Ne olduğunu anlamıyorum ama bir sorun olmadığından eminim aklınıza ihtiyacım var

busemsahra88

Üye
Kayıtlı Üye
4 Ocak 2023
193
69
29
Geçen ayın 23 ünde adet oldum dün 23 martta akşam üzeri çok hafif pembe bir damla kadar birşey geldi sonra durdu zaten adet oluyorum sandım bir ay önce doktora gittim kontrole kadın doğum da hiç bir sağlık sorunum yok istediğin zaman gebe kalabilirsin dedi bana kistti miyomdu yada adet geciktirecek hiç bir durum yok bu sabah heralde olurum dedim yine olmadım hafif gebelik testi yaptım birşey çıkmadı tarlusal içtim sökerim diye oda yok ilk defa başıma böyle birşey geliyor neden olabilir bilmiyorum başına gelen varsa bilmek isterim üstüne görme gibi birşey olsa testte çıkardı heralde anlamadım ama bu şekildede adet zamanım gelip böyle bir durum hiç yaşamadım geçikme olabiliyor arada sırada gayet normal ama adet olacağım zaman hafif bir sızlama karnımda çat diyede koyu kahverengi gelir sonra adet olurum zaten ne olduğunu anlamıyorum

eğer tutunma kanamasıyla hcg hormonu bebek tutunduktan sonra yükselmeye başlıyor. ama ben de bir kez öyle bir sey yasadım akıntıyla birlikte pembe ip gibi bir şey gelmişti. 2 gün sonra normal kanamam başladı.

eğer tutunma kanamasıyla hcg hormonu bebek tutunduktan sonra yükselmeye başlıyor. ama ben de bir kez öyle bir sey yasadım akıntıyla birlikte pembe ip gibi bir şey gelmişti. 2 gün sonra normal kanamam başladı.
Bir iki damla geldi pembe sonra kesildi bugünde açık kahve rengi bir damla geldi sonra tekrar kesildi hiç belirtide yok ne adet oldum nede birşey bekleyeyim bakalım tarlusal içtim bir tane saat 4 gibi onuda kullanmayı bilmiyorum günde bir tane içsem yeterli olur heralde

Bir iki damla geldi pembe sonra kesildi bugünde açık kahve rengi bir damla geldi sonra tekrar kesildi hiç belirtide yok ne adet oldum nede birşey bekleyeyim bakalım tarlusal içtim bir tane saat 4 gibi onuda kullanmayı bilmiyorum günde bir tane içsem yeterli olur heralde
hiç kullanmadım o yüzden bir sey diyemeyeceğim o konuda. ama bezen regl belirtisiz de gelebilir. inşallah bir sorun olmaz. 🙏🏻

X