Boşanacağım

Ilahi adalet var mi bilmem.Ama en azindan oldugunua ve birgun gerçeklesecegini inanmaya çok ihtiyacım var.16 yıl ve 7 yaşında çocukla rezil etti beni.Valla benimkinin ailesi 16 yıldan.sonra kayboldu o yüzden herseye inanirim artik.Hem hayaller hem de geçmişimiz yalan oldu.En çok da o koydu galiba.
Allah ahımızı yanlarina bırakmasın
Yazıklar olsun aramadı mı ailesi bir kere?

Yazıklar olsun aramadı mı ailesi bir kere?
Yalandan bile aramadilar.Torunlarini bile gözleri görmedi.O..punun parasi var diyeymis.Sonradan öğrendim herseyi.Ben anlamadan önce biliyorlarmis gidip tanışmışlar bir de.Hatta görünce kanka olmuş.Benden bosanip onunla evlensin diye bi taraflarini yirttilar

Yalandan bile aramadilar.Torunlarini bile gözleri görmedi.O..punun parasi var diyeymis.Sonradan öğrendim herseyi.Ben anlamadan önce biliyorlarmis gidip tanışmışlar bir de.Hatta görünce kanka olmuş.Benden bosanip onunla evlensin diye bi taraflarini yirttilar
Bizimkinin de ailesi çok memnundur. Hiç sevmediler beni, arkadan arkadan yapmadıkları yoktu. Çektiklerimi bir ben bir Allah bilir. Yastıkları ısırıp sabahlara kadar ağlardım neden böyle oluyor diye. O evde o kadar çok gözyaşım var ki ne oturan rahat eder ne buna sebep olanlar. Ben hakkımı asla helal etmiyorum onlarda etmezse etmesin Allah gördü duydu beni aldı ordan diye düşünüyorum. Aileyle aranız açık mıydı? Aileye karşı sizi tutar mıydı eski eşiniz?

Bizimkinin de ailesi çok memnundur. Hiç sevmediler beni, arkadan arkadan yapmadıkları yoktu. Çektiklerimi bir ben bir Allah bilir. Yastıkları ısırıp sabahlara kadar ağlardım neden böyle oluyor diye. O evde o kadar çok gözyaşım var ki ne oturan rahat eder ne buna sebep olanlar. Ben hakkımı asla helal etmiyorum onlarda etmezse etmesin Allah gördü duydu beni aldı ordan diye düşünüyorum. Aileyle aranız açık mıydı? Aileye karşı sizi tutar mıydı eski eşiniz?
Benim ki için dünya benden ibaretti güya.Ailesi asla yoktu aramazdi sormazdi bile.Birden aile olduklari akıllarına geldi.Ama torunlarini unuttular.O..punun çocuğu yeter artik onlara.Allah var mi yada adaleti bilmiyorum ama kötülere malesef bisey olmuyor.Onlar mutlu mesut yaşarken biz kendimizi yiyoruz

Aminnn aminnn 🤲 eşyalarımı tüllerle güllerle süslemiştik gelirken, dönerken siyah çöp poşetlerine koymak hem ailemin hem de benim yüreğimi dağladı... İnanın tarifi yok. Tek tutunduğum şey ailemin yüzünü yere eğdirmediğim gerçeği oldu. Başka tutunacak ne eşim kalmıştı ne de bir yuvam. Bana bunu yaşatanların da bahtı o çöp poşetleri gibi kapkara olur inşallah 😢😢😢
Sen üzülme bence o kaybetti o ağlasın vursun duvarlara kafasını b. K gibi bir hayat artık onu bekliyor

Benim ki için dünya benden ibaretti güya.Ailesi asla yoktu aramazdi sormazdi bile.Birden aile olduklari akıllarına geldi.Ama torunlarini unuttular.O..punun çocuğu yeter artik onlara.Allah var mi yada adaleti bilmiyorum ama kötülere malesef bisey olmuyor.Onlar mutlu mesut yaşarken biz kendimizi yiyoruz
İlahi adalete çok inanırım. Benim ahımı alan insanların yakası bir araya geldiğini hiç görmedim. Takip etsem de etmesem de muhakkak gördüm, duydum. Bu evlilikte yaşadıklarımı kalp kırıklarımı Allah'a havale ettim. Onların başına gelecek şeyler şu an benim yaşadıklarımdan çok daha kötüsü olacak eminim. Çünkü ben hiç kalbimi kirletmedim. Bu olayı da bir gün önce ettiğim dua sonrası yaşadım. Hiç aklımda yokken karşıma çıkardı Rabbim. Belki o gönül eğlendirdikleriyle gerçekten evlenme niyetine girip beni sebepsiz ortada bırakacaktı. O beni daha da yaralardı. Allah karşıma çıkardı ve beni kurtardı..

Sen üzülme bence o kaybetti o ağlasın vursun duvarlara kafasını b. K gibi bir hayat artık onu bekliyor
Herkes aynı şeyi söylüyor. Ben de inanıyorum. Ben elimden geleni gerçekten yaptım. Ama bu benim elimle irademle olacak şey değildi. Madem gözleri dışarıda neden insanların başını yakıyorlar anlamıyorum. Allah bilir ne zamandır aldatılıyordum. Canım çok ama çok yanıyor. Bak bir yuva yıkıldı ama sessiz sedasız kimsenin haberi dahi yok..

14 yıllık evlilik ve 1 cocuktan sonra 1,5 yıl önce aldatıldığımi anlayıp bosanmak istedim.Pislik yalanlar yeminler inkar etti.Önce boşanmayi kabul etti sonra vazgecti.Ben çekişmeli dava acinca Velayet , tazminat vs karsi davalar acti.Yapmadigi rezillik atmadığı iftira kalmadi.Beni rezil etti.Bu süreçte beni aldattığı o..sun kim olduğu vs ortaya çıktı.Korkudan anlaşmalı bosanmayi kabul etti.Bosandik 1 ay sonra evlendi.4.5 ay oldu bosanali.11 kg mi iki ayda verdim.Tek bir gece tam uyumadim.Hirsimdan ağlamadığım, üzülmeden geçirdiğim tek bir saniyem olmadi.Kizimi pedagoglara taşıdım, yaninda yeni hayatimizin provasini yapmaya çalıştim.Kalbimdeki bıçak tek bir an çıkmadı, dönmeye devam etti.
Acilarimin üzüntümün nedeni aşk , sevgi vs değildi.Bu hayatta en güvendiğim adamin attığı kazik ve devaminda yaptıklariydi.(Konularimi okursaniz ayrintilar var.)2 yilda 10 yaş yaşlandım.Saçlarim yün gibi bembeyaz.Zaman kime ne gösterir bilinmez.Zamanla geçer diyor herkes.Ben de bekliyorum geçmesini, ilahi adaleti.
Giden 16 yıla mi? evladimin yaşadıklarına mi yanayim? bilmiyorum.
Yaşadıklarınızi tam olarak bilemesemde hissediyorum.Aldatilmak ölümden betermis gerçekten.Ama bu şerefsizleri affetmek zorunda olmayip, ayaklarimizin üzerinde durabilmek hatta bosananilmek bile çok kıymetli.Ekonomik veya sosyal nedenlerle bosanamayan kadinlari düşündükce iyi ki diyorum.Davaniz bitince hemen olmasa da birgun hepsi geçecek.Alllah büyük, yuvanizi yikanlarin yuvasini yapmasin, göstersin size, ahınız yanlarina kalmasin.

Bu da Geçer ya hu yazın evde sık baktığınız yerlere . Faydası olur .
Boşanırken hiç olmazsa maddi kazançlar elde ettiyseniz en azından o büyük kâr çocuğunuzla yaşarken size yardımcı

Yakın zamanda bu derece olmasada ben de bir aldatma vakası yaşadım.
Üstelik benim eski eşimin de cinsel sorunları vardı. Bir kadınla bir oyun platformunda konuşmalarını eve kayıt cihazı yerleştirerek tespit etmiştim. Sonra pişmanımlar, yalvarmalar...
Neyse boşanmama konusunda diretti. Elimde yasal delilde yoktu. Sonunda artık olmayacağını anlayınca boşanmaya ikna oldu.
Boşayın gitsin hiç arkanıza bakmayın. 1 hafta ağladım sonra geçti.

Merhaba kayıt cihazı hakkında bilgi verir misiniz özelden rica etsem

Konustugunuz adam ne zamanki derse yok teyzem hastanede ölüm döşeğinde her gun ona gidiyorum yok ananemin basında bekliyoruz yok anamın hastalığı belirsiz işte bakıyorlar refakatciyim...bilin ki net cok net yalandır

Yazını gördüm çok üzüldüm ve aşırı sinirlendim. uzun süredir evliymişsiniz, bu ş.sizler bu kadar cesareti nerden buluyorlar, ailesinden destek almasa eminim bu kadarına cesaret edemezdi. Çok üzülür sonra da.. İş işten geçmiş akıl mantık yok bunlarda..

Çekişmeli davayı açtın mı, dilekçeni gördüler mi merak ettim

Yazını gördüm çok üzüldüm ve aşırı sinirlendim. uzun süredir evliymişsiniz, bu ş.sizler bu kadar cesareti nerden buluyorlar, ailesinden destek almasa eminim bu kadarına cesaret edemezdi. Çok üzülür sonra da.. İş işten geçmiş akıl mantık yok bunlarda..

Çekişmeli davayı açtın mı, dilekçeni gördüler mi merak ettim
Ben burada okurdum insanların bu aşamalarda nasıl çirkinleştiğini de ondan hiç beklemezdim... Hakkımı helal etmiyorum. Gözümdeki yaş bir damla kurumadı. Ne kendisi ne de ailesinden bir kişi bile aramadı. Üstüne dilekçede bir çok iftiraya maruz kaldım. Ama Allah biliyor canımın nasıl yandığını.. Muhtemelen aileden destek görüyorki bunlara cesaret edilebilmiş.. Ne diyeyim rabbim çok büyük bugüne kalır da yarına kalmasın diye dua ediyorum hep..

Ben burada okurdum insanların bu aşamalarda nasıl çirkinleştiğini de ondan hiç beklemezdim... Hakkımı helal etmiyorum. Gözümdeki yaş bir damla kurumadı. Ne kendisi ne de ailesinden bir kişi bile aramadı. Üstüne dilekçede bir çok iftiraya maruz kaldım. Ama Allah biliyor canımın nasıl yandığını.. Muhtemelen aileden destek görüyorki bunlara cesaret edilebilmiş.. Ne diyeyim rabbim çok büyük bugüne kalır da yarına kalmasın diye dua ediyorum hep..
Dilekçeleşme sürecinde iftiralar, kişiliğe laflar çok duyuyorum. Ama delillerin var o senden daha çok korkuyor, kendinden emin değil ondan bu saldırmalar..

Çok uzun değil 1 hafta sonra o süreci bende yaşıycam:KK14: cvp dilekçesinde türlü iftiralar yazacaklar; biliyorum ama insan haklarını da almak istiyor. Sakın haklarından vazgeçme psikolojımızı nasıl sağlam tutucaz bilmiyorum:işsiz:

Dilekçeleşme sürecinde iftiralar, kişiliğe laflar çok duyuyorum. Ama delillerin var o senden daha çok korkuyor, kendinden emin değil ondan bu saldırmalar..

Çok uzun değil 1 hafta sonra o süreci bende yaşıycam:KK14: cvp dilekçesinde türlü iftiralar yazacaklar; biliyorum ama insan haklarını da almak istiyor. Sakın haklarından vazgeçme psikolojımızı nasıl sağlam tutucaz bilmiyorum:işsiz:
Evet iddialar çok çirkin. Evet olaylar fena halde saptırılmış. Evet bu insana yıllarımızı verdik. Ama önce savaş sonra bunlara üzülme zamanı. Ben en çok aldatıldığıma üzülüyorum. Benim canımı en çok bu yakıyor. Muhtemelen hala aldatılıyorumdur. Diyorum ya Allah görüyor ve biliyor..

Evet iddialar çok çirkin. Evet olaylar fena halde saptırılmış. Evet bu insana yıllarımızı verdik. Ama önce savaş sonra bunlara üzülme zamanı. Ben en çok aldatıldığıma üzülüyorum. Benim canımı en çok bu yakıyor. Muhtemelen hala aldatılıyorumdur. Diyorum ya Allah görüyor ve biliyor..
Aldatma ve şiddet hakimlerin en takıldığı konular. Bu ikisinden biri varsa ve karşı taraf ne derse desin tolere edilmiyor.

Ben sizi çok iyi anlıyorum, dava sürecinden cok yaşadıklarina üzülüyor hazmedemiyorsun. Bu duygu durumunu yaşamak gerekiyor bence karşıdaki aldattı diye suan yaşadığın duygularıni toprağa gomup o haketmedi diye yoksayamazsin. Bunları hissettiğin için asla kendine kızma.

Psikologla gorusmeni tavsiye ederim mutlaka bana çok faydası oldu.

Aldatma ve şiddet hakimlerin en takıldığı konular. Bu ikisinden biri varsa ve karşı taraf ne derse desin tolere edilmiyor.

Ben sizi çok iyi anlıyorum, dava sürecinden cok yaşadıklarina üzülüyor hazmedemiyorsun. Bu duygu durumunu yaşamak gerekiyor bence karşıdaki aldattı diye suan yaşadığın duygularıni toprağa gomup o haketmedi diye yoksayamazsin. Bunları hissettiğin için asla kendine kızma.

Psikologla gorusmeni tavsiye ederim mutlaka bana çok faydası oldu.
Kızın söylediği bir kelimeyi hiç unutmuyorum. Senin yüzünden tartışıyorduk demişti. Adam benim üzerimden prim kasıp onunla tartışıyormuş. Onu ikna edebilmek için, inandırabilmek için.. Halbuki ben bunların çoook uzağında her şeyden habersiz onun sağ salim eve gelmesini bekliyordum. Yazık..

Sevgili konu sahibi,
Yazdıklarınızı üzüntü ile okudum. Sonuna kadar haklı olsanız da üzülmemek elde değildir mutlaka. Umarım bu zorlu süreci kısa sürede atlatırsınız. İnşallah Allah size daha güzel bir yaşam sunar.

X