Boş gebelik ihtimali

Papatya571

Aktif Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
28 Haziran 2019
99
40
Merhaba bayanlar bilgi edinmek istiyorum bu konuda. 1.ci gebeliği kimyasal gebelikti 2 ci gebelik normal oldu sağlıkla doğdu bebeğim şimdi 3.cü gebelik olucak adet tarihim 10 ocak, 14 şubatta yerleşme kanaması gördüm leke, 15 şubatta hcg 347 çıktı. 20 şubatta hcg 3426 çıktı ama kese görünmedi 3 gün sonra ultrason da kese göründü kese boyu 0.72cm. Sonra 28 şubatta hcg 10.000 çıktı kese boyu 18mm ama bebek görünmedi. Anliycaginiz boş gebepik ihtimali varmış. Cok kötü oldum öğrenince. Ama geç döllenme ihtimali de var erken öğrendim fakat hcg değeri az artmış görünüyor. Haftaya özele gidicem inşallah görünür. Size ultrason görüntüsü paylasicam kesede yolk kesesi var gibi ama Dr. Bana var demedi fakat ben bi ok işaretiyle gördüm sizce bu sağlıklı bi gebelik mıdır?

Eklentiler

• 167776284501998531741.jpg
    167776284501998531741.jpg
    74,1 KB · Görüntüleme: 798
Merhaba bayanlar bilgi edinmek istiyorum bu konuda. 1.ci gebeliği kimyasal gebelikti 2 ci gebelik normal oldu sağlıkla doğdu bebeğim şimdi 3.cü gebelik olucak adet tarihim 10 ocak, 14 şubatta yerleşme kanaması gördüm leke, 15 şubatta hcg 347 çıktı. 20 şubatta hcg 3426 çıktı ama kese görünmedi 3 gün sonra ultrason da kese göründü kese boyu 0.72cm. Sonra 28 şubatta hcg 10.000 çıktı kese boyu 18mm ama bebek görünmedi. Anliycaginiz boş gebepik ihtimali varmış. Cok kötü oldum öğrenince. Ama geç döllenme ihtimali de var erken öğrendim fakat hcg değeri az artmış görünüyor. Haftaya özele gidicem inşallah görünür. Size ultrason görüntüsü paylasicam kesede yolk kesesi var gibi ama Dr. Bana var demedi fakat ben bi ok işaretiyle gördüm sizce bu sağlıklı bi gebelik mıdır?
Merhaba son durumunuz nedir acaba

Ben boş gebelik geçirdim sizin solda bir beyazlık var duruyor, benim doktorum evire çevire oyuncak etmişti rahmimi yolk kesesini görmek için görememiştik geç döllenme diye bekledik ama maalesef kesem sünmeye başlamıştı kanamalar vardı ama atamıyordu kürtaj olmak zorunda kaldım inşallah sizde böyle bir durum yoktur

dr hiç bakmadan kese büyüyor ama bebek yok dedi. Ben evde ultrason görüntüsünü incelediğimde farkettim yolk kesesi ni ve evet çok şükür bebek var. 1 hafta geç döllenme olmuş kalp atışını duyduk. Bebek tamda yolk kesesi olarak gördüğüm yerde gelişiyor. Cok geçmiş olsun size inşallah en kısa zamanda sağlıklı bi gebellikle bebeginize kavuşursun

Merhaba son durumunuz nedir acaba
Gördüğüm beyazlık yolk kesesiymiş ve evet bebek var geç döllenme olduğu için görmemiş. Kalp atışını duyduk. Demekki biraz zamana bırakmak gerekiyormuş. Bi kaç günün ile önemi varmış. Ama biz sabredip haftamızi tamamlayıp gittik. Bide özele gittik ultrason kalitesine görede bebeği görme oranı yükseliyor

Çok şükür canım çok sevindim adına Allah kucağına almayı da nasip etsin 😍🤲🏻 P Papatya571
Amin Rabbım isteyen herkese en hayırlısı dan evlatlar nasip etsin ilk gebeliğimde zordu suankide çok zor geçiyor ama gebe kalmayı beklerken çok zOr zamanlardan geçtim hiç olmayacak mis gibi geldiği çok zaman oldu ama sonunda nasip oldu. Size de nasip olur inşallah

Amin Rabbım isteyen herkese en hayırlısı dan evlatlar nasip etsin ilk gebeliğimde zordu suankide çok zor geçiyor ama gebe kalmayı beklerken çok zOr zamanlardan geçtim hiç olmayacak mis gibi geldiği çok zaman oldu ama sonunda nasip oldu. Size de nasip olur inşallah
O zamanın içindeyim bende dua eder misiniz bizler içim 🙏🏻🤍

Gördüğüm beyazlık yolk kesesiymiş ve evet bebek var geç döllenme olduğu için görmemiş. Kalp atışını duyduk. Demekki biraz zamana bırakmak gerekiyormuş. Bi kaç günün ile önemi varmış. Ama biz sabredip haftamızi tamamlayıp gittik. Bide özele gittik ultrason kalitesine görede bebeği görme oranı yükseliyor
Gözünüz aydın Allah tamamına erdirsin inşallah 🤲 keşke sabırlı ve sakin kalabilsek ama zor olunca nasıl kafaya takilmasin ki. Sizin kayginiz gayet normaldi. peki kaçıncı haftanizda gördünüz bebeğinizi

Merhaba kızlar,
14 mart : 65
17 mart: 213
20 mart : 524
22 mart: 640

Malesef son testimde iki kat artis yok. Boyle
Artmayip
Sonra artan var mi?

Merhaba kızlar,
14 mart : 65
17 mart: 213
20 mart : 524
22 mart: 640

Malesef son testimde iki kat artis yok. Boyle
Artmayip
Sonra artan var mi?
%60 artması gerek canım 524 'e kadar güzel artmış ,640 olanda 850 falan olmalı sanırım yani 60 baktıgımızda ama artmamış değil ki artıyor,telaş yapma canım yarın tekrar ver yada buğün ver rahat edeceksen.

X