Boş gebelik ve düşükten sonra kürtaj olup hamıle kalanlar konuşmaya ıhtıyacım var

oznurozlem

Üye
Kayıtlı Üye
18 Eylül 2020
52
103
23
Merhaba,sizinle aynı şeyleri yaşadım ilk 8haftalik boş gebelik gecirdim kürtaj oldum,sonra bor ay sonra tekrar hamile kalmışım ögrenmemle düşük yaptığım bir oldu 3 ay bekledim şimdi tekrar hamileyim,ben bunları yasadığim için doktorum hamile kalır kalmaz iğneye baslatti riskli gebelik diye geçiyo çünkü üst üstte yaşadığım için bence sen tekrar hamile kalır kalmaz başlamalısın igneye başka doktorla görüş durumunuda anlat riske atma,inşallah en yakın zamanda tekrar sağlıklı bir gebelik yaşarsın🤲🏼
Merhaba bende 1 ay önce 5.5 aylık bebeğimin kalbi durdu kaybettm. Bu iğne be için kullanılıyor acaba? Benim düşük değildi öldüğü için doğurmak zorunda kaldım bende kullanmalımıyım

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 432 gün geçti.

gebito

Guru
Kayıtlı Üye
12 Ekim 2008
2.380
3.702
dertlesmek icin ben de buradayim. 5 subatta ben de 10 haftalikken dusuk yaptim. bu sefer embrio gorulmemisti. ama doktor net bir teshis soylemedi. hala parca var sanirim. sali tekrar ultrasona gidecegim.

eylulde bir düşük daha yapmıstim. o 45 kromozom yuzundendi.

rozelin zehra

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
4 Ocak 2021
22
4
27
Merhaba,
benim iki kez 8 haftalık düşüğüm oldu, kürtaj oldum. kürtajdan 4 ay sonra hamile kaldım ve sağlıklı bir bebeğim var şimdi çok şükür. çok üzlüyoruz yıpranıyoruz ama umutsuzluğa düşmeyin. çaresini arayın. Riskli gebelik uzmanına gidin bence, düzenli takip imkanınız olmasa da gebelikten önce bir muayene olun mutlaka. Sağlıkla bebeğinize kavuşun inşallah.
Sağlıcakla buyut inşallah bebişini🙏☺️Hamılelık öncesı tekrardan muayene olcam bnde doktor kontrolunde gebe kalcam bu sefer bakalım nasıp herşey elbette🙏🤲