Kaynak, Postiş, Çıtçıt, Peruk Boncuk kaynak yaptırdım.

benim saçlarımda kaynak yaklaşık 2 ay falan oldu. bir sorun ile karşılaşmadım henüz. yarın kuaföre gidip çıkarrtırıp tekrar taktıracağım. uzadığı için biraz aşağı indi. yaklaşık 3 santim falan. şimdi burda yazılanları okuyunca biraz korktum. neyse yarın olsun bakalım saçlarım ne durumda yasakkelime

benim saçlarımda kaynak yaklaşık 2 ay falan oldu. bir sorun ile karşılaşmadım henüz. yarın kuaföre gidip çıkarrtırıp tekrar taktıracağım. uzadığı için biraz aşağı indi. yaklaşık 3 santim falan. şimdi burda yazılanları okuyunca biraz korktum. neyse yarın olsun bakalım saçlarım ne durumda yasakkelime

ben sürekli yaptırıyorum en son resimde bunlarr Eki Görüntüle 131664 Eki Görüntüle 131665

bence internetten cıt cıt almayın cunku ne geleceğini nasıl bir şacla karşılacagın belli olmaz eger arastırırsan kampanya yapan kuaförler oluyor oralardan al en azından kimden aldıgın nerden aldıgın belli olur

Kesinlikle tavsiye etmiyorum arkadaşlar. Ben 4 ay önce yaptırdım. Henüz çıkarttırmadım. Çünkü saçım çabuk uzamıyor. ( ki bunuda bikez daha görerek üzüldüm 4 ayda 2cm uzamış:KK43: ) konuya geri dönersek;
1- Saçınızı sıkı bir şekilde toplayamazsınız; karman çorman oluyor
2- Rahatça tarayamıyorsunuz
3-Şekil vermek için zorlanabilirsiniz
4-Saçınız yaptırmadan önce kısa ise, bir anda uzun olunca bakımı zor oluyor
5-Ve her nekadar dikkatli kullansanızda saçınız çok karışıyor:KK43:

ben şimdi çıkarttırıcam umarım kesilmez saçlarım :KK43:

Ben bir ay kullandım ve çıkarttırıp çıt çıt yaptırdım onları saçlar inanılmaz düğümleniyor ve kopuyor çıkarken hava almadığı için.En iyisi çıt çıt :nazar:

selam kızlar sormak istediğim bikaç soru var saçlar hava almıyor demişiniz ama saç uzamıyor mu kaynaklar saçta olduğu sürece nasıl hava almaz yani ha bide aşağı doğru kaydığını duymuştum zamanla kaynağın :26: bu arada paslanma filan demişsiniz acaba diyorum o küçük şeyleri ojeyle boyasak nasıl olur benim adetimdir paslanmasın yada taşı düşmesin diye takılarımı bile ojelerim cila veya normal ojeyle:KK1: nasıl olur sizce bu

selam kızlar sormak istediğim bikaç soru var saçlar hava almıyor demişiniz ama saç uzamıyor mu kaynaklar saçta olduğu sürece nasıl hava almaz yani ha bide aşağı doğru kaydığını duymuştum zamanla kaynağın :26: bu arada paslanma filan demişsiniz acaba diyorum o küçük şeyleri ojeyle boyasak nasıl olur benim adetimdir paslanmasın yada taşı düşmesin diye takılarımı bile ojelerim cila veya normal ojeyle:KK1: nasıl olur sizce bu

canım plastık uclar var sac rengıne göre secıp taktırıyorsun metal zaten acıtır daha fazla.

ayrıca herkes cok dokuluyyor demıs normal degılmı normalde gunluk dokılmesı gereken sac dokulemedıgı ıcın o boncuk kaynagın ıcınde sıkısıp kalıyor e halıyle dört ay sonra duzelttırmeye gıttıgınızde bu surede bırıken saclar o anda dokuldu sanılıyor. aslında o dort ayda zaten dokuleek olan sac. tabıkı takarken kullanırkende fazladan dokuyordur yabancı madde sonucta

canım plastık uclar var sac rengıne göre secıp taktırıyorsun metal zaten acıtır daha fazla.

ayrıca herkes cok dokuluyyor demıs normal degılmı normalde gunluk dokılmesı gereken sac dokulemedıgı ıcın o boncuk kaynagın ıcınde sıkısıp kalıyor e halıyle dört ay sonra duzelttırmeye gıttıgınızde bu surede bırıken saclar o anda dokuldu sanılıyor. aslında o dort ayda zaten dokuleek olan sac. tabıkı takarken kullanırkende fazladan dokuyordur yabancı madde sonucta

bilemiyorum canım ya aslında saçımı çözdüm ben artık nasıl bi yapısı varsa kısa bile olsa hemen kırılıyor biliyorum artık huyunu ne yapsak boş :KK31: onun için acaba dedim biraz kestireyim kaynak mı yaptırayım ama maliyeti var eziyeti var zaten saçım çok çok sağlıklı değil kaldırır mı bu işlemi nasıl olur bilemedim

arkadaşlar bende saçlarıma 3 ay önce kaynak yaptırdım ama artık değiştirme zamanı geldi çıkarılıp bi bakımı yapılması lazım saçlarımı hep kısa kullandığımdan birden uzun saça alışmak zor oldu ama görüntü olarak gerçekten çok güzel ama benim bi sorunum var saçlarımı tanıdığım bi kuaför yapmıştı ama şehir değiştirince şuan ona yaptıramıyorum bana önerebilceğiniz iyi bi kuaför varmı herkese güvenemediğimden gidip yaptıramıyorum

Herkese Merhaba
Buldugum sampuani sizinle paylasmak istedim cunku sacimi eski sagligina kavusturabilmek icin cok uzun suredir ugrasiyorum. hem maddi hem manevi anlamda gercekten yoruldum. Yillar once acici ve boylarin temas etmesiyle birlikte yipranan, azalan sacimi duzeltmek icin denemedigim yol kalmadi ve nihayet gercekten cozum ureten o sampuani buldum:Mane`n Tail... Herkes at sampuani olarak biliyor ama ilgili firmanin insanlar icin urettigi bir sampuan bu...saglik acisindan hicbir tehlike teskil etmiyor.. Aylardir yurt disina giden arkadaslarimdan rica edip getirtiyorum. ve artik turkiyede de sahibinden.com ve gittigidiyor da satiliyor...
Bayanlar saciniz uzasin, yapilansin,gurlessin ve en onemlisi kendi nem dengesini bulup saglikli bir hale gelsin istiyorsaniz mutlaka deneyin!!! Mutlaka!!!

bu arada belirtmeden gecemiycem, denedigim yollar:
her turlu sac bakim yagi
brezilya fonu
haftalik yaptirdigim sac bakim kurleri
keratinler
servet harcadigim unlu markalarin sampuanlari
hicbiri bu sampuanin yarattigi etkinin 10 da 1 ini yaratmadi..

ciddi onerimi lutfen dikkate alin ve artik bos yere paranizi harcamayin bayanlar...

Merhaba
Buldugum sampuani sizinle paylasmak istedim cunku sacimi eski sagligina kavusturabilmek icin cok uzun suredir ugrasiyorum. Hem maddi hem manevi anlamda gercekten yoruldum. Yillar once acici ve boyalarin temas etmesiyle birlikte yipranan, azalan sacimi duzeltmek icin denemedigim yol kalmadi ve nihayet gercekten cozum ureten urunu buldum.Aylardir yurt disina giden arkadaslarimdan rica edip getirtiyordum. neyseki artik Turkiye ye de geldi. Mane`n Tail…at sampuani olarak bilinir ancak korkmayin insanlar icin fomulize edildi:) bazi internet sitelerinde satiliyor.
Bayanlar saciniz uzasin, yapilansin,gurlessin ve en onemlisi kendi nem dengesini bulup saglikli bir hale gelsin istiyorsaniz mutlaka deneyin!!!

bu arada belirtmeden gecemiycem, denedigim yollar:
her turlu sac bakim yagi
brezilya fonu
haftalik yaptirdigim sac bakim kurleri
keratinler
servet harcadigim unlu markalarin sampuanlari
hicbiri bu sampuanin yarattigi etkinin 10 da 1 ini yaratmadi.
onerimi lutfen dikkate alin ve artik bos yere hem zamaninizi hem de paranizi harcamayin bayanlar..

konuyla ne ilgisi var bu şampuanın her açtığım konuda sizin reklamınızı görmekten sıkıldım edilere duyurulur:KK31:

arkadaşlar bn ankaradan yazıyorum., çoğu kişinin yorumunu okudum ama gerçekten boncuk kaynağı profesyonelce yapan çok az kuaför var.ben ilk boncuk kaynak yaptırdığımda 5 -6 gün geceleri acıdan kıvrandığımı biliyorum.sonra saçımın bazı bölgelerinde yaralar ve kabuklanmalar meydana geldi.tabi ki 3-5 tane boncuk düşmesi oldu ama saç derimde aşırı bir dökülme meydana geldi.bu beni çok üzdü.bence bunun nedeni acemi birinin bana kaynak yapmasıydı. sonra çok araştırdım ve internetten bu işin gerçekten profesyoneli olan bir kuaföre rastladım.ne saçımda öyle çok dökülme oldu.nede 3-4 gün acıma.her 3-4 ayda gidip değiştiriyorum.eğer ulaşmak isterseniz youtube de videosu var. ankara saç kaynak diye bir video çıkıyor.videoda ismi tuncay yazıyor ve telefonu var.bn yinede telefonunu burada da paylaşıyorum..... REKLAMIN İYİSİ KÖTÜSÜ OLMAZ HERALDE.

Son düzenleyen: Moderatör:
bende de boncuk kaynak var çok memnunum bazen saçımda olduklarını bile unuturuyorum.korkmadan kullan cnm hiçbişey olmuyo:))

canım bugün de paris kuaförle konustum bosuna o kadar para verip keratin saç taktırma boncuk kaynak takalım ınan farkı yok dedı adam 450 lraya boncuk takalm dedı pekı dıp boya yaptırcagm zaman kaynagı cıkartmak mı gerekıyo ?

eveet geç olmuş bu konuyu görmem ama yazıcam yaşayan ve tecrübeli biri olarak :) çıt çıt taktırma derim asıl en çok saça zarar veren o bence onu saç dibine hergün takarak uğraşamazsın emin ol . ben boncuk taktırdım korka korka acaba zarar verir mi vermez mi düşüncesiyle bir sürü araştırma yaptım senin gibi. benim en büyük sorunum saçlarım acayip dökülüyor her türlü bakımı yağı hap şampuan serum aklınıza ne gelirse kullandım ama maselef saçın yapısı bu doktorda pes etti artık. sgünde 100 tel nett dökülüyor ama saçımda açılma olmuyor tabi yenisi çıkıyor. neyse ben bu dökülmeyi görmemek için ve saçlarımın gür olması için taktırdım taktırdıktan sonra 2 3 gün acısını çektin ama sonra alıştım kendi saçımdan hiçbir farkı yoktu ve muhteşem di muhteşem bir görünüm vardı gerçekten kaynak saçtayken hiçbir sorun yaşamıyorsun hele denizden çıktığımda uff . birde benim saç diplerim yoğun olduğundan mı ne bilmiyorum hiç ama hiç belli olmaz en çok bunun korkusunu yaşamıştım ya belli olursa diye belli olmasını bırakın kimse anlamadı zaten söylediğim kişilerde saçımı açıp aramaya başlıyorlardı :) topladım ördüm şekil verdim . sadece banyoda çok temiz yıkanmadığı için azıcık kepek oluyor saçta ama çok fazla kaşıntı oluyor yani bende öyle oldu kaşınıyordu baya. neyse herşey çok güzeldi dedim çıkartayım da bakım yapayım bir hafta sonra tekrar taktırırm derken aman Allahım o dökülen saçlar nedir öyle :KK70: günde 100 tel dökülen saçlarımı 1 ay sonunda düşünün hatta toplayın kel hissettim kendimi evde ağladım baya asılnda olması gereken birşey ama çok ağladım birde düzgün bakmamışım sanırım birbirine karışmış onuda keratinle çözdü öyle kesmek falan yok karıyan saç çözülür keratinle. 120 tane taktırmıştım benim dökülen saç tipime çok fazla artık 90 tane falan taktırıcam . yani saça aç çok zarar verir tabiki bu kişinin saç tipine görede değişir . benim saçım cansız kurudur rahat zarar verir ama napayım görünüşü arkadaşlarım beğensede ben beğenmiyorum ve durduğum yerde su gibi akan saçlarımdan çok rahatsızım en azından kaynak varken bunu hissetmiyorsun dökülmüyor çok fazla boncuk tutuyor o saçı. bilmiyorum yaz tam olarak bir gelsin yine taktırmayı düşünüyorum aslında doğallıktan yana olan bir kızım ama saç konusunda hassasım :/ kısaca canım sen bir dene önce bir ay baktın olmuyor taktırmazsın bir aydan çok bir zarar gelmez sana sonra bakımını falan yaparsın :)

X