bölgesel kilo alınır mı?

024

..alnımın yazısı yarim..
Kayıtlı Üye
26 Ağustos 2010
1.291
817
bayanlar kilomdan çok şikayetçi değilim hatta az biraz almaya çalışıyorum diyebilirim..fakat ben 1 kilo bile alsam hemen göbiş büyütüyorum..ne yüzümden,ne kolumdan anlaşılıyor kilo aldığım,ne sırtımda bir dolgunluk oluyor kaburgalarım sayılıyor dokununca ama..minyon tipliyimde,belliki ben orantılı kilo alan biri değilim peki ben mevcut olan kilomu koruyup hemde bu göbişi nasıl eritebilirim..kilo vermek istemiyorum çünkü..yıllarca zayıflıkla mücadele ettim..yok mu göbiş eriten bi alet vs bildiğiniz..

hani şu titreşimli kemerler oluyor tv de çokca çıkıyor var mı aranızda onlardan kullanan işe yarar mı dersiniz..

Ben de aynı şeyden şikayetçiyim valla. Bu sene 50 kiloyum. 2 sene önce 60'tım yani 10 kilo almıştım. Tamam her yerime gitmişti ama göbeğimle hamile gibi görünüyordum. Biri öyle sanmıştı hatta. Bunun için ne yapılması gerek bilmiyorum ama tenis oynamanı öneririm hem beli incelttiği söyleniyor. Kardiyolarla bacaklara kollara çalışmanı hiç tavsiye etmem

offff offf bende aynı dertten muzdaribim kilo sorunum yok zayıftım ama bu yıl biraz kilo aldım ve şu an çok iyiyim ama kilo alınca basenler biraz genişledi acaba nasıl hareketler var basen inceltme için bileniniz varmı kızlar

çok sinir oluyorum ya niye başka yerlere gitse olmaz sanki..sivilce bile gelir en olmadık yerde çıkar..bu bölgesel yağlanmanın bi çözümü olmalı ama ya..

ben de kilo almaya çalıştıkça belime belimeee göbeğime göbeğimee alıyorum aynen :95: birazcık bacaklara inse olmaz sanki.. göbek olayı da mekik çekmekle ve ayaktayken dik durup kolları ayaklara doğru uzatma hareketiyle (artık neyse onun adı :KK9:) hallolur erir herhalde ya..

bir de tenis haricinde kiloları bacağa indirmenin bi yolunu bulan varsa şöyle buyursun lütfeeennn :KK9:

evet ya kilo alıyorum ama bacaklarıma değil.bacaklarımdan almak istiyoruumm :KK43:

Bi çaresi yok galiba ben de yüzümden almak istiyorum alayım derken göbeğim önde geziyorum aha böyle 9 aylık :KK49: Pilates yapsak düzgün alabilirmiyiz diye düşünüyorum ama bilemiyorum :KK31:

MErhaba kızlar ben daha yeni üye oldum bu konuya rastgeldim :KK50: aynı konudan bende müzdaribim zayıfım ve 10 gram alsam göbüş oluyor ve zayıf insanlarda da kötü duruyor:KK50:
Neyseki çözüm söylicem size önce spor yapmıyorsanız ve uzun vadeli kalıcı düz göbek istiyorsanız her akşam ve sabah 10 tane mekikle başlayın sonra kendinizi yapabilcek güçte hissetiğinizde 15 e çıkarın böylelikle en az 1 ayda istediğiniz sonucu elde edersiniz.
Ben 1 hafta denedim farkettim hemen sizde de yaralı olur eminim.:KK66:

Benimde hiç göbeğim yoktu düzdü ama şimdi var karnım açken bile var aynı yemek yemiş gibi duruyo.E bide yemek yiyince hamile gibi duruyo :84:

benimde aldığım kilo sadece göbek ve belime gidiyor.sinir bozucu bi durum.ben bacaklarım kalınlaşsın istiyorum :KK19:

X