya? Sevgiliniz siz sorun çıkarmayın diye annem gibi diye maskeliyor bu arkadasligi. Hadi gerçekten arkadaşlar diyelim, yatıya falan gitmesi benim için kabul edilecek şeyler olmazdı. Ne kadar iyi anlaştırsak anlaşalım ayrılırdım, rest falan da çekmezdim.
Görüntü olarak kadın ondan fazla olgun duruyor .Benimkinin anneside dio mesela benden çok annelik yaptı o kiz ona diye .Asla yalan söylemiyor hani kız arasa yanımda konuşur mesajlarına bakarım orda yatiya kalsa arar beni sabaha kadar görüntülü konuşuruz. Hatta kızda demis bu kızı üzme sahip çık diye

Görüntü olarak kadın ondan fazla olgun duruyor .Benimkinin anneside dio mesela benden çok annelik yaptı o kiz ona diye .Asla yalan söylemiyor hani kız arasa yanımda konuşur mesajlarına bakarım orda yatiya kalsa arar beni sabaha kadar görüntülü konuşuruz. Hatta kızda demis bu kızı üzme sahip çık diye
Asıl anneden de onay var. Size bir şey diyim mi bunlar olurlar. 🤷‍♀️

Madem bu kadın bu kadar düşünceli. Senin yanlış anlama durumlarını da düşünebilirdi. Bu adama niye bu konuda nasihat vermiyor annesi 😃😃

Sizi rahatsız eden ne o zaman tam olarak ? Anladığım kadarıyla inanıp, güveniyorsunuz.

Ben asla kabul etmezdim çok kıskanç biri sayılmam ama ilişki hiç normal değil arada anne oğul yaş farkı da yok. Baştan bitirin gitsin kim değerli görürsünüz hem. Bu devirde kim kime niye altınlarını bozdurup versin. Başka birşey var

Dış kapının dış mandalı sadece 6 yaş büyük sevgiliniz için altın maltın bozduruyor çok acayip.
Her şeyi geçtim sevgilim dediğim adamın bir başka kadını benden önde tutmasını ben kabullenemem.
Arabanın içinde ikiniz konuştuğunuza göre dünkü insan diyerek besbelli sizi kastetmiş.
2 aylıkmış zaten hiç uğraşma bence, bu kadın evlensen de başına bela olur onun sözü senden önce gelecek belli ki.
Ya ikisi birbirine aşık bu yolla rahat rahat görüşüyor, ya ikisinden biri diğerini kardeşim ayağına götürüyor orasını tam çözemedim ama buradan hiç hoş kokular gelmiyor.

Ya özür dilerim tabir için ama fuckbuddyler yani ben 5383939 km öteden anladım. Kız tabi ki sizinle konuşur, ilişkinizi de destekler. Bu kadar saf olmayın. Ne yapacaktı "durdurun bu nikahı" diye düğününüze mi gelseydi?
Kadın evlenmiş boşanmış, kızı var, sizinkinden yaşça büyük orta yaş bir kadın. Bu kadın salak mı sırf seks için sizin olgun olmayan genç sevgilinizle olay yaratsın, ismini duyursun?
İkisi de cinsel birliktelik dışında birbirlerinden beklentileri yok, seks yapıp sonrasında muhabbet ediyorlardır. Neden kadın sizin ilişkiniz baltasın ya da adam sizi görüntülü aramasın. Birbirlerinden bir beklentileri yok ki.

Ha siz de kadının yaş grubunda olsanız, kadın sevgilinizin kendisiyle evlenme potansiyeli olduğunu düşünse size zaten yüz defa kavga çıkaracak destekli kanıtları verirdi ayrılın diye. Şu an ayrılsanız barıştırmaya bile gelir bu kadın sizi.

Ayrıca evlenseniz de bu kadın evlenene dek bu "dostluk" devam eder. Olan size olur.

X