Boş verdim

zeynep2012

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
23 Nisan 2012
280
49
Konu başlığında olduğu gibi her şeyi boş vermiş haldeyim kitap aşığı olan bir insan olarak 1 haftadır kitabın 40. sayfasındayım. Kpss için ders çalışmam lazım kalem elime almadım. Ev evden çıktı yatağı bile akşam topluyorum o derece. Yemek yemem de bu şekilde devam ediyor 2 kez sadece atıştırıyorum. Ölü gibiyim haliyle. Her şeye gülen halimden eser kalmadı. Uykusuzluktan diyorum 9 saat uyuduğum günler var yine aynı. Eskiden her işe koşan üstüne aktivite arayan ben yok artık. Nasıl eski halime geri dönerim yardımcı olun lütfen

Merhaba zeynep, konuyu okuyunca yazmadan duramadim cunku kendime cok benzettim.surekli uykum var ve kpss calistigim icin surekli evdeyim.ustelik belirsizlik insani mahfediyor.sanirim bu uyusuklugun sebebi de bu ruh hali.bilemiyorum ki bu enerji kaybina cozum tavsiye verecek olan varsa paylasabilir mi? Kusura bakma sana yardimci olmak isterdim icini kararttim

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Bende kpss hazırlanıyorum.Evde olduğum için zaman zaman çok bunalıyorum.Bazen hiç içimden gelmese de zorluyorum kendimi soru çözmek için bi süre sonra istek geliyor.Bunalırsam internette sevdiğim sitelerde geziniyorum.Aralar veriyorum o şekilde.Kendime sürekli 3-4 ay kötü geçecek sadece 3-4 ay diyorum.Hareket etmek içinden gelmese bile kalkıp bi şiler yapmak için zorla kendini.Yoksa canım hiç bir şey yapmak istemiyor diyince salıyorsun kendini sonra toparlan bir daha toparlanabilirsen artık.

Merhaba zeynep, konuyu okuyunca yazmadan duramadim cunku kendime cok benzettim.surekli uykum var ve kpss calistigim icin surekli evdeyim.ustelik belirsizlik insani mahfediyor.sanirim bu uyusuklugun sebebi de bu ruh hali.bilemiyorum ki bu enerji kaybina cozum tavsiye verecek olan varsa paylasabilir mi? Kusura bakma sana yardimci olmak isterdim icini kararttim

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

İçimi karartmaktan çok bu konuda yalnız olmadığımı anladım teşekkürler :)

tükenmişlik sendromuna benziyor :KK31:
umarım öyle değildir. bilgisi olan arkadaşlar daha iyi aydınlatacaktır.

Mevsim gecislerinde ve ozellikle bahar aylarinda bu tarz durumlar yasaniyor...
Inan bende farkli durumda degilim ve bir cok kisi de ayni bikkinligi yasiyordur...
Bunun icin enerji toplayacagin bitki caylarini tercih edebilirsin.
Bol bol meyve tuketmelisin ve bol bol su tuketmelisin.
Gecici birsey oldugu icin, cokta kendini bunaltma... Bosver birak biraz daginik kalsin...
Bazen o da lazim insana... :KK34:

Mrb canım.Sanırım çoğu insanın geçirdiği bir süreç bu.Geleceği inşa etme arefesindeki acabalar, kaygılar,korkular ve sonunda bu ruh hali.Çok normal.Bence inanarak bir plan yap ve uygulamaya başla.Bak göreceksin çok güzel şeyler olacak.Allah kolaylıklar versin.

X