Bornoz takımı , yemek takımı , su takımı çtl bçk takımı arıyorum çeyiz ürünleri olacak

comely_

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
28 Ocak 2015
769
87
30
Çeyizime koymak için kutusunda hiç kullanılmamış ürünler arıyorum yemek takımı kahvaltı takımı su takımı çatal bıçak takımı english home mademe coco taç sarev gibi markaların nevresim takımlarını arıyorum lütfen patik oyalı yazma resimleri atmayın özellikle bu tarz ürünleri arıyorum yemek takımlarını sade şık yeni modellerden istiyorum çok fazla Çiçek sevmiyorum özellikle yuvarlak takım istiyorum

Son düzenleme:
Falez kahvaltı takımı baharatlık takımı var kutusunda elimde

Bu takım

Eklentiler

• Screenshot_2015-11-22-22-25-35.png
    Screenshot_2015-11-22-22-25-35.png
    167,2 KB · Görüntüleme: 86
20151122_222729.jpg

Kutusunda hiç kullanılmamış ben de ceyiz lik aldım kayinvalidem bornoz takımı getirince kullanmadım. İhtiyaç fazlası.

Renk olarak pembe gri falan arıyordum ama bu ne kadar malum çeyiz hazırlığı uygun fiyatları şeyler arıyorum bana anca bu siteden destek gelir diye düşündüm :) birde beden olarak nedir

Bayan m erkek l yazıyor üzerinde.

Ürünü araştırdım 250 ila 350 arasında satiliyormus

Ben de 150e verebilirim sanırım.

Bayan m erkek l yazıyor üzerinde.

Ürünü araştırdım 250 ila 350 arasında satiliyormus

Ben de 150e verebilirim sanırım.
Fiyat olarak pahalı geldi model olarak hangisi bilmiyorum ama bambu sanırım o fiyat ise ben daha uygun fiyatlı şeyler bakıyorum taç kristal bornoz takımı var 100 tl ye burdan bulamazsam onu alacağım teşekkürler ilginize

Çeyizime koymak için kutusunda hiç kullanılmamış ürünler arıyorum yemek takımı kahvaltı takımı su takımı çatal bıçak takımı english home mademe coco taç sarev gibi markaların nevresim takımlarını arıyorum lütfen patik oyalı yazma resimleri atmayın özellikle bu tarz ürünleri arıyorum yemek takımlarını sade şık yeni modellerden istiyorum çok fazla Çiçek sevmiyorum özellikle yuvarlak takım istiyorum
Takas olarak tercihimdir bir kısmını takas olarak ödeyebilirim kıyafet olarak çok ürünüm var ihtiyacınızı yazarsanız fotoğraf eklerim

Fiyat olarak pahalı geldi model olarak hangisi bilmiyorum ama bambu sanırım o fiyat ise ben daha uygun fiyatlı şeyler bakıyorum taç kristal bornoz takımı var 100 tl ye burdan bulamazsam onu alacağım teşekkürler ilginize

Bambu evet.

Ne demek iyi alışverişler size de.

Özelden mesaj gönderdim size.

X