Borctan cıkamayan dogru dürüst calışmayan koca

nzg

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
5 Nisan 2023
260
28
31
4 yıllık evliyim ikinci evliligim iki tane kızım var büyük kızım ilk evliliğinden olma bir buçuk yasında bir kızımda bu evlilikten eşim hiç bir yerde düzenli çalışmıyor 4 yılımızı yarıladık ama tam 15 tane iş degistşridi sürekli işten çıkmakdan parasıs kaldıkca hep kredi çekti bir çok borca battı çoğu zaman mutfak ihtiycalrını bile alamıyor eski evlilimden olan kızımda süreli kayananamla eşimin gözüne batıyor hor görüyorlar eşimin birde oğlu var ama kayananam bakıyor onu bize vermiyor hatta kayananam oğluna fazla çalısıbda bedenini yıpratma herkes için diye akıl veriyor oysaki benle evlenmeden önce gece onikiden önce eve gelmezdi çok mesai yaprdı diye anlatıyorlardı eşimin ailesi birde sürekli aksi bi insan herşeye kızar bagırır vende ona kızarım kavga ederiz çoğunlukla ikinci evlilim oldu için sabrediyorum sizce böyle bir evlilik sonuna kadar sürermi

Son düzenleme:
Siz geçen gün evdeki altınları çalınan üyesiniz değil mi? Altınlarınız geldi mi size?

4 yıllık evliyim ikinci evliligim iki tane kızım var büyük kızım ilk evliliğinden olma bir buçuk yasında bir kızımda bu evlilikten eşimle hiç bir yerde düzenli calışmıyor 4 yılımızı yarıladık ama tam 15 tane iş degistşridi sürekli işten cıkmakdan parasıs kaldıkca hep kredi çekti bir çok borca battı çoğu zaman mutfak ihtiycalrını bile alamıyor eski evlilimden olan kızımda süreli annesiyle eşimin gözüne batıyor hor görüyorlar eşimin birde oğlu var ama annesi onu bize vermiyor kendi bakıyor hatta annesi oğluna fazla calısıbda bedenini yıpratma herkes için diye akıl veriyor oysaki benle evlenmeden önce onikiden önce ve gelmezdi çok mesai yaprdı diye anlatıyorlardı birde sürekli aksi bi insan ikinci evlilim oldu için sabrediyorum sizce böyle bir evlilik sonuna kadar sürermi

Kizinizin babasi nerde?
Elin calismayan, 5 para etmez, tembel tenekesine kizinizi nasil ezdirirsiniz aklim almiyor

sürmez aşkım

mecbur işe girip kendin çalışacaksın kızlarına bakacaksı, boşansan da boşanmasan da. kocana da anası baksın
Aslında ben daha önce çok calısan biriydim ama şimdi kızımın biri 1 . Sınıfata diğeri bir buçuk yaşında ben calışırken onlara bakacak kimsem yok kreşe verıyım diyorum mesleğim olmadıgı için herhangi bir işte calıssam calıstıgım paranın yarısı kreşe gidecek diğer kızım okuldan saat ikide geliyor gelince onu karsışaycak kimse yok evde işte

İki üç kez okumam gerekti anlamak için. Mesajınızı düzenleyin lütfen. Noktalama işareti, büyük harf vb. kullanın. Bir de annesi dediğiniz kişiler birbirine karışmış. Eşinizin annesi mi yoksa eşinizin oğlunun annesi mi?

Çalışıyor musunuz? Çocuklarınızın yaşları ne?
Tabi düzeltirim eşimin annesi kaynanam yani oğluna bedenini yıpratıp çok calısma diye akıl veriyor calısmak istiyorum ama büyük kızım 1. Sınıfa gidiyor diğeri bir buçuk yaşında işte calışma imkanı olmuyor

Bacım buna 10.olsa sabredilmez. Sorumsuz adamdan bir halt olmaz. Ninemin bir lafı vardı "hırsızın ahlakı düzelir sorumsuzun düzelmez" diye
Gerçekten çok anlamlı konuştunuz

Bu evliliğin size ne faydası var? Ne için sabrediyorsunuz? Bir de büyük çocuğunuz hor görülürken.

Keşke bi düzen olmadan bu adamdan çocuk yapmasaymışsınız.
Başlarda ilk bir sene çocuk yapmadım o zaman iyiydi bize karşı hatta kızımın ayakabısının bagalrını baglardı bende ona güvenerek cocuk yapmıştım hataymış ama sonra zamanla kayananamın etkisiyle degişmeye başladı

Başlarda ilk bir sene çocuk yapmadım o zaman iyiydi bize karşı hatta kızımın ayakabısının bagalrını baglardı bende ona güvenerek cocuk yapmıştım hataymış ama sonra zamanla kayananamın etkisiyle degişmeye başladı
Üzüldüm sizin için. Bu kaynanaların derdi ne anlamıyorum. Allah kolaylık versin.

• Beğen
Reactions: nzg
Eşinizle tanıştığınızda da böyle biri miydi? Bu adamla evlenme motivasyonunuz neydi?
Bizim çevrede pek seçim hakkı vermiyorlar kadına ben deil ailem uygun gördü tanımak istedim evlenmeden önce duyulur etrafa adın çıkar diye izin verilmedi iki evliliğimdede tanıma hakkı verilmedi 17 yasındaydım bekarken bi keresinde karsı geldim aileme ben böyle evlenmek istemiyorum diye öyle bir kavga cıktıki ben tanıyarak evlenmek istiyorum diye abim tokat vurdu bana ve kulagımın zarı pataldı şimdi iştme kaybı yasıyorum yıllardır agrı sızı sagırlık oluştu kulagımda

X