Bölgesel İncelme Bölgesel Zayıflama Yöntemi : kavitasyon nedir ?

Bölgesel İncelme; Yöntemler ve Ürünler
Bel bölgemden 2 cm inceldim 3. uygulama bugün yapıldı ancak bendeki ilerleme biraz yavaş gibi gelse de uygulamayı yapanlar bunun normal olduğunu söylüyorlar... Bilemedim... Diğer hafta incelirsem mutlaka haberiniz olacak...

canim son durumun nedir bir daha yazmamissin. bir de ankarada hangi merkeze gidiyorsun acaba?

forsestetik.com bu konuda inceleyebilirsiniz..size detaylı bilgi veriliyor..ayrıca denmelerde size farkı gösteriyorlar hi.bir ücret alınmıyor

grupfoni de kavitasyon için acayip bir indirim var, gerçekten bu kadar indirim yapılabilir mi?
5 seans için 45 tl fiyat vermişler ben daha önce sadece 1 seansı bu fiyata almıstım???

arkadaşlar acil olduğu için soruyorum herkes eximia yı öneriyor peki megason u bilen var mı fayda sağlamış mı? yardımcı olursanız sevinirim

grupfoni de kavitasyon için acayip bir indirim var, gerçekten bu kadar indirim yapılabilir mi?
5 seans için 45 tl fiyat vermişler ben daha önce sadece 1 seansı bu fiyata almıstım???

ben de bugün grupfonide fırsat satın aldım 8 sanslık kovitasyon 8 seansta lenf dranej diye bier yöntem ikisini bir uyguluyorlarmış daha ii işe yarıyormuş yüzde 97 indiirmli aldım 118 tl süper fiyat umarım işe yarar yarın ilk seansım var

kavitasyon uygulamasini merak eden ya da yaptirmak isteyenler icin tum iyi niyetimle yaziyorum,
ben izmirde clinic a plus diye bir yere yaptirdim. ilk gittigimde kaşlari kaldirila kaldirila alnina degmis, dudaklari portakal kadar sisirilmis bir kadin benimle gorustu ve pek iyi davrandi, sahibi herhalde. tabii ki imza atilip para verilene kadar. sonrasinda, ilk uygulama oncesi bir kagit daha getirdiler, boyle boyle besleneceksiniz diye, kesinlikle sifir yag, deli gibi su iceceksiniz, yuruyus, spor, ondan sonracigima sekerli unlu karbonhidratli seyler yasak. islemden once olcunuzu aliyorlar mezurayi bol bol, rahat rahat tutarak. islemden sonra gene olcunuzu aliyorlar ama bu sefer kum saati gibi iyice sikarak (ben gobegimin yun yumagi gibi ortadan sikildigini gorebiliyordum cok rahat ayakta dururken)
benim islemimi, "meydaağğna getırıyor", "kiprik" falan diye konusan bir kadincagiz yapti. yani 8 seansimin 6 seansini. meger normalde bu teyzem epilasyona bakiyormus. bu islemi asil yapan evlenmis izne ayrilmis. son 2 seansima yetisti evlenen kiz. gecen hafta kiz bir geldi, canimi cikardi resmen. nasil bastira bastira yapiyor. karnim agzimdan cikti sanki. dedim teyzeme yaptirdigim 6 seans bosa gitti, demek ki bu is boyle yapiliyormus. kiza da soyledim ama pek iplemedi, neyse.
bir de bu mister spak, yani oranin sahibi olan kadina ben 2250 odedim (2500den kapi acmisti ancak bu kadarcik inebildi) 500 lira param vardi nakit verdim, kalan 1750yi kredi kartiyla odedim ve bana sadece 1750 liralik fatura kesti, vergi de kaciriyorlar. diyecegim sudur ki, sokaga atacak 2500 liraniz varsa atin, ama eger yoksa o parayi saklayin estetik ameliyat filan olun ya da ne bileyim spor salonuna kaydolun. 3 lirasini da ayirin izmir'e gelince bana kahve ismarlarsniz :p

olenbayan o ne yawwww tam bir para tuzağı olmuş resmen bende araştırdım her yer parayı verene kadar müthiş ilgili vrdikten sonra alakadar olmuyor diye vazgeçtim dün grupfoniden indirim aldım 5 seans kavitason 5 seans pasif cimnastik bakalım nasıl olucak

bende baslıyorum önümüzdeki hafta randevu bekliyorum. Spor ve diet ile kesin işe yarayacak biliyorum:) Gülben ergen böyle zayıflamıs. geçen hafta etlerde gördüm, gerçkten zayıflamıs kadın.

merhaba kızlar bursada kavitasyon yaptıran var mı?önerileriniz nedir?

kızlar bende 10gun once 8 seans kavıtasyon 8 saat radyofreekans uygulaması aldım...ilk seansım kavıtasyonla başladı uzman bı hemşire tarafından yapıldı karnıma once bı jel surdu snra bı aletle bastırarak o bolgede yogun bı çlşma yaptı bol su ıcmemı soyledı eve geldıgımde karnımda morluklar vardı resmen:))) bugunde radyofreekans ıcın gıdıcem bakalım bu nasıl olcakkk artık yaza dugunum var gtsn şu göbecik :KK70:

Merhaba Bayanlar, uzun zamandır takip ediyorum . şimdi de üye oldum.
kavitasyon işlemi için bakırköy yeşilyurtta günün fırsatı var. bilginiz olsun. ben aldım 10 seans kavitasyon 45 TL , ayrıca kavitasyon sonrası lenf drenajı da 100 TL ye aldım.
bilginiz olsun. 5 şubatta başlıyor.

Arkadaşlar ben dün Grupanya sitesinden Suadiye Vera Güzellik Salonu'nda 6 seans radyofrekans (+2 seans hatırlatma) ile 6 seans elektroterapi (+2 seans hatırlatma)'dan oluşan incelme paketi 2.000 TL yerine 139 TL! isimli bi paket satın aldım :KK52:
Groupon sitesindende Tuana'dan İncelmek İsteyenlere 7 Seans Kavitasyon 1000 TL yerine %87 Fırsatla 135 TL! isimli paketi satın aldım :KK52:
yarın randevu alıcam işallah boş ver vardır. sizinle tecrübelerimi paylaşırım :KK62:

Arkadaşlar yazdıklarınızı görünce dehşete düştüm. Ankara da uzman estetisyen olarak çalışıyorum ve bir yıldır kavitasyon+radyofrekans uygulamasını yapıyorum. Yaptıran arkadaşların yaşadıkları ve anlattıkları (morluklar, sıkıştırarak ölçü alımı, diyet vs.) ilginç geldi. çünkü kavitasyonda morarma yanlış uygulamadan olur. Diyete gerek yok, sadece işlem sonrası iki gün fazladan karbonhidrat ve yağ alımını tavsiye etmiyoruz çünkü açığa çıkardığımız depo yağların vücuttan atılımını yavaşlatmasın diye. Ölçü ise işlem öncesi ve sonrası işaretlenen yerlerden aynı duruş şekliyle alınıyor. İşlemin etkili olası için birgün önce ve işlem günü 2.5 lt. su içilmesi gerekli çünkü çözülen yağlar idrar yoluyla atılıyor. Benim önerdiğim ama çoğu zaman uygulanmayan bir detayda işlem sonunda eğer 40 dakika yürüseniz incelme hızınız 2 ye katlanıyor.

Ayrıca şunuda belirtmeden geçemeyeceğim. Kavitasyon için yukarıdaki verilen fiyatlar dudak uçuklatıcı. ikincisi bazı internet siteleri tarafından satışa sunulan indirimli paket fiyatlarını değerlendirirken 2 kere düşünün. Örneğin ederi 10 lira olan bir ürünün 1 liraya verilmesi ne kadar güven verici.

Arkadaşlar yazdıklarınızı görünce dehşete düştüm. Ankara da uzman estetisyen olarak çalışıyorum ve bir yıldır kavitasyon+radyofrekans uygulamasını yapıyorum. Yaptıran arkadaşların yaşadıkları ve anlattıkları (morluklar, sıkıştırarak ölçü alımı, diyet vs.) ilginç geldi. çünkü kavitasyonda morarma yanlış uygulamadan olur. Diyete gerek yok, sadece işlem sonrası iki gün fazladan karbonhidrat ve yağ alımını tavsiye etmiyoruz çünkü açığa çıkardığımız depo yağların vücuttan atılımını yavaşlatmasın diye. Ölçü ise işlem öncesi ve sonrası işaretlenen yerlerden aynı duruş şekliyle alınıyor. İşlemin etkili olası için birgün önce ve işlem günü 2.5 lt. su içilmesi gerekli çünkü çözülen yağlar idrar yoluyla atılıyor. Benim önerdiğim ama çoğu zaman uygulanmayan bir detayda işlem sonunda eğer 40 dakika yürüseniz incelme hızınız 2 ye katlanıyor.

Merhaba,
uzman olarak sitemize yazmamız cok hosuma gitti. Bizim için çok faydalı oldu.
benim sorum olacak size. can simidi dediğimiz bölgeye (yan yağlara) kavitasyon işlemi yapılabiliyor mu merak ediyorum.

şimdiden teşekkürler,

ben de 6 seans kavitasyon+radyofrekans aldım ama sadece 40 djk. sürüyormuş toplamda. 30 dk. kavitasyon olacakmış.

sadece bacak bölgelerime uygulanacak. sizce etkili olur mu? incelir mi?

sıkı diyetteyim her gün uzman eşliğinde spor yapıyorum ama bacaklarım çook kalın :KK43:

bacaklarıma uygulatacağım, ne diyorsunuz? yaptıranlar faydasını gördü mü?

Son düzenleme:
Merhaba,
uzman olarak sitemize yazmamız cok hosuma gitti. Bizim için çok faydalı oldu.
benim sorum olacak size. can simidi dediğimiz bölgeye (yan yağlara) kavitasyon işlemi yapılabiliyor mu merak ediyorum.

şimdiden teşekkürler,

Evet, yan yağlar, sütyen altı, popo, bacak karın, kol iç kısmı gibi bölgelere yerleşmiş olan depo yağlar için çok etkili bir çözüm. Ancak yaptıracağınız yer, cihazın kalitesi, uygulayan kişinin bilgisi ve tecrübesi, ayrıca sizinde verilen önerilere uymanız gibi şartlar sağlandığı zaman kesinlikle sonuç alırsınız.

X